27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Ve středu 23.prosince 2015 se ve Svitavách uskutečnil tradiční Vánoční turnaj pro mládež a doprovod, kterého se ve třech skupinách zúčastnilo celkem 143 hráčů z 32 oddílů pěti krajů (!!). V nejstarší kategorii A, která byla spojena s kategorií doprovodu D, byl podle očekávání nejúspěšnější FM Jakub Půlpán následovaný Václavem Grundmanem (oba Polabiny) a Pavlem Holáskem z Ústí n/O., nejlepší dívkou se stala Lucie Ambrožová ze Starého Města. V kategorii B zvítězil Matěj Půlpán z Polabin před Filipem Šolcem z Hradce Králové a Matějem Kupsou z Lanškrouna, z dívek byla nejúspěšnější Olga Dvořáková z Adamova. Nejmladší kategorii C suverénně ovládl Rudolf Jun z Chotěboře s plným ziskem 7/7 (!) s odstupem 1,5 bodu před druhým Filipem Rokošem z Hradce Králové a třetím Janem Kolářem z Mohelnice, nejlepší mezi dívkami byla Alice Habinová z Kuřimi.
Vánoční turnaj Svitavy 2015
Organizátor :
ŠK Svitavy
Federace :
Česká republika ( CZE )
Ředitel
turnaje : Adolf Krušina
Hlavní
rozhodčí : Adolf Krušina
Místo :
Multikulturní centurm Svitavy
Datum :
2015/12/23
Turnaj A + D
Poř.
St.č.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
1
FM
Půlpán Jakub
2330
2222 ŠK Polabiny
6,5
22
30
27,25
2
5
Grundman Václav
1924
2222 ŠK Polabiny
5,5
20,5
29
20,75
3
2
Holásek Pavel
2092
Šachový klub Ústí
nad Orlicí
5
22
32
21,5
4
6
Půlpán David
1904
TJ ŠO Chrudim
5
21
30,5
20
5
7
Krušina Patrik
1867
ŠK Svitavy
5
20,5
29,5
18
6
9
Juchelka Petr
1707
ŠK Bohemia
Pardubice o.s.
5
19,5
26,5
17,5
7
4
Krátký Josef
1999
TJ Lanškroun
4,5
20
28,5
17,25
8
19
Vodička Martin
1452
ŠK Svitavy
4,5
18
25
13,75
9
25
Stoček Pavel
1286
2222 ŠK Polabiny
4,5
15
22
11,75
10
8
Effenberger Adam
1773
Šachový klub
Lokomotiva Brno, o.s.
4
23
32,5
15,5
11
3
Habina Martin
2055
ŠK Kuřim
4
23
32
18,5
12
31
Krumpholc Jan
1000
4
21
29,5
14
13
12
Ambrožová Lucie
1657
ŠK Staré Město
4
19
27,5
13
14
13
Bulička Jiří
1609
Jevíčko
4
16,5
21,5
8
15
15
Velešík Marian
1521
ŠK Svitavy
3,5
19
26,5
11,75
16
11
Holásek Vít
1666
Šachový klub Ústí
nad Orlicí
3,5
19
26,5
10,25
17
14
Simon Jakub
1551
TJ Štefanydes
Polička
3,5
17,5
24
9,25
18
20
Probošt Jaroslav
1410
Makkabi Boskovice
3,5
16,5
23,5
11,25
19
18
Jareš Ondřej
1459
Šachový spolek
Železné hory
3,5
15,5
20,5
6,75
20
24
Dvořák Jakub
1294
TJ Slovan
Moravská Třebová
3
18
25
9,5
21
17
Jeřábková Julia
1464
DDM+TJ Mohelnice
3
16
24
6,5
22
16
Fajová Alice
1484
ŠK Bohemia
Pardubice o.s.
3
16
21
4,5
23
27
Richterová Nataša
1161
Šachy Zastávka
3
15,5
20,5
6
24
22
Probošt Jakub
1374
Makkabi Boskovice
3
14,5
19,5
5
25
28
Chlup Marek
1000
3
13
18
4,5
26
10
Ježek Jakub
1679
TJ Lanškroun
2,5
19
27,5
6,75
27
23
Pařízek Jaroslav
1303
Jevíčko
2,5
17
23
4,75
28
32
Rokoš Jiří
1000
Hradec Králové
2
14,5
20,5
3,5
29
21
Vodička Stanislav
1389
ŠK Svitavy
2
13,5
19
1
30
26
Doláková Marie
1258
2
13,5
18
1
31
33
kli Miroslav
1000
Zábřeh
1
16
22
3
32
30
Rýznam Miroslav
1000
ŠK 1921 Zábřeh
1
12,5
16
0
33
29
Junek Jaroslav
1000
Březová nad
Svitavou
0
13,5
18,5
0
Turnaj B
Poř.
St.č.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
1
Půlpán Matěj
2029
2222 ŠK Polabiny
6,5
24
32,5
29,5
2
2
Šolc Filip
1790
TJ Slavia Hradec
Králové
6
23
33
27,25
3
5
Kupsa Matěj
1632
TJ Lanškroun
5,5
21
30,5
21,5
4
14
Dvořáková Olga
1488
Spartak Adamov
5,5
20
27,5
20,75
5
7
Martyniuk Vladislav
1592
Makkabi Boskovice
5
23,5
32,5
21,75
6
3
Buločkin Martin
1786
Region Panda
Rychnov nad Kněžnou
5
22,5
32
20,5
7
12
Jiroušek Jan
1510
2222 ŠK Polabiny
5
21,5
31,5
21,5
8
15
Faltýnek David
1472
Sokol Hradec
Králové
5
20,5
29,5
18,5
9
19
Pražák Viktor
1443
ŠK Lípa
5
20
27
15,5
10
10
Klabeneš Petr
1541
TJ CHS Chotěboř
5
19,5
28,5
18,5
11
13
Píše
Jiří
1505
Šachový klub Ústí
nad Orlicí
5
16
22,5
14,5
12
25
Horák
Jan
1298
Region Panda
Rychnov nad Kněžnou
4,5
22
28,5
16,25
13
4
Holásek Vojtěch
1662
Šachový klub Ústí
nad Orlicí
4,5
21
29
17,25
14
16
Richterová Julie
1456
Šachy Zastávka
4,5
20
27,5
14,75
15
6
Simon Michal
1604
TJ Štefanydes
Polička
4,5
19
27
16,75
16
18
Ranný Lukáš
1454
ŠK ORTEX Hradec
Králové, z.s.
4,5
18,5
25
16
17
42
Leksová Soňa
1096
TJ Lokomotiva
Česká Třebová
4,5
15,5
22,5
11,25
18
9
Blaha Marek
1558
ŠK 1921 Zábřeh
4
22
31
14,5
19
22
Píše Michal
1337
Šachový klub Ústí
nad Orlicí
4
21,5
30,5
15
20
17
Brokl Daniel
1454
TJ Štefanydes
Polička
4
21,5
28,5
13,75
21
39
Kozelek Petr
1099
Jevíčko
4
20
27
14
22
36
Borýsek Martin
1100
Jevíčko
4
20
26,5
13
23
8
Bouchal Lukáš
1568
Sokol Mistrovice
4
19,5
27
12
24
20
Kalousová Julie
1409
TJ Lanškroun
4
19
25,5
11,5
25
27
Martínek Michal
1254
TJ Štefanydes
Polička
4
18,5
25,5
11,75
26
23
Málková Barbora
1316
TJ Lanškroun
4
18
25
11,5
27
30
Veselý Milan
1172
ŠK Svitavy
4
17
23,5
9,5
28
21
Kolář Radomír
1404
DDM+TJ Mohelnice
4
15,5
23,5
10
29
38
Marešová Kristýna
1100
TJ Lanškroun
4
14,5
20,5
9,5
30
11
Khadash Samuel
1517
Šachový klub
Lokomotiva Brno, o.s.
3,5
22
31,5
13,25
31
24
Pilná Jitka
1316
2222 ŠK Polabiny
3,5
21,5
30
12,75
32
40
Bulva František
1098
ŠK Svitavy
3,5
20
27,5
13,75
33
29
Chládek Josef
1216
TJ Lanškroun
3,5
17,5
25,5
9,75
34
32
Mikmek Jonáš
1129
Sokol Mistrovice
3,5
16
24
9
35
52
Krátký Adam
1000
ŠK Svitavy
3,5
12,5
18,5
7,25
36
28
Khadash Kamil
1240
Šachový klub
Lokomotiva Brno, o.s.
3
20
25,5
7,5
37
26
Holásková Veronika
1290
Šachový klub Ústí
nad Orlicí
3
17,5
24
7,5
38
34
Nikolinko Tomáš
1123
TJ Lokomotiva
Česká Třebová
3
17,5
23
5,5
39
35
Pittner Martin
1106
ŠK Svitavy
3
17
24,5
8
40
37
Doláková Eva
1100
ŠK Svitavy
3
17
24
8,5
41
33
Leksa Roman
1125
TJ Lokomotiva
Česká Třebová
3
17
23,5
5,5
42
54
Kýr Michal
1000
3
16,5
23
9
43
61
Švancara David
1000
Březová nad
Svitavou
3
15,5
21
6
44
59
Zapletal Filip
1000
Březová nad
Svitavou
3
13,5
19,5
6,5
45
45
Huang Pavel
1076
ŠK Svitavy
3
13,5
19
4
46
41
Dostál Matěj
1096
Jevíčko
3
12,5
17
3
47
43
Pytlík Adam
1095
ŠK Svitavy
2,5
20
26,5
7
48
31
Minář Milan
1148
TJ Lanškroun
2,5
17
25,5
6,25
49
44
Kunc Lukáš
1081
Makkabi Boskovice
2,5
11,5
17,5
3
50
47
Proboštová Michaela
1068
Makkabi Boskovice
2
18
25
5
51
53
Kössler Ondřej
1000
ŠK Svitavy
2
17,5
24
4,5
52
51
Kopecký Vojtěch
1000
TJ Jablonné nad
Orlicí
2
16,5
21
2
53
57
Večerře
Tomáš
1000
2
14
20,5
3,5
54
56
Mráz Václav
1000
2
13,5
18
2
55
60
Šufana Valerij
1000
2
13
17,5
2
56
48
Bohuňovská Tereza
1000
ŠK Svitavy
2
12
18
3
57
50
Doláková Tereza
1000
ŠK Svitavy
2
11,5
16,5
3,25
58
55
Mládková Zdenka
1000
2
10
15,5
3,25
59
46
Dostálová Hana
1069
Šachový klub Ústí
nad Orlicí
2
9,5
14,5
1
60
58
Vízdal Jan
1000
ŠK Svitavy
1
12,5
17
0,5
61
49
Doleček Ondřej
1000
TJ Jablonné nad
Orlicí
1
11,5
17,5
0,5
Turnaj C
Poř.
St.č.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
5
Jun Rudolf
1560
TJ CHS Chotěboř
7
30
23
30
2
3
Rokoš Filip
1594
ŠK ORTEX Hradec
Králové, z.s.
5,5
34,5
24
24,75
3
2
Kolář
Jan
1666
DDM+TJ Mohelnice
5,5
32,5
24
24,75
4
6
Faja Vilém
1503
Šachový klub
Lokomotiva Brno, o.s.
5
32,5
22,5
20
5
1
Jareš Michal
1743
Šachový spolek
Železné hory
5
31,5
22
21,25
6
7
Brožka Karel
1427
TJ Sokol Zaječice
5
30
21,5
17,75
7
10
Půlpán Ondřej
1335
2222 ŠK Polabiny
5
28,5
19,5
16
8
15
Habinová Alice
1221
ŠK Kuřim
5
28
20,5
17,5
9
13
Ďuriančík Michal
1273
TJ Štefanydes
Polička
5
27,5
20,5
17,5
10
9
Nezval Filip
1344
Spartak Adamov
5
27,5
19
18
11
8
Juchelka Marek
1345
2222 ŠK Polabiny
4,5
25,5
20
13,25
12
18
Málek Filip
1121
TJ Lanškroun
4
32
22
15
13
4
Stoček Martin
1590
2222 ŠK Polabiny
4
31
22
14
14
12
Nejedlý Radek
1278
TJ CHS Chotěboř
4
28
20
14
15
26
Jun Robert
1022
TJ CHS Chotěboř
4
26
18,5
11,5
16
23
Šulcová Tereza
1077
2222 ŠK Polabiny
4
26
18
13,5
17
16
Richter Rudolf
1185
Šachy Zastávka
4
25
17,5
10,5
18
25
Šafář Václav
1034
TJ Štefanydes
Polička
4
24
17
11
19
17
Moravec Jakub
1158
ŠK Svitavy
4
24
17
10,5
20
48
Votřel Tomáš
1000
ŠK Kunštát
4
23,5
17,5
12
21
30
Havel Jakub
1000
ŠK Kunštát
4
23,5
16,5
10,5
22
33
Klimeš Martin
1000
ŠK 1921 Zábřeh
4
23
16
11,25
23
35
Kobylka David
1000
ŠK 1921 Zábřeh
4
22
16
12
24
27
Nejedlý Lukáš
1019
TJ CHS Chotěboř
3,5
29
20,5
12,25
25
38
Kunc Václav
1000
Makkabi Boskovice
3,5
23,5
16,5
10
26
47
Votřel Petr
1000
ŠK Kunštát
3,5
21
15,5
9
27
11
Blaha Lukáš
1283
ŠK 1921 Zábřeh
3
30
22
10,5
28
19
Kobr Matěj
1117
Šachový klub Ústí
nad Orlicí
3
25,5
18,5
7,5
29
22
Přibyl Adam
1100
TJ Lanškroun
3
24,5
17,5
10,5
30
45
Večeře
Radek
1000
Bystré
3
23,5
16,5
8
31
21
Holásek Tomáš
1100
Šachový klub Ústí
nad Orlicí
3
23
16
7
32
44
Tran Truan Anh Adam
1000
Šachový klub Ústí
nad Orlicí
3
23
16
6,5
33
46
Vodičková Nikol
1000
ŠK Svitavy
3
22,5
16
6,5
34
49
Šimek Marek
1000
3
22
16,5
7
35
42
Polzer Matyáš
1000
Spartak Adamov
3
21,5
16
6,5
36
24
Zachař Michal
1058
ŠK Svitavy
3
20,5
14,5
7
37
36
Kubíček Adam
1000
3
19,5
14
5
38
43
Polzer Tomáš
1000
Spartak Adamov
3
18
14
4
39
40
Navrátil Jakub
1000
DDM+TJ Mohelnice
2
22,5
17
4,5
40
14
Holásková Markéta
1236
Šachový klub Ústí
nad Orlicí
2
22
16
6,25
41
28
Fila
Vojtěch
1000
2
20,5
14,5
4,5
42
41
Pavlas Jiří
1000
Šachový klub Ústí
nad Orlicí
2
19
15
2
43
34
Klodner Filip
1000
ŠK Svitavy
2
18
13
2
39
Lána Vincent
1000
TJ Lanškroun
2
18
13
2
45
37
Kulhan Václav
1000
ŠK Svitavy
2
18
13
1,5
46
31
Jun Rostislav
1000
TJ CHS Chotěboř
1,5
20
13,5
2,75
47
29
Habinová Eva
1000
ŠK Kuřim
1,5
19
12
0,75
48
20
Vavřínková Marie
1117
Šachový klub
Lokomotiva Brno, o.s.
1
21,5
15,5
3,5
49
32
Kalousová Eva
1000
TJ Lanškroun
0
17
11
0
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .