27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Ve čtvrtém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Ústí n/O. C - Česká Třebová B 4,5:3,5, Letohrad - Mistrovice 5:3, Kunvald - Žamberk 5:3, Lanškroun B - Dolní Čermná 4,5:3,5, Ústí n/O. B - Polička C 7:1, Choceň - Svitavy B 2,5:5,5
KRAJSKÝ PŘEBOR II VÝCHOD 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č.
5
VÝSLEDKY 4.
KOLA HRANÉHO 06. 12. 2015
ŠK Ústí nad
Orlicí C – Proplast Česká Třebová B
TJ Spartak OEZ Letohrad – Sokol Mistrovice
Rozhodčí: Kylar
Pavel
Rozhodčí: Janeček Václav
1.
Kapoun V.
1812
0:1
Šimek Z.
1906
1.
Mikyska K.
1894
1:0
Cimprich M.
H
1789
2.
Kylar P.
1810
1:0
Pelcl K.
1888
2.
Lorenc J.
1795
0:1
Kalousek M.
H
1862
3.
Čech M.
H
1735
0:1
Kovář V.
1641
3.
Janeček V.
1822
1/2
Glöckner J.
1856
4.
Taslar K.
1648
1:0
Jiroušek J.
H
1429
4.
Kameník D.
H
1845
1/2
Ježek J.
H
1629
5.
Mastný T.
1670
1/2
Petrželka K.
1869
5.
Lorenc A.
1783
1:0
Valenta R.
1697
6.
Minařík L.
1587
1/2
Jasanský K.
1693
6.
Sysr P.
1573
0:1
Bouchal L.
1546
7.
Dudla M.
1600
1/2
Vencl J.
1496
7.
Pulkrábek A.
1000
1:0
Špinler B.
1423
8.
Holásek V.
1493
1:0
Bureš M.
1133
8.
Řehák J.
1827
1:0
Langr P.
1474
4.5 : 3.5
5 : 3
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald – SK + Sokol Žamberk
TJ Lanškroun B – ŠK Dolní Čermná
Rozhodčí:
Tobiška Jaroslav
Rozhodčí: Vaculík Jakub
1.
Chládek V.
H
2078
1/2
Wiesinger W.
1961
1.
Solil R.
V
2020
1:0
Motl L.
1637
2.
Keprta S.
H
1921
1/2
Havrlík P.
1832
2.
Krátký J.
V
2051
1:0
Marek J.
1530
3.
Vymetálek P.
1822
1:0
Kalous T.
1854
3.
Paukert I.
1733
0:1
Slavíček M.
1713
4.
Hodek R.
1712
0:1
Mazura M.
1881
4.
Vaculík J.
1776
1/2
Merta J.
1850
5.
Vaníček J.
H
1716
1/2
Brdíček D.
1777
5.
Kolomý Š.
1721
1:0
Židek P.
1707
6.
Rusz G.
1647
1/2
Kacálek K.
1832
6.
Palla S.
1699
0:1
Dostálek V.
1507
7.
Dvořák E.
1697
1:0
Kopal V.
1597
7.
Šebrle J.
1659
1:0
Seidl P.
1419
8.
Tobiška J.
1658
1:0
Mazura J.
1599
8.
Boháč L.
1707
0:1
Šilar J.
H
1667
5 : 3
4.5 : 3.5
ŠK Ústí nad
Orlicí B – TJ Štefanydes Polička C
TJ Spartak Choceň – ŠK Svitavy B
Rozhodčí:
Glembek Bohumír
Rozhodčí: Janeček František
1.
Volf J.
2034
1:0
Paščenko J.
V
2043
1.
Kučera J.
H
1908
0:1
Kotva M.
V
1999
2.
Netušil J.
1930
1:0
Sodomka A.
1927
2.
Weis L.
1745
1/2
Bartoš K.
V
1787
3.
Hrobař V.
H
2012
1/2
Smejkal J.
1872
3.
Vavroušek P.
1738
1:0
Maděra S.
1680
4.
Mareš P.
1957
1/2
Schaffer O.
1783
4.
Podgorný R.
H
1756
1/2
Riedl V.
1753
5.
Jániš P.
1876
1:0
Schaffer D.
1718
5.
Janeček F.
1725
1/2
Rosenkranz J.
1754
6.
Pokorný J.
1921
1:0
Kašpar J.
1743
6.
Nedelčev R.
1579
0:1
Strachoň L.
1732
7.
Smola J.
1833
1:0
Bartoš K.
1707
7.
Šmejdíř W.
1373
0:1
Vodička M.
1508
8.
Glembek B.
1806
1:0
Brokl D.
1433
8.
Doseděl Z.
1555
0:1
Křeček J.
1712
7 : 1
2.5 : 5.5
TABULKA PO 4. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
ŠK Ústí nad
Orlicí B
4
4
0
0
12
28
:
4
25
2.
SK + Sokol
Žamberk
4
3
0
1
9
18
:
14
10
3.
ŠK Ústí nad
Orlicí C
4
3
0
1
9
15.5
:
16.5
12
4.
TJ Štefanydes
Polička C
4
2
1
1
7
18
:
14
15
5.
TJ Lanškroun B
4
2
1
1
7
17.5
:
14.5
13
6.
TJ Spartak OEZ
Letohrad
4
2
1
1
7
17
:
15
12
7.
ŠK Svitavy B
4
2
1
1
7
17
:
15
11
8.
ŠK Dolní Čermná
4
2
0
2
6
18.5
:
13.5
14
9.
Sokol Mistrovice
4
1
0
3
3
15
:
17
10
10.
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
4
1
0
3
3
10
:
22
4
11.
Proplast Česká
Třebová B
4
0
0
4
0
10
:
22
3
12.
TJ Spartak
Choceň
4
0
0
4
0
7.5
:
24.5
2
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .