27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V sobotu 11.června 2016 se v Chotěboři uskutečnil již 33.ročník šachového turnaje v rapidu 'O Putovní pohár' , který byl současně Krajským přeborem jednotlivců v rapidu pro rok 2016. Za účasti 97 hráčů se vítězem stal FM Jakub Půlpán z Polabin jen na pomocné hodnocení před IM Martinem Červeným z Lysé n/L. a FM Marianem Sabolem z Vysokého Mýta, nejlepší ženou byla Simona Suchomelová ze Světlé n/S.. V Krajském přeboru doplnil Půlpána a Sabola na stupních vítězů Tomáš Trhal z Vysokého Mýta, nejlepší ženou se stala Veronika Holásková z Ústí n/O. a nejlepším seniorem byl Václav Jelínek z Bohemie Pardubice.
O putovní
pohár 2016
Organizátor :
TJ CHS Chotěboř
Federace :
Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje
: Petr Ďoubal
Hlavní rozhodčí
: Tomáš Novotný
Bedenkzeit : 2x
15 minut + 3s na tah
Místo :
Chotěboř
Datum :
2016/06/11
Ø ELO
turnaje : 1774
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř.
St.č.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
PH 1
PH 2
PH 3
1
3
FM
Půlpán Jakub
2353
2222 ŠK Polabiny,
z.s.
7,5
45,5
57,5
2
1
IM
Červený Martin
2412
Šk Joly Lysá Nad
Labem
7,5
40,5
52
3
2
FM
Sabol Marian
2358
Šk Vysoké Mýto
7
42
54
4
4
FM
Gregor Jiří
2284
Tj Neratovice
7
41,5
53
5
7
Štolba Miloš
2157
Tj Sparta Kutná
Hora
6,5
43
54
6
9
Trhal Tomáš
2123
Šk Vysoké Mýto
6,5
42,5
54,5
7
28
Petrus Luděk
1987
TJ CHS Chotěboř
6,5
41,5
53
8
10
FM
Havelka Josef
2111
Tj Lanškroun
6,5
39,5
51,5
9
16
Solil Roman
2064
Tj Lanškroun
6,5
39,5
51
10
20
Kastner Oldřich
2030
Šk Bohemia
Pardubice O.S.
6,5
37
47,5
11
5
Karásek Lukáš
2188
Šk Gordic Jihlava
6
42
53,5
12
29
Skála Jaromír
1980
Tj Sparta Kutná
Hora
6
38
48,5
13
53
Suchomelová Simona
1843
Šk Světlá Nad
Sázavou
6
36,5
46
14
12
Vrkota Miloš
2084
Tj Sparta Kutná
Hora
6
36
47,5
15
26
Fiala Zdeněk
1990
Šk Světlá Nad
Sázavou
6
36
45,5
16
45
Jelínek Václav
1894
Šk Bohemia
Pardubice O.S.
6
35,5
42,5
17
25
Kosek Marek
1993
Šk Vysoké Mýto
6
35
46,5
18
51
Ludvík Tomáš
1848
2222 Šk Polabiny,
Z.S.
6
32,5
41,5
19
32
Sukdolák Radek
1957
Tj Chs Chotěboř
6
32
41,5
20
31
Mareš Vladimír
1973
Šk Příbram-Baník
5,5
39
48,5
21
35
Trojan Luboš
1956
2222 Šk Polabiny,
Z.S.
5,5
38,5
48
22
27
Janáček Jaroslav
1987
Šk Mahrla Praha
5,5
38
48,5
23
47
Pertl Jaroslav
1882
Šk Světlá Nad
Sázavou
5,5
37,5
45
24
62
Prokop Matěj
1752
Šk Rapid
Pardubice, O.S.
5,5
37
47,5
25
15
Lorenc Oldřich
2071
Tj Štefanydes
Polička
5,5
36
46,5
26
43
Roušar Zdeněk
1917
Šo Hlinsko
5,5
34
42,5
27
23
Houška Bronislav
2006
TJ Štefanydes
Polička
5,5
33
43,5
28
22
Michálek František
2007
Sokol Kolín
5,5
33
42
29
38
Tůma
Jan
1933
Tj Chs Chotěboř
5,5
32,5
41,5
30
34
Müller Petr
1956
Jiskra Heřmanův
Městec
5,5
32
42,5
31
36
Svíženský Luboš
1947
Šk Caissa Třebíč
Z.S.
5,5
31,5
41
32
8
Vincze Roman
2127
Šk Gordic Jihlava
5,5
30,5
39,5
33
11
Holásek Pavel
2086
Šk Ústí Nad
Orlicí
5
41,5
52,5
34
42
Picek Miroslav
1918
Tj Sokol Mělník
5
35
44,5
35
33
Tejkal Jiří
1957
Šk Praha 4
5
34
43,5
36
24
Linhart Zbyněk
2001
Tj Šo Chrudim
5
33,5
43
37
46
Šindelář Pavel
1884
Šs Kostelec Nad
Černými Lesy
5
33
41
38
44
Fiala Milan
1913
Tj Chs Chotěboř
5
32,5
40
39
40
Just Pavel
1928
2222 Šk Polabiny,
Z.S.
5
31
40,5
40
41
Starý Lukáš
1926
Jiskra Heřmanův
Městec
5
30,5
38,5
41
17
Jiruše Josef
2050
5
30
39,5
42
48
Štolfa Jaroslav
1879
Tj Chs Chotěboř
5
29
36,5
43
19
Tesař
Jan
2040
Šk Caissa Třebíč
Z.S.
4,5
37
47,5
44
65
Ptáček Jan
1670
Tj Jiskra
Humpolec
4,5
36
45,5
45
39
Královský Martin
1931
Šs Kostelec Nad
Černými Lesy
4,5
35,5
44,5
46
30
Daněk Pavel
1974
Šk Bohemia
Pardubice O.S.
4,5
35
45,5
47
58
Honek
Jan
1774
Jiskra Heřmanův
Městec
4,5
34
44
48
14
Černovský Jiří
2074
Tj Sparta Kutná
Hora
4,5
34
42,5
49
21
Veselý Vítek
2017
Tj Jiskra
Havlíčkův Brod
4,5
32,5
42
50
18
Melzer Jan
2045
ŠK Praha-Smíchov
4,5
32,5
41
51
37
Štukheil Martin
1934
Šk Světlá Nad
Sázavou
4,5
32
42
52
50
Kylar Pavel
1849
Šk Ústí Nad
Orlicí
4,5
31
41
53
49
Krejčík Tomáš
1874
Tj Chs Chotěboř
4,5
31
41
54
57
Michal Milan
1775
Tj Chs Chotěboř
4,5
27
36
55
60
Eisner Oldřich
1754
Sokol Pečky
4,5
25,5
34,5
56
13
CM
Strašil Pavel
2077
Šk 1921 Zábřeh
4
35,5
45,5
57
54
Novotný Roman
1841
Tj Sparta Kutná
Hora
4
33,5
43,5
58
6
Procházka Jiří
2159
TJ Spartak
Počátky
4
32,5
42
59
55
Šaňák František
1822
SK Boršice
4
32
42,5
60
59
Hon
Jiří
1762
Šk Rapid
Pardubice, O.S.
4
31,5
39,5
61
68
Novotný Martin
1646
Ddm Symfonie
Poděbrady
4
31
39
62
74
Novotná Tereza
1541
Ddm Symfonie
Poděbrady
4
30,5
39,5
63
64
Holásek Vít
1690
Šk Ústí Nad
Orlicí
4
30
39
64
67
Trčka Bohdan
1668
Šk Praha-Smíchov
4
29,5
38
65
73
Klubal Jiří
1558
Tj Jiskra
Humpolec
4
29,5
37,5
66
61
Holata Miroslav
1754
Tj Jiskra
Havlíčkův Brod
4
29
38
67
52
Brož Pavel
1846
Šk Světlá Nad
Sázavou
4
28,5
37
68
63
Janko
Jan
1733
Šk Rapid
Pardubice, O.S.
4
28,5
36,5
69
70
Volaninová Šárka
1600
Šk Světlá Nad
Sázavou
4
28,5
34,5
70
76
Horák Jaroslav
1503
Gambit Jihlava
4
25
33
71
97
Šindler Jaromír
1000
3,5
32
40,5
72
75
Halbrštat Petr
1534
Tj Znojmo
3,5
30
39
73
90
Čipl
Jan
1213
Šk Světlá Nad
Sázavou
3,5
28,5
37
74
66
Radvanovský Petr
1669
Tj Jiskra
Havlíčkův Brod
3,5
28,5
36
75
56
Vocilka Jiří
1803
Tj Sparta Kutná
Hora
3,5
28
35,5
76
77
Kříž Vojtěch
1496
Tj Jiskra
Humpolec
3,5
27,5
36,5
77
81
Skybová Kateřina
1462
Tj Slavia Hradec
Králové
3,5
26
33
78
72
Homolková Ivana
1576
Šk Světlá Nad
Sázavou
3,5
26
32,5
79
85
Štěrba Bohumír
1384
Šo Hlinsko
3,5
25,5
30,5
80
69
Dlasek Jan
1634
ŠK Sol SVK
3,5
24,5
30,5
81
71
Dejmal Ondřej
1582
Šk Světlá Nad
Sázavou
3,5
23,5
30,5
82
80
Klabeneš Petr
1478
Tj Chs Chotěboř
3
30,5
38
83
84
Štorek Ladislav
1403
Sokol Krucemburk
3
26
33
84
87
Holásková Veronika
1325
Šk Ústí Nad
Orlicí
3
25
30
85
88
Severýn Jaromír
1287
Šo Hlinsko
3
24
31
86
82
Nimmertondl Petr
1433
Tj Jiskra
Havlíčkův Brod
3
23,5
29,5
87
79
Lapáček Luboš
1480
Tj Lanškroun
3
20,5
26,5
88
89
Šedý Matěj
1279
Šk Světlá Nad
Sázavou
3
20
26,5
89
78
Křivohlávek Josef
1488
Tj Lanškroun
3
19,5
24,5
90
86
Růžek Tomáš
1346
Šk Světlá Nad
Sázavou
2,5
27,5
35,5
91
94
Kopko Martin
1000
2,5
23,5
31
92
83
Čížek
Jan
1421
2,5
23,5
31
93
95
Kořínek Jakub
1000
2
25
34
94
91
Ptáček Vladimír
1109
Tj Jiskra
Humpolec
2
23
30
95
96
Vašek René
1000
2
22
27,5
96
92
Chalupa Adam
1092
Šk Světlá Nad
Sázavou
2
20
26,5
97
93
Bačkovský Marek
1000
1
21
28,5
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .