27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V sobotu 19. března 2016 uspořádal ŠO Ústí n/O. (netradičně v České Třebové) již 46.ročník turnaje mládeže 'Orlická šachovnice', jehož součástí byl opět Krajský přebor mládeže do 8 let. V Krajském přeboru mládeže do 8 le t mezi 36 účastníky suverénně zvítězil Radek Nejedlý z Chotěboře těsně následovaný 'přespolní' Elen Hetfleischovou z Rychnova n/Kn., na dalších místech skončili Lukáš Nejedlý z Chotěboře a Vít Katzer z Polabin, mezi 'našimi' dívkami byla nejúspěšnější Leona Bártová z Moravské Třebové. Ze 108 účastníků Orlické šachovnice se vítězem stal favorizovaný Matěj Půlpán z Polabin před Rudolfem Junem z Chotěboře a Vojtěchem Holáskem z Ústí n/O., z dívek byla nejlepší Julie Kalousová z Lanškrouna, mezi staršími žáky se (kromě celkově druhého Rudolfa Juna) prosadili i další mladší žáci Michal Ďuriančík z Poličky a Michal Jareš ze Železných hor, resp. Viola Ruby Pejřimovská z Chotěboře. Ohlasy z turnaje se mohou objevit na webových stránkách Bohdanče, Chotěboře , Mistrovic, Moravské Třebové , Polabin, Poličky, Ústí n/O. a Železných hor .
Orlická šachovnice + Krajský přebor PDŠS do 8 let
Organizátor :
Šachový klub Ústí nad Orlicí
Federace :
Česká republika ( CZE )
Ředitel
turnaje : Ing. Martin Šmajzr
Místo :
Kulturní dům, Česká Třebová
Datum :
2016/03/19
Krajský přebor
PDŠS do 8 let
Poř.
St.č.
Jméno
Skup.
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
1
Nejedlý Radek
D
1177
TJ CHS Chotěboř
9
45,5
47
45
2
5
Hetfleischová Elen
D
1016
Region Panda
Rychnov n/Kn.
8
48
54
39
3
2
Nejedlý Lukáš
D
1163
TJ CHS Chotěboř
6,5
45
50,5
34,5
4
12
Katzer Vít
1000
2222 ŠK Polabiny
6
46
53,5
31
5
22
Paar David
D
1000
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
6
42
45,5
29
6
27
Sadílek Filip
D
1000
TJ Lanškroun
6
41
46
27
7
3
Jun Robert
D
1117
TJ CHS Chotěboř
5,5
45,5
52,5
32,5
8
11
Jun Rostislav
D
1000
TJ CHS Chotěboř
5
44,5
53
31
9
4
Holásek Tomáš
D
1100
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
5
44
52
29
10
26
Růžička Jiří
1000
Šachový spolek
Železné hory
5
40,5
45
30,5
11
31
Tyč Karel
D
1000
Šachový spolek
Železné hory
5
40,5
45
26
12
23
Paďouk Jaroslav
D
1000
Šachový spolek
Železné hory
5
38,5
45
25
13
24
Půlpán Jan
D
1000
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
5
38,5
41
27
14
7
Bártová Leona
D
1000
TJ Slovan
Moravská Třebová
5
37
41,5
23
15
34
Zmek Jaroslav
D
1000
TJ CHS Chotěboř
5
35
38
24
16
29
Suchodol Lukáš
D
1000
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
5
33,5
36
21,5
17
33
Vágnerová Eliška
D
1000
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
4,5
37,5
42,5
25
18
21
Ozank Tobias
1000
Šachový spolek
Železné hory
4,5
35
39
22
19
10
Jindřišek Luboš
1000
TJ ŠO Chrudim
4,5
34,5
39,5
20
20
9
Havránek František
1000
ZŠ a MŠ Lázně
Bohdaneč
4,5
34
37
19
21
32
Vican Kryštof
D
1000
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
4,5
33
37,5
22
22
30
Svoboda Antonín
1000
ZŠ a MŠ Lázně
Bohdaneč
4,5
33
37
19
23
28
Starý Vojtěch
D
1000
Jiskra Heřmanův
Městec
4
36,5
39,5
26
24
13
Klodner Filip
D
1000
ŠK Svitavy
4
33
35,5
19,5
25
20
Novák Michal
1000
ZŠ a MŠ Lázně
Bohdaneč
4
30,5
33,5
14
26
16
Lhoták Vojtěch
1000
ZŠ a MŠ Lázně
Bohdaneč
3,5
33,5
41,5
19
27
14
Kulhan Václav
D
1000
ŠK Svitavy
3,5
33
37
15,5
28
15
Kulhavá Kateřina
1000
Letohrad
3,5
33
35
17
29
18
Novotný Pavel
1000
Šachový spolek
Železné hory
3,5
30
32,5
17,5
30
35
Šafařík Matěj
1000
ZŠ a MŠ Lázně
Bohdaneč
3,5
29
30,5
15
31
25
Ravojison Martin
1000
ŠK Svitavy
3,5
26,5
28,5
14,5
32
17
Martiník David
D
1000
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
3
34
39
17
33
19
Novotný Petr
1000
Šachový spolek
Železné hory
2,5
27
34
10
34
36
Šítek Vojtěch
D
1000
Sokol Mistrovice
2,5
27
31
12
35
6
Bareková Nela
1000
Šachový spolek
Železné hory
1,5
26,5
31,5
7,5
36
8
Forejtek Vojtěch
1000
ZŠ a MŠ Lázně
Bohdaneč
0,5
25
31
3,5
Orlická
šachovnice 2016 46. ročník
Poř.
St.č.
Jméno
Skup.
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
1
Půlpán Matěj
HS
2041
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
8
45
57
42
2
5
Jun Rudolf
HM
1655
TJ CHS Chotěboř
7,5
46
58,5
43
3
9
Holásek Vojtěch
HS
1562
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
7,5
41
51,5
37
4
8
Nešpůrek Jan
HS
1569
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
7
40
48
37
5
6
Martyniuk Vladislav
HS
1575
Makkabi
Boskovice
7
37,5
49,5
34
6
2
Buločkin Martin
HS
1766
Region Panda
Rychnov n/Kn.
6,5
45
57,5
38,5
7
7
Zeman Daniel
HS
1572
TJ Štefanydes
Polička
6,5
42
52
36
8
16
Kalousová Julie
DS
1441
TJ Lanškroun
6,5
41
51
34
9
4
Jiroušek Jan
HS
1658
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
6,5
40,5
52
36
10
12
Píše Jiří
HS
1504
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
6,5
40,5
51,5
34,5
11
17
Ďuriančík Michal
HM
1436
TJ Štefanydes
Polička
6,5
40,5
51
34
12
3
Jareš Michal
HM
1663
Šachový spolek
Železné hory
6
42,5
55
35
13
13
Brožka Karel
HM
1501
TJ Sokol
Zaječice
6
40,5
51
33
14
18
Brokl Daniel
HS
1372
TJ Štefanydes
Polička
6
40,5
50,5
33
15
10
Bém Tadeáš
HS
1515
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
6
40
50,5
33,5
16
14
Šmajzrová Veronika
DS
1485
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
6
39,5
50
32,5
17
21
Pilná Jitka
DS
1319
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
6
39
49
34
18
11
Půlpán Ondřej
HM
1507
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
6
38
48
33
19
19
Píše Michal
HS
1351
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
6
38
46
31,5
20
15
Klabeneš Petr
HS
1479
TJ CHS Chotěboř
6
37
47
32
21
23
Holásková Veronika
DS
1315
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
6
37
46
31
22
49
Pittner Martin
HS
1107
ŠK Svitavy
6
36,5
46
29
23
28
Málková Barbora
DS
1285
TJ Lanškroun
6
36
46,5
29
24
32
Chládek Josef
HS
1252
TJ Lanškroun
6
34,5
44
29,5
25
42
Obermajerová Gabriela
DS
1177
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
6
33,5
42,5
28
26
30
Martínek Michal
HS
1274
TJ Štefanydes
Polička
5,5
37,5
47
29,5
27
50
Hutař Vojtěch
HS
1104
TJ CHS Chotěboř
5,5
36,5
48
29
28
100
Valenta Lukáš
HS
1000
Jiskra Králíky
5,5
36
45,5
29
29
27
Pospíšil Šimon
HM
1291
Šachový spolek
Železné hory
5,5
35
45,5
28
30
25
Moravec Jakub
HM
1298
ŠK Svitavy
5,5
30
38,5
22,5
31
35
Liška Kryštof
HS
1234
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
5
37
47
28
32
37
Málek Filip
HM
1213
TJ Lanškroun
5
36,5
47
26,5
33
22
Roub Radek
HM
1319
Šachový spolek
Železné hory
5
35,5
46
27
34
34
Leksová Soňa
DS
1238
TJ Lokomotiva
Česká Třebová
5
35,5
45
28
35
24
Kobr Matěj
HM
1315
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
5
35
43
29
36
33
Králová Gabriela
DS
1250
TJ Sokol
Zaječice
5
34,5
44,5
28
37
26
Váňa Vojtěch
HS
1292
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
5
34
43,5
26
38
20
Dudlová Kateřina
DS
1322
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
5
34
43
27
39
39
Bulva František
HS
1193
ŠK Svitavy
5
33,5
43
26
40
48
Pejřimovská Viola Ruby
DM
1130
TJ CHS Chotěboř
5
33,5
43
26
41
107
Štelbaský Martin
HS
1000
Jiskra Králíky
5
33
42
23,5
42
41
Balcar Vojtěch
HS
1186
TJ Sokol Horní
Čermná
5
32,5
42,5
27
43
40
Langrová Ilona
DS
1192
TJ Štefanydes
Polička
5
32
41
26
44
38
Nešpůrek Jakub
HM
1195
Šachový spolek
Železné hory
5
32
41
24
45
103
Voborník Jiří
HM
1000
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
5
30
39
23
46
56
Kotizová Lucie
DM
1081
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
5
28,5
38
20
47
84
Kýr Michal
HS
1000
ŠK Svitavy
5
28,5
37
18
48
43
Šafář Václav
HM
1166
TJ Štefanydes
Polička
5
28
36,5
25
49
53
Hutař Šimon
HS
1100
TJ CHS Chotěboř
5
27,5
35,5
21
50
105
Zedník Dominik
HS
1000
TJ ŠO Chrudim
5
26
32,5
19
51
55
Balcar Michal
HM
1093
TJ Sokol Horní
Čermná
4,5
34
44,5
24
52
36
Nosál Marek
HM
1234
Region Panda,
z.s.
4,5
34
44,5
23
53
46
Seibert Nataniel
HS
1141
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
4,5
34
42
23,5
54
45
Váňa Jakub
HM
1153
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
4,5
33
41
24,5
55
58
Marešová Kristýna
DS
1067
TJ Lanškroun
4,5
32
41
20,5
56
59
Zlatník Jiří
HM
1056
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
4,5
31,5
41
24
57
57
Leksa Roman
HS
1078
TJ Lokomotiva
Česká Třebová
4,5
30
39
17,5
58
29
Horák Vojtěch
HS
1275
TJ Lanškroun
4,5
29,5
39
23
59
96
Tran
HM
1000
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
4,5
28,5
37
19,5
60
92
Pauk Patrik
HM
1000
Jiskra Králíky
4,5
28,5
36,5
18
61
81
Krupička Filip
HM
1000
TJ CHS Chotěboř
4,5
26
34,5
13,5
62
51
Huang Pavel
HS
1103
ŠK Svitavy
4
34
44
24
63
79
Kosuk Richard
HS
1000
Jiskra Králíky
4
33
42,5
21,5
64
101
Vašíček Martin
HM
1000
Šachový spolek
Železné hory
4
33
41,5
23
65
68
Bádal Vojtěch
HS
1000
TJ Slovan
Moravská Třebová
4
32
40
18,5
66
91
Pauk Jiří
HS
1000
Jiskra Králíky
4
31,5
39
19
67
93
Pejřimovský Tadeáš Rubel
HM
1000
TJ CHS Chotěboř
4
31
39
21
68
99
Valenta Jakub
HM
1000
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
4
31
38,5
22
69
44
Veselý Milan
HS
1154
ŠK Svitavy
4
30
39
23
70
64
Tyč Jakub
HM
1002
Šachový spolek
Železné hory
4
28,5
36,5
18
71
89
Neckář Václav
HS
1000
Šachový spolek
Železné hory
4
27,5
35
17
72
60
Zachař Michal
HM
1050
ŠK Svitavy
4
25,5
34,5
15
73
52
Dostálová Hana
DS
1100
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
4
25
32,5
18
74
90
Neumann Jiří
HM
1000
Šachový spolek
Železné hory
4
24,5
31,5
14
75
104
Vodičková Nikol
DM
1000
ŠK Svitavy
4
24,5
31
18
76
47
Holásková Markéta
DM
1135
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
4
23
30
20
77
31
Kotrč Jiří
HS
1257
TJ Lanškroun
3,5
34,5
44
24
78
65
Brunclík Tobias
HM
1000
Šachový spolek
Železné hory
3,5
33
42
18,5
79
66
Brázda Zdeněk
HM
1000
ŠK Svitavy
3,5
30
39
16,5
80
61
Poláček Luděk
HM
1039
Region Panda,
z.s.
3,5
29,5
38
18,5
81
108
Žigmund Jaroslav
HS
1000
TJ ŠO Chrudim
3,5
27
34,5
20
82
95
Straka Michal
HS
1000
DDM Moravská
Třebová
3,5
25
32
12,5
83
106
Šmajzrová Dominika
DM
1000
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
3,5
24,5
31,5
15,5
84
80
Kraucher Matyáš
HM
1000
2222 ŠK Polabiny
3,5
24
31,5
12,5
85
75
Jindřišková Charlotte
DM
1000
TJ ŠO Chrudim
3,5
23,5
32
12,5
86
54
Krátký Adam
HS
1098
ŠK Svitavy
3
33
42
20
87
71
Hanyš Marek
HM
1000
TJ Lanškroun
3
32,5
41
15
88
98
Týč
Adam
HM
1000
Šachový spolek
Železné hory
3
30,5
39,5
20
89
88
Nastoupil Adam
HM
1000
TJ Lokomotiva
Česká Třebová
3
30
38
17
90
83
Kulhavý Martin
HS
1000
TJ Sokol Horní
Čermná
3
29
36
15
91
87
Mráz Václav
HS
1000
ŠK Svitavy
3
28
35
15
92
76
Jirásek Matouš
HS
1000
TJ Sokol Horní
Čermná
3
27,5
33,5
6
93
69
Fajgl Patrik
HM
1000
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
3
26,5
35,5
14
94
94
Sadílek Jakub
HM
1000
TJ Lanškroun
3
26,5
34,5
14
95
72
Holík Josef
HM
1000
TJ Slovan
Moravská Třebová
3
26
34
15
96
102
Večeřílek Pavel
HM
1000
TJ CHS Chotěboř
3
26
33,5
14
97
63
Doskočil Josef
HM
1019
ŠK Svitavy
3
25,5
35
10
98
70
Faltus Marek
HM
1000
Letohrad
2,5
26
35
11,5
99
67
Bureš Daniel
HM
1000
Šachový spolek
Železné hory
2,5
26
34,5
13,5
100
74
Jakubec Jan
HM
1000
Letohrad
2,5
24,5
31,5
8
101
85
Macan Tomáš
HM
1000
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
2,5
24,5
30
11
102
82
Krátká Barbora
DM
1000
ŠK Svitavy
2,5
24
31
7,5
103
86
Mrkvička Jakub
HM
1000
Šachový spolek
Železné hory
2
26
33
11
104
77
Kalousová Eva
DM
1000
TJ Lanškroun
2
25,5
32,5
6
105
97
Törvenyi Vojtěch
HM
1000
Šachový spolek
Železné hory
2
25
32
13
106
78
Kašička Ondřej
HM
1000
Šachový spolek
Železné hory
2
24,5
30,5
10
107
73
Hubálek Lukáš
HM
1000
Letohrad
1
20,5
28,5
4
108
62
Nikolinko Tomáš
HS
1026
TJ Lokomotiva
Česká Třebová
0
31,5
43
0
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .