27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Ve čtvrtém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky: Hlinsko - Chrudim B 4,5:3,5, Bohdaneč - Heřmanův Městec 3:5, Rapid D - Rapid E 4,5:3,5, Chotěboř B - Polička D 4:4, Bohemia B - Polabiny E 4,5:3,5, Železné hory volno
KRAJSKÝ PŘEBOR II ZÁPAD 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č.
5
VÝSLEDKY 4.
KOLA HRANÉHO 06. 12. 2015
Volný los – Šachový spolek Železné hory
ŠO Hlinsko – TJ ŠO Chrudim B
0
Rozhodčí: Vašek Petr
0
0
0
0
0
0
1.
Říha V.
1918
1/2
Němec B.
1879
0
0
0
0
0
0
2.
Roušar Z.
1932
1:0
Bartoš M.
1733
0
0
0
0
0
0
3.
Adámek M.
1890
1:0
Sokol P.
1582
0
0
0
0
0
0
4.
Dvořák S.
1853
1:0
Zelený F.
1571
0
0
0
0
0
0
5.
Janda L.
1809
0:1
Bureš Z.
1554
0
0
0
0
0
0
6.
Hanus L.
1780
1/2
Mužík F.
1565
0
0
0
0
0
0
7.
Vojanec H.
1614
0:1
Stryka R.
1504
0
0
0
0
0
0
8.
Vašek P.
1472
1/2
Chvojka J.
1359
0
4.5 : 3.5
Sokol Lázně
Bohdaneč – Jiskra Heřmanův Městec
ŠK Rapid Pardubice D – ŠK Rapid Pardubice E
Rozhodčí:
Sekyrka Josef
Rozhodčí: Svítil Radek
1.
Veselý E.
1798
1/2
Starý L.
1877
1.
Seidl Z.
V
1840
0:1
Hrnčiarik K.
V
1905
2.
Rež M.
1830
1/2
Honek J.
1870
2.
Janko J.
1727
1:0
Pavlovec V.
1836
3.
Sekyrka J.
1752
0:1
Konrád F.
H
1819
3.
Prokop M.
1882
1:0
Slabý M.
1845
4.
Jouza P.
1708
1/2
Přibyl J.
1831
4.
Marcinko P.
V
1796
1:0
Režný Z.
1747
5.
Pyskatý J.
1673
0:1
Hon J.
H
1768
5.
Svítil R.
1752
1/2
Dědek P.
1260
6.
Binas J.
1661
0:1
Šindelář P.
1776
6.
Stehlík P.
1503
0:1
Kalhous M.
1564
7.
Svoboda J.
1565
1/2
Klouček J.
1596
7.
Macek O.
1218
1:0
Král M.
1508
8.
Zmek J.
1634
1:0
Urválek M.
1410
8.
Svoboda D.
1182
0:1
Mikulenka T.
1537
3 : 5
4.5 : 3.5
TJ CHS Chotěboř
B – TJ Štefanydes Polička D
ŠK Bohemia Pardubice B – 2222 ŠK Polabiny E
Rozhodčí:
Krejčík Tomáš
Rozhodčí: Mazura Tomáš
1.
Krejčík T.
1942
0:1
Stodola J.
1729
1.
Novák A.
V
2037
0:1
Korol J.
2047
2.
Štolfa J.
1750
0:1
Pospíšil P.
V
1764
2.
Mazura T.
1928
1/2
Bělohlav J.
1913
3.
Fiala M.
1805
1:0
Švanda A.
1576
3.
Mudruňka P.
1949
1/2
Jecha P.
1958
4.
Zvěřina J.
1924
1:0
Simon J.
1567
4.
Daněk P.
V
1952
1:0
Škroch M.
1884
5.
Tomek K.
1770
1:0
Simon M.
1477
5.
Třasák O.
1976
1/2
Gregor J.
1750
6.
Jun R.
1556
0:1
Charouz M.
1701
6.
Kuzmin S.
1883
1:0
Vorel B.
1701
7.
Michal M.
1782
0:1
Buchta M.
1677
7.
Kvapil P.
1656
1:0
Kvapil P.
1504
8.
Dobšinský P.
1693
1:0
Houška F.
1196
8.
Horáčková I.
1110
0:1
Frgalová H.
1616
4 : 4
4.5 : 3.5
TABULKA PO 4. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
2222 ŠK Polabiny
E
4
3
0
1
9
21.5
:
10.5
17
2.
Jiskra Heřmanův
Městec
4
2
2
0
8
18.5
:
13.5
13
3.
ŠK Bohemia
Pardubice B
3
2
1
0
7
15.5
:
8.5
13
4.
ŠO Hlinsko
4
2
1
1
7
18
:
14
13
5.
ŠK Rapid
Pardubice D
4
2
0
2
6
11.5
:
20.5
10
6.
Šachový spolek
Železné hory
3
1
2
0
5
13
:
11
8
7.
Sokol Lázně
Bohdaneč
4
1
1
2
4
15
:
17
10
8.
TJ Štefanydes
Polička D
4
1
1
2
4
14.5
:
17.5
11
9.
TJ CHS Chotěboř
B
3
0
2
1
2
10.5
:
13.5
8
10.
TJ ŠO Chrudim B
3
0
1
2
1
10
:
14
5
11.
ŠK Rapid
Pardubice E
4
0
1
3
1
12
:
20
8
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .