27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Ve dnech 24.-31.října 2015 se v Harrachově uskutečnilo Mistrovství Čech mládeže kategorií H/D 12-16 , kterého se ve třech kategoriích (H/D 12, H/D 14 a H/D 16) zúčastnilo 200 hráčů, mezi nimiž bylo 32 zástupců z 10 oddílů našeho kraje. Největší úspěch zaznamenali naši hráči v kategorii H/D 14, jejímž vítězem se stal Tomáš Ludvík z Polabin, třetí skončil Vojtěch Říha a druhá mezi dívkami byla Marie Vašková (oba Hlinsko) - Blahopřejeme !!! V kategorií do 16 let jsme na medaile nedosáhli, ale Matěj Prokop z Rapidu Pardubice a Jan Tulis z Poličky si vybojovali postup na MČR za umístění na 4 resp. 6 místě. Bez medaile i postupu tak skončili pouze naši zástupci v kategorii H/D 12. Pohledy na turnaj očima přímých účastníků resp. jejich vedoucích můžete nalézt na webových stránkách Hlinska , Chotěboře , Polabin , Poličky (2 ), Rapidu Pardubice, Ústí n/O. (2 , 3 ) a Železných hor .
Mistrovství Čech mládeže v šachu 2015
Organizátor :
ŠK Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou
Federace :
Česká republika ( CZE )
Ředitel
turnaje : IO Ing. Zdeněk Fiala
Hlavní
rozhodčí : IA Ing. Petr Záruba
Rozhodčí : IA
Jiřina Prokopová, Kateřina Šmajzrová
Bedenkzeit :
90 minut + 30 vteřin/tah
Místo :
Harrachov
Datum od :
2015/10/24 Datum do 2015/10/31
Kategorie H/D 16
Poř.
St.č.
Jméno
pohlaví
RtgFIDE
RtgN
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
1
Anaškin Arsenij
2203
2192
ŠK Aurora-šach. škola Anatolije Kar
6,5
40,5
51,5
5
2
8
Zeman Matyáš
1954
1922
Šachový oddíl Hraničář Horní Stropn
6,5
40
50
4
3
18
Pavelka Hubert Jan
1875
1870
ŠK Spartak Ústí nad Labem
6,5
40
48,5
4
4
37
Prokop Matěj
1666
1787
ŠK Rapid Pardubice, o.s.
6,5
39,5
49,5
6
6
11
Tulis Jan
1941
1905
TJ Štefanydes Polička
6,5
36,5
47
5
11
12
Půlpán Matěj
1937
1952
2222 ŠK Polabiny
6
34
42,5
5
20
36
Žejdlík Patrik
1668
1734
2222 ŠK Polabiny
5
36
45,5
2
24
47
Cach Ondřej
1576
1567
2222 ŠK Polabiny
5
31
37,5
3
38
45
Kupsa Matěj
1622
1658
TJ Lanškroun
4
35
45
2
44
4
Nešpor Jakub
2000
1967
TJ Štefanydes Polička
3,5
30
40
2
Kategorie H/D 14
Poř.
St.č.
Jméno
pohlaví
RtgFIDE
RtgN
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
3
Ludvík Tomáš
1944
1871
2222 ŠK Polabiny
7,5
37,5
48,5
6
2
10
Gloser David
1734
1716
ŠK Lípa
7
38
48
6
3
9
Říha Vojtěch
1779
1780
ŠO Hlinsko
7
35,5
46,5
6
19
29
Pavlíček Lukáš
1486
1488
TJ Štefanydes Polička
5,5
31
40,5
5
20
52
Zeman Daniel
0
1533
TJ Štefanydes Polička
5,5
30
39,5
4
24
31
Vašková Marie
w
1474
1453
ŠO Hlinsko
5
35
44,5
4
26
18
Brázda Vít
1570
1596
2222 ŠK Polabiny
5
32
41,5
3
33
28
Simon Michal
1490
1556
TJ Štefanydes Polička
4,5
34,5
44,5
4
37
24
Žejdlík Erik
1509
1619
2222 ŠK Polabiny
4,5
31,5
41
3
44
44
Klabeneš Petr
1306
1310
TJ CHS Chotěboř
4
30,5
38,5
3
45
41
Kalousová Julie
w
1376
1363
TJ Lanškroun
4
28,5
37,5
2
51
54
Novotný Ondřej
0
1493
ŠO Hlinsko
3,5
33
41,5
2
52
61
Pilná Jitka
w
0
1241
2222 ŠK Polabiny
3,5
31,5
40
3
60
60
Králová Gabriela
w
0
1250
TJ Sokol Zaječice
3
26,5
33
2
62
63
Holásková Veronika
w
0
1144
Šachový klub Ústí nad Orlicí
3
24,5
30
3
Kategorie H/D 12
Poř.
St.č.
Jméno
pohlaví
RtgFIDE
RtgN
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
7
Mach Petr
1634
Sokol Praha-Kobylisy
7,5
37,5
47,5
7
2
2
Vojta Jakub
1701
TJ Spartak Vlašim
7
41
52
6
3
19
Rokoš Filip
1508
ŠK ORTEX Hradec Králové, z.s.
7
39
50,5
6
10
23
Jiroušek Jan
1455
2222 ŠK Polabiny
6
36,5
47
5
13
5
Jun Rudolf
1659
TJ CHS Chotěboř
5,5
40
50
4
14
11
Švanda Adam
1601
TJ Štefanydes Polička
5,5
37,5
48,5
4
18
30
Ret Adam Josef
1390
2222 ŠK Polabiny
5,5
34,5
44
5
32
3
Jareš Michal
1693
Šachový spolek Železné hory
5
29,5
38
3
35
56
Píše Michal
1178
Šachový klub Ústí nad Orlicí
4,5
40,5
51
4
39
55
Ďuriančík Michal
1182
TJ Štefanydes Polička
4,5
28
37
4
49
60
Málková Barbora
w
1139
TJ Lanškroun
4
30
39
4
51
59
Dudlová Kateřina
w
1146
Šachový klub Ústí nad Orlicí
4
28
36,5
3
53
47
Rožek Jan
1241
Šachový spolek Železné hory
4
25,5
32
4
72
72
Vodičková Nikol
w
1000
ŠK Svitavy
1
19
25
1
FIDE Open
Poř.
St.č.
Jméno
pohlaví
RtgFIDE
RtgN
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
2
Balín Jan
2306
2304
TJ Tatran Podbořany
8,5
40
51
8
2
12
Hradecký Ivo
1998
1992
TJ Spartak Vlašim
6,5
37
49,5
5
3
5
Chmel Kristián
2075
2065
Sokol Praha-Kobylisy
6,5
35,5
48
5
13
16
Cach Jakub
1958
1904
2222 ŠK Polabiny
5
38,5
49
3
17
15
Kotva Milan
1958
1967
ŠK Svitavy
4,5
36,5
48
4
19
11
Holásek Pavel
2010
2008
Šachový klub Ústí nad Orlicí
4,5
34
43
3
21
3
Tůma Jan
2197
2157
TJ CHS Chotěboř
4,5
31,5
41
3
Národní Open
Poř.
St.č.
Jméno
pohlaví
RtgFIDE
RtgN
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
14
Mach Petr
1627
Sokol Praha-Kobylisy
7,5
39
49,5
7
2
11
Máslo Ondřej
1640
ŠK Medvědi Zvole
7
39,5
49,5
6
3
3
Němeček Pavel
1795
TJ Bohemia Poděbrady
7
38
49
6
16
32
Píše Jiří
1526
Šachový klub Ústí nad Orlicí
5,5
37
46,5
4
18
29
Holásek Vít
1549
Šachový klub Ústí nad Orlicí
5,5
36
46,5
5
19
23
Holásek Vojtěch
1568
Šachový klub Ústí nad Orlicí
5,5
35
45
4
27
27
Ježek Jakub
1553
TJ Lanškroun
5,5
30
39,5
4
29
46
Nešpůrek Jan
1440
2222 ŠK Polabiny
5
37
48
3
36
36
Bouchal Lukáš
1514
Sokol Mistrovice
5
31
40,5
4
39
33
Jareš Ondřej
1524
Šachový spolek Železné hory
5
30
40
3
40
49
Pešek Patrik
1424
ŠO Hlinsko
5
29
38
5
42
28
Krušina Adolf
1551
ŠK Svitavy
4,5
36,5
47
4
88
64
Chládek Josef
1277
TJ Lanškroun
2,5
26,5
34
2
89
85
Bulva František
1100
ŠK Svitavy
2,5
24
30,5
1
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .