27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V sobotu 24.října 2015 uspořádal ŠK Rapid Pardubice turnaj v rapidu, kterého se zúčastnilo 30 hráčů z 11 oddílů nejen pardubického kraje. Vítězství si odnesl vysoce favorizovaný FM Martin Červený z Lysé n/L. před Jiřím Provazníkem z Rapidu Pardubice a Tomášem Pokorným z Lanškrouna.
Pardubický Rapid 2015
Organizátor :
ŠK Rapid Pardubice, o.s.
Federace :
Česká republika ( CZE )
Ředitel
turnaje : Mgr. Ing. Tomáš Veselý
Hlavní
rozhodčí : Mgr. Josef Sýkora
Bedenkzeit :
2x 15 minut
Místo :
Pardubice
Datum :
2015/10/24
Ø ELO
turnaje : 1648
Konečné
pořadí po 9 kolech
Poř.
St.č.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
1
FM
Červený Martin
2403
ŠK JOLY Lysá nad Labem
7
49
38
36,5
2
8
Provazník Jiří
1877
ŠK Rapid Pardubice, o.s.
7
46
35,5
33,5
3
2
Pokorný Tomáš
2271
TJ Lanškroun
6,5
51
39,5
35
4
3
Hrubeš Pavel
2158
TJ Lanškroun
6,5
49,5
38,5
34,5
5
7
Daněk Pavel
1956
ŠK Bohemia Pardubice o.s.
6,5
45
34,5
30,25
6
6
Vodička Pavel
1984
ŠK Bohemia Pardubice o.s.
6
52
41
32,5
7
5
Solil Roman
2009
TJ Lanškroun
6
47,5
36,5
31
8
4
Jerman Richard
2125
ŠO TP Nova Kladno
5,5
52,5
41,5
30,5
9
9
Veselý Emanuel
1801
Sokol Lázně Bohdaneč
5
47,5
36,5
22
10
10
Hon Jiří
1781
ŠK Rapid Pardubice, o.s.
5
44,5
33,5
20
11
12
Palla Stanislav
1695
TJ Lanškroun
5
43,5
35,5
18
12
11
Janko Jan
1747
ŠK Rapid Pardubice, o.s.
5
43
33,5
20,5
13
15
Sysr Pavel
1586
TJ Spartak OEZ Letohrad
4,5
43,5
33
17,75
14
20
Joukl Martin
1529
ŠK Rapid Pardubice, o.s.
4,5
42,5
34,5
16
15
22
Kvapil Pavel
1525
2222 ŠK Polabiny
4,5
42,5
32,5
20,25
16
17
Lorencová Jitka
1552
TJ Spartak OEZ Letohrad
4,5
35,5
27,5
14,75
17
16
Joukl Jakub
1584
ŠK Rapid Pardubice, o.s.
4
43
35
12,5
18
14
Matoulek Václav
1627
SPV Červená Voda
4
41
33
14,75
19
19
Janoušek Petr
1534
NOPO Miřetice
4
39,5
31
15
20
18
Stehlík Pavel
1548
ŠK Rapid Pardubice, o.s.
4
38
30,5
13
21
13
Černohous Miloslav
1654
SPV Červená Voda
4
38
30
12
22
25
Štekl Filip
1230
ŠK Rapid Pardubice, o.s.
4
32,5
26,5
11
23
24
Kolomý Robert
1513
ŠK Rapid Pardubice, o.s.
4
31
24
9
24
21
Malý Evžen
1529
Jiskra Králíky
4
30
23
7,5
25
30
Valenta Lukáš
0
Jiskra Králíky
4
27
21,5
6,5
26
23
Mácha Martin
1517
Sokol Lázně Bohdaneč
3,5
38
29,5
12
27
26
Svoboda David
1182
ŠK Rapid Pardubice, o.s.
3
31,5
25,5
6
28
28
Serbouti Youness
1000
ŠK Rapid Pardubice, o.s.
1,5
30
24,5
1,5
29
27
Horáčková Isabela
1113
ŠK Bohemia Pardubice o.s.
1
31
25
1
30
29
Kosuk Richard
0
Jiskra Králíky
1
29,5
24,5
2,75
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .