27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V osmém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Ústí n/O. C - Kunvald 4:4, Lanškroun B - Letohrad 4,5:3,5, Ústí n/O. B - Česká Třebová B 8:0 (!), Choceň - Mistrovice 4,5:3,5, Svitavy B - Žamberk 3:5, Polička C - Dolní Čermná 4,5:3,5
KRAJSKÝ PŘEBOR II VÝCHOD 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č.
9
VÝSLEDKY 8.
KOLA HRANÉHO 21. 02. 2016
ŠK Ústí nad
Orlicí C – ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
TJ Lanškroun B – TJ Spartak OEZ Letohrad
Rozhodčí:
Šmajzrová Kateřina
Rozhodčí: Vaculík Jakub
1.
Kapoun V.
1805
1/2
Keprta S.
H
1928
1.
Solil R.
V
2034
1:0
Mikyska K.
1877
2.
Šmajzrová K.
1673
0:1
Verdiyan B.
1905
2.
Krátký J.
V
2067
1:0
Lorenc J.
1799
3.
Kylar P.
1827
1:0
Hodek R.
1710
3.
Paukert I.
1706
1/2
Janeček V.
1810
4.
Čech M.
H
1736
0:1
Vaníček J.
H
1727
4.
Vaculík J.
1767
0:1
Kameník D.
H
1832
5.
Mastný T.
1636
1/2
Rusz G.
1637
5.
Palla S.
1670
1/2
Lorenc A.
1806
6.
Holásek V.
1509
0:1
Dvořák E.
1725
6.
Šebrle J.
1652
1/2
Papáček M.
1743
7.
Holásek V.
1475
1:0
Šlesingr V.
1633
7.
Boháč L.
1699
0:1
Sysr P.
1525
8.
Píše J.
1404
1:0
Tobiška J.
1651
8.
Kupsa M.
1668
1:0
Pulkrábek A.
1000
4 : 4
4,5 : 3,5
ŠK Ústí nad
Orlicí B – Proplast Česká Třebová B
TJ Spartak Choceň – Sokol Mistrovice
Rozhodčí:
Glembek Bohumír
Rozhodčí: Janeček František
1.
Netušil J.
1929
1:0
Pelcl K.
1869
1.
Kučera J.
H
1901
1:0
Cimprich M.
H
1781
2.
Mareš P.
1959
1:0
Kovář V.
1658
2.
Marinov P.
1752
0:1
Glöckner J.
1836
3.
Jániš P.
1896
1:0
Vencl J.
1514
3.
Weis L.
1756
1/2
Ježek J.
H
1595
4.
Pokorný J.
1925
1:0
Nikolinko T.
1056
4.
Vavroušek P.
1758
1:0
Valenta R.
1641
5.
Glembek B.
1797
1:0
Nikolinko A.
1000
5.
Podgorný R.
H
1756
0:1
Grepl P.
H
1902
6.
Mareš P.
1704
1:0
Leksová S.
1047
6.
Janeček F.
1721
0:1
Bouchal L.
1638
7.
Kubišta L.
1750
1:0
Tapušík E.
1369
7.
Šmejdíř W.
1395
1:0
Kristl V.
1567
8.
Driemer J.
1533
+:-
0
0
8.
Doseděl Z.
1543
1:0
Langr P.
1599
8 : 0
4,5 : 3,5
ŠK Svitavy B –
SK + Sokol Žamberk
TJ Štefanydes Polička C – ŠK Dolní Čermná
Rozhodčí:
Křeček Jiří
Rozhodčí: Sodomka Adam
1.
Kotva M.
V
2030
1:0
Havrlík P.
1822
1.
Tulis J.
V
1862
1/2
Merta M.
1741
2.
Ambrožová L.
H
1921
1:0
Kalous T.
1844
2.
Švanda O.
V
1899
1:0
Motl L.
1655
3.
Bartoš K.
V
1810
0:1
Mazura M.
1894
3.
Sodomka A.
1905
1:0
Marek J.
1515
4.
Maděra S.
1672
1/2
Brdíček D.
1767
4.
Smejkal J.
1879
0:1
Merta J.
1858
5.
Křeček J.
1727
0:1
Martinec J.
1773
5.
Schaffer O.
1778
1:0
Dostálek V.
1522
6.
Svatoš Z.
1711
0:1
Zámečník B.
1747
6.
Schaffer D.
1718
0:1
Dušek J.
H
1593
7.
Jedlička E.
1640
1/2
Kopal V.
1561
7.
Kašpar J.
1787
0:1
Nikl J.
1605
8.
Čuma J.
1619
0:1
Šulc J.
1606
8.
Brokl D.
1434
1:0
Málková B.
H
1185
3 : 5
4,5 : 3,5
TABULKA PO 8. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
ŠK Ústí nad
Orlicí B
8
7
1
0
22
53,5
:
10,5
47
2.
TJ Štefanydes
Polička C
8
6
1
1
19
37,5
:
26,5
31
3.
TJ Lanškroun B
8
5
1
2
16
33,5
:
30,5
23
4.
SK + Sokol
Žamberk
8
5
0
3
15
32,5
:
31,5
22
5.
TJ Spartak OEZ
Letohrad
8
4
1
3
13
36
:
28
27
6.
ŠK Ústí nad
Orlicí C
8
4
1
3
13
28
:
36
22
7.
ŠK Svitavy B
8
3
2
3
11
35
:
29
25
8.
ŠK Dolní Čermná
8
2
2
4
8
33
:
31
26
9.
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
8
2
1
5
7
24,5
:
39,5
14
10.
Proplast Česká
Třebová B
8
2
0
6
6
22,5
:
41,5
11
11.
TJ Spartak
Choceň
8
2
0
6
6
21
:
43
13
12.
Sokol Mistrovice
8
1
0
7
3
27
:
37
15
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .