27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Rekordních 1309 hráčů a hráček ze 49 zemí se ve dnech 18.-27.srpna 2016 zúčastnilo Mistrovství Evropy mládeže 2016, které se konalo v Praze. Mezi nimi bylo i 185 mládežníků z ČR včetně 14 hráčů našeho kraje. Pohled na umístění českých zástupců takřka ve všech kategoriích není nijak růžový - naopak spíše šedivý. Zisk jediné (bronzové) medaile je maximum, čeho naši mladí zástupci dosáhli a s výjimkou nejstarších kategorií nebylo ani příliš těch, kteří uhráli alespoň 50% možných bodů. Nicméně díky možnosti startu v domácím prostředí si všichni zúčastnění mohli uvědomit, jak hodně by na sobě měli ještě zapracovat, aby jim alespoň Evropa i nadále neutíkala.
European Youth Chess Championship -
Prague 2016
Organizátor :
AVE-KONTAKT Pardubice agency, Czech Chess Federation and ECU
Federace :
Česká republika ( CZE )
Ředitel
turnaje : IO Jan Mazuch (CZE) 348910
Hlavní
rozhodčí : IA Ladislav Palovsky (CZE) 318744
Bedenkzeit :
90 minutes/40 moves + 30 minutes + 30 seconds/move
Místo :
Prague, Top Hotel Prague
Datum od :
2016/08/18 Datum do 2016/08/27
Kategorie B8
Poř.
St.č.
Jméno
FED
Rtg
Body
PH 1
PH 2
PH 3
PH 4
PH 5
1
4
Pingin Artem
RUS
1560
7,5
0
50
55
5
7
2
7
Mogirzan
Matei-Valeriu
ROU
1475
7
0
53
57
4
7
3
21
Suleymanov Ali
AZE
1378
7
0
48,5
52
5
7
29
95
Spousta Vojtech
CZE
0
5,5
0
36,5
40
4
5
33
34
Fizer Marek
CZE
1297
5
0
44
47
5
5
38
67
Brozka Karel
CZE
0
5
0
39
42,5
5
4
50
38
Hladky Tadeas
CZE
1278
4,5
0
43
47
5
3
63
43
Nguyen Thai Dang Vi
CZE
1255
4
0
42,5
45,5
4
4
65
64
Barta David
CZE
0
4
0
38,5
41,5
4
4
72
33
Taus Zdenek
CZE
1310
4
0
31,5
33
5
4
75
91
Sedmihradsky Tomas
CZE
0
4
0
26
27
5
4
81
49
Day Tobias
CZE
1196
3,5
0
31,5
32,5
4
3
82
96
Svarc Krystof
CZE
0
3,5
0
30,5
31,5
5
3
88
76
Hrbek Jachym
CZE
0
3
0
39
41,5
4
3
102
35
Jun Robert
CZE
1295
2
0
28,5
30,5
4
2
Kategorie B10
Poř.
St.č.
Jméno
FED
Rtg
Body
PH 1
PH 2
PH 3
PH 4
PH 5
1
2
Murzin Volodar
RUS
2080
7,5
0
50
54
4
6
2
5
Ponomarev Grigori
RUS
1978
7,5
0
49
53,5
4
7
3
29
Stalmach Richard
CZE
1735
7,5
0
48
52
5
7
46
25
Hrbek Stepan
CZE
1760
5
0
41
44
5
4
54
28
Hak David
CZE
1747
5
0
40
43
4
4
56
136
Petricek Lukas
CZE
0
5
0
36,5
39,5
4
4
58
56
Hlavina Matous
CZE
1586
5
0
35,5
38,5
4
4
63
80
Pilar Vit
CZE
1453
4,5
0
42,5
46
4
3
75
100
Juchelka Marek
CZE
1362
4,5
0
35,5
38
4
4
86
87
Korsinskij Nikolas
CZE
1442
4
0
39
41
5
4
95
138
Prochazka Vojtech
CZE
0
4
0
36
39
5
3
105
78
Korsinskij Marek
CZE
1468
3,5
0
37,5
40
4
2
107
142
Vaclavik Jan
CZE
0
3,5
0
36
39
5
2
112
57
Werner Hong Quan Dan
CZE
1586
3,5
0
33
35
5
3
119
81
Gres Michal
CZE
1452
3
0
36
38,5
5
3
121
107
Cerny Michal
CZE
1309
3
0
30,5
32,5
5
2
129
110
Richter Rudolf
CZE
1262
3
0
26,5
28
4
1
130
113
Kanak Matyas
CZE
1222
2,5
0
34,5
36,5
5
2
135
135
Pesek Antonin
CZE
0
2,5
0
22
23,5
5
1
138
125
Tajovsky Simon
CZE
1106
2
0
27
28,5
5
2
139
133
Kodet Jaromir
CZE
0
2
0
23,5
25
5
2
Kategorie B12
Poř.
St.č.
Jméno
FED
Rtg
Body
PH 1
PH 2
PH 3
PH 4
PH 5
1
3
CM
Gharibyan Mamikon
ARM
2194
8
1
54
59
5
7
2
24
CM
Ozenir Ekin Baris
TUR
2030
8
0
48,5
52
4
8
3
1
FM
Bjerre Jonas
DEN
2382
7
0
51,5
55,5
4
6
57
110
Rokos Filip
CZE
1687
5
0
39
40,5
5
4
60
106
Skypala Ondrej
CZE
1703
5
0
36,5
39
4
4
71
89
Vojta Jakub
CZE
1771
4,5
0
42
44,5
4
4
80
112
Hofman Krystof
CZE
1684
4,5
0
37,5
40,5
5
3
82
70
Frank Adam
CZE
1816
4,5
0
37,5
40
4
3
88
127
Jirousek Jan
CZE
1581
4,5
0
33,5
36
4
3
89
77
Vantuch Lucian
CZE
1796
4
0
45
47,5
5
3
94
87
Nguyen Thai Dai Vinh
CZE
1774
4
0
38,5
41
4
3
95
143
Husa Daniel
CZE
1488
4
0
37
40,5
4
3
97
119
Barak David
CZE
1627
4
0
36,5
39
4
2
98
120
Jun Rudolf Jr.
CZE
1621
4
0
36
38,5
4
4
104
117
Hrbek Tomas
CZE
1633
4
0
33
34,5
4
4
116
97
Pribyl Viktor
CZE
1742
3,5
0
39
42
4
3
117
73
Neumann Filip
CZE
1812
3,5
0
39
40,5
5
3
120
78
Mica Marek
CZE
1795
3,5
0
35,5
38,5
4
3
123
114
Mach Petr
CZE
1654
3,5
0
33,5
36
5
2
124
58
Krejcok Tobias
CZE
1851
3,5
0
33
36
4
2
125
105
Nytra Ondrej
CZE
1708
3,5
0
33
34,5
4
3
128
156
Nezval Filip
CZE
0
3,5
0
30
32
5
2
130
115
Hosnedl Matyas
CZE
1652
3,5
0
28
29
4
2
133
108
Glozar Petr
CZE
1688
3
0
33
35
5
2
135
146
Stastny Jakub
CZE
1376
3
0
31
34
5
2
136
155
Nedela Adam
CZE
0
3
0
30,5
33,5
4
0
137
138
Rousek Jan
CZE
1521
3
0
30,5
32,5
5
3
139
132
Sebesta Jan
CZE
1557
3
0
30,5
31,5
5
1
142
131
Kusa Jakub
CZE
1567
3
0
28
29,5
4
1
143
136
Dudek Vojtech
CZE
1529
3
0
27,5
30
5
0
147
130
Keprt Tomas
CZE
1567
3
0
26
27,5
4
1
151
126
Tajovsky Matej
CZE
1584
2,5
0
28
29
5
2
156
157
Studenovsky Jaroslav
CZE
0
2
0
27,5
30
4
0
Kategorie B14
Poř.
St.č.
Jméno
FED
Rtg
Body
PH 1
PH 2
PH 3
PH 4
PH 5
1
17
Guerra Rivera
Salvador
ESP
2285
7,5
0
47,5
52
5
7
2
12
FM
Zarubitski Viachaslau
BLR
2300
7
0
49
53,5
4
6
3
1
FM
Esipenko Andrey
RUS
2490
7
0
49
52
4
5
35
86
Petr Jakub
CZE
1917
5,5
0
41
43,5
4
5
54
84
Svanda Ondrej
CZE
1927
5
0
38,5
41
5
4
55
70
Mladek Richard
CZE
2015
5
0
38
40
5
5
65
58
Dolansky Lukas
CZE
2067
4,5
0
41,5
44
4
3
67
73
Bulockin Martin
CZE
2010
4,5
0
40
42,5
4
4
79
109
Nehyba Martin
CZE
1824
4,5
0
34,5
37
4
4
85
121
Pravda Krystof
CZE
1682
4
0
39,5
43
4
3
92
131
Novotny Martin
CZE
1557
4
0
34,5
37,5
4
3
94
100
Mavrev David
CZE
1854
4
0
32,5
35
5
4
95
97
Nagy Ladislav
CZE
1872
4
0
32,5
34
4
3
96
102
Martirosyan Ara
CZE
1839
4
0
32,5
34
4
3
101
114
Pavlik Vladimir
CZE
1749
3,5
0
37,5
39
5
2
106
113
Polansky Adam Lubos
CZE
1773
3,5
0
36
39,5
4
2
107
89
Bystritskiy Daniil
CZE
1906
3,5
0
36
37,5
4
3
108
69
Stinka Jakub
CZE
2034
3,5
0
35
36,5
5
2
112
116
Nemec David
CZE
1721
3,5
0
33
35
5
3
116
118
Matus Filip
CZE
1700
3,5
0
31
33,5
4
3
117
119
Kopec Ladislav
CZE
1697
3,5
0
31
33
5
2
121
90
Gloser David
CZE
1900
3
0
38
40,5
5
3
122
71
Haase Pavel
CZE
2012
3
0
37,5
39,5
5
2
124
136
Kriz Tomas
CZE
1404
3
0
28
29,5
5
2
128
110
Vorisek Jakub
CZE
1813
3
0
25,5
27
5
1
129
112
Ocko Dominik
CZE
1784
3
0
23,5
25,5
5
1
133
130
Balin Daniel
CZE
1567
2,5
0
29,5
31,5
5
1
139
134
Cernicek Matyas
CZE
1461
2
0
27
28,5
5
0
Kategorie B16
Poř.
St.č.
Jméno
FED
Rtg
Body
PH 1
PH 2
PH 3
PH 4
PH 5
1
12
FM
Fakhrutdinov Timur
RUS
2375
7,5
0
47,5
51
5
6
2
22
FM
Janik Igor
POL
2303
7,5
0
43
45,5
4
6
3
4
FM
Sorokin Aleksey
RUS
2425
7
0
50
54,5
4
6
27
80
Anaskin Arsenij
CZE
2054
5,5
0
41
43,5
5
4
38
68
Liska Jiri
CZE
2116
5,5
0
33,5
36,5
5
4
51
41
Hurdzan Tomas
CZE
2245
5
0
38
41,5
4
3
55
108
Brejnik Gustav
CZE
1868
5
0
32
34
5
5
62
52
Zeman Matyas
CZE
2166
4,5
0
38,5
41
5
3
66
92
Danek Daniel
CZE
1970
4,5
0
38
40
5
4
72
56
Lojek Marek
CZE
2141
4,5
0
34,5
37,5
5
4
74
36
Miesbauer Jan
CZE
2272
4,5
0
33,5
36,5
5
3
76
103
Solc Filip
CZE
1915
4,5
0
30
32
5
3
85
84
Havelka Ondrej
CZE
2025
4
0
38
40,5
5
3
86
75
Jelinek Michal
CZE
2080
4
0
37
40
4
3
87
85
Horvath Tomas
CZE
2014
4
0
34
36,5
4
2
91
82
Vystrcil Martin
CZE
2029
4
0
32
34
5
1
95
78
Simet Martin
CZE
2058
3,5
0
39,5
42,5
4
2
98
110
Jurasek Vojtech
CZE
1859
3,5
0
37,5
39,5
5
2
101
97
Pavelka Hubert Jan
CZE
1934
3,5
0
36
39
4
2
103
55
Slovak Kilian
CZE
2142
3,5
0
34
36
4
3
105
94
Chwistek Karel
CZE
1961
3,5
0
32,5
35,5
5
1
106
88
Sramek Vojtech
CZE
2005
3,5
0
32
33,5
5
3
111
121
Piskac Marek
CZE
1711
3
0
35,5
38,5
5
1
112
107
Kuchar Matej
CZE
1873
3
0
35,5
38,5
4
3
113
95
Aubrecht Petr
CZE
1959
3
0
34,5
37
4
2
115
120
Rolinek Dominik
CZE
1753
3
0
32
34
5
3
117
129
Bauer Miroslav
CZE
1327
3
0
30
32,5
4
1
120
87
Zizka Petr
CZE
2010
3
0
26,5
28
4
1
122
127
Nemec Jakub
CZE
1563
2,5
0
31
33
5
1
124
118
Hung Do
CZE
1766
2,5
0
29
30,5
5
2
125
125
Havelka Jonas
CZE
1624
2,5
0
28
29,5
4
1
126
128
Stastny Petr
CZE
1476
2,5
0
26,5
29
4
1
131
122
Chajda Patrik
CZE
1669
1,5
0
32
34,5
2
1
Kategorie B18
Poř.
St.č.
Jméno
FED
Rtg
Body
PH 1
PH 2
PH 3
PH 4
PH 5
1
2
IM
Petrosyan Manuel
ARM
2512
7,5
0
50
53,5
5
6
2
1
IM
Vavulin Maksim
RUS
2559
7
0
48,5
53,5
4
6
3
10
FM
Santos Ruiz Miguel
ESP
2440
7
0
45,5
49
4
6
7
45
FM
Havelka Josef
CZE
2277
6,5
0
41,5
43
4
6
10
8
FM
Nguyen Thai Dai Van
CZE
2445
6
0
47
51
4
5
15
11
FM
Vykouk Jan
CZE
2434
6
0
42,5
46,5
4
4
21
35
FM
Pulpan Jakub
CZE
2321
5,5
0
43,5
45,5
5
4
25
12
Blahynka Martin
CZE
2431
5,5
0
41,5
45,5
5
5
28
20
FM
Rydl Jiri
CZE
2401
5,5
0
39,5
43,5
5
3
33
26
FM
Marek Matyas
CZE
2389
5
0
44
48
5
3
38
40
FM
Hollan Petr
CZE
2292
5
0
42,5
45,5
5
3
60
50
FM
Hollan Martin
CZE
2256
4,5
0
33
36
5
4
67
89
Krutsky Martin
CZE
2035
4
0
37
40
4
2
80
64
Kostka Vit
CZE
2188
4
0
31
34
5
3
85
73
Stepan Patrik
CZE
2145
3,5
0
37
39,5
4
2
102
91
Hons Tomas
CZE
2033
3
0
26,5
28
5
2
103
87
Sucharda David
CZE
2051
3
0
25
26,5
5
2
105
102
Sramek Ondrej
CZE
1945
2,5
0
30,5
33,5
5
2
Kategorie G8
Poř.
St.č.
Jméno
FED
Rtg
Body
PH 1
PH 2
PH 3
PH 4
PH 5
1
1
Shvedova Alexandra
RUS
1485
8,5
0
48,5
52,5
5
8
2
6
WCM
Vlasova Olesia
RUS
1301
8
0
48
51,5
4
7
3
5
Maria Lia-Alexandra
ROU
1356
7
0
48,5
52,5
5
7
27
16
Sikorova Jana
CZE
1104
5
0
37,5
40,5
4
5
42
28
Dobsa Emma
CZE
0
4
0
34,5
36,5
5
4
47
64
Veverkova Dorota
CZE
0
3,5
0
41
44
4
3
51
55
Rouskova Anezka
CZE
0
3,5
0
34,5
37,5
4
3
52
39
Janouskova Adela
CZE
0
3,5
0
34,5
35,5
4
3
55
37
Hrbkova Johana
CZE
0
3
0
36
37
5
3
57
31
Filipova Vanesa
CZE
0
3
0
33,5
35,5
5
3
63
52
Reznickova Sibyla
CZE
0
2,5
0
30,5
33
4
0
Kategorie G10
Poř.
St.č.
Jméno
FED
Rtg
Body
PH 1
PH 2
PH 3
PH 4
PH 5
1
2
WCM
Gaal Zsoka
HUN
1792
7,5
0
49
53,5
5
6
2
1
WCM
Zvereva Margarita
RUS
1930
7,5
0
48,5
53
4
7
3
3
Nadzamova Viktoria
SVK
1694
7
0
50,5
55,5
4
7
63
43
Fizerova Lucie
CZE
1338
4,5
0
33
35,5
4
4
77
96
Nagyova Daniela
CZE
0
3,5
0
38
40,5
5
3
78
73
Vankova Marie
CZE
1162
3,5
0
37,5
40,5
5
3
83
72
Szuscikova Natalie
CZE
1163
3,5
0
34
36
5
3
85
105
Sulcova Tereza
CZE
0
3,5
0
32,5
35
4
3
86
85
Trasakova Adela
CZE
1052
3,5
0
31,5
32,5
4
3
87
90
Havelkova Beata
CZE
0
3,5
0
30,5
33
4
2
89
97
Novakova Barbora
CZE
0
3
0
38
41
4
3
94
52
Drastichova Eliska
CZE
1287
3
0
30
32
5
3
103
65
Vavrinkova Marie
CZE
1214
2,5
0
23
24,5
4
1
105
101
Rolinkova Adela
CZE
0
1,5
0
30,5
32
4
0
Kategorie G12
Poř.
St.č.
Jméno
FED
Rtg
Body
PH 1
PH 2
PH 3
PH 4
PH 5
1
2
WCM
Caglar Sila
TUR
1983
8
0
50
54
5
7
2
4
WCM
Garifullina Leya
RUS
1906
7,5
0
48
51,5
5
6
3
14
WCM
Stepanyan Eva
RUS
1780
7
0
50,5
55
5
6
51
47
Pisova Petra
CZE
1555
4,5
0
38,5
40
4
4
52
41
Dvorakova Olga
CZE
1601
4,5
0
35,5
38,5
4
2
64
38
Lhotska Anna
CZE
1611
4
0
35
38
5
4
71
89
Rolinkova Lucie
CZE
1274
4
0
33,5
35
4
4
88
76
Stastna Martina
CZE
1423
3
0
34
35,5
5
2
92
74
Maresova Michaela
CZE
1430
2,5
0
32,5
35,5
4
2
96
77
Vavrinkova Anna
CZE
1421
2,5
0
26
27
4
2
Kategorie G14
Poř.
St.č.
Jméno
FED
Rtg
Body
PH 1
PH 2
PH 3
PH 4
PH 5
1
1
Maltsevskaya
Aleksandra
RUS
2341
7,5
0
48
52,5
4
7
2
3
FM
Antova Gabriela
BUL
2241
7
0
47,5
51
4
6
3
7
WFM
Zotova Anastasia
RUS
2137
7
0
44
48
5
6
17
32
Pribylova Sofie
CZE
1864
6
0
35
38
4
5
35
43
Nemcova Karin
CZE
1798
5
0
37
40
4
3
46
30
Koubova Anna Marie
CZE
1868
4,5
0
39
41
5
4
50
71
Richterova Julie
CZE
1592
4,5
0
37
41
4
3
61
38
Gresova Zuzana
CZE
1810
4
0
39
41,5
5
3
65
37
Laurincova Kristyna
CZE
1815
4
0
37
41
4
2
68
91
Rosenbaumova Lea
CZE
1432
4
0
34
36
5
3
71
96
Janotkova Katerina
CZE
1229
4
0
32
34
5
4
82
80
Markova Kristyna
CZE
1536
3,5
0
32,5
34,5
5
2
92
85
Lorencova Michaela
CZE
1491
3
0
29,5
31
4
2
Kategorie G16
Poř.
St.č.
Jméno
FED
Rtg
Body
PH 1
PH 2
PH 3
PH 4
PH 5
1
6
WFM
Sieber Fiona
GER
2173
8
0
47
51
5
8
2
5
WFM
Garcia Martin Marta
ESP
2229
7,5
0
45
48
4
7
3
1
WGM
Tsolakidou Stavroula
GRE
2363
7
0
51,5
56
4
6
33
28
Brunova Blanka
CZE
1992
5
0
40
43
5
4
42
66
Kopcova Ludmila
CZE
1738
5
0
35,5
39
4
4
43
53
Vlkova Anezka
CZE
1823
5
0
33,5
35,5
4
5
58
61
Nemcova Kamila
CZE
1774
4
0
38
40
4
3
62
45
Ambrozova Lucie
CZE
1862
4
0
35
36,5
4
4
66
68
Vitova Anna
CZE
1727
4
0
30,5
32,5
4
3
70
59
Tumova Anna
CZE
1787
3,5
0
35
36,5
5
2
77
70
Vavrinkova Eliska
CZE
1716
3,5
0
31,5
33
4
3
80
85
Novotna Tereza
CZE
1566
3
0
34,5
36
5
3
89
69
Bierska Adela
CZE
1722
2,5
0
31
33
5
1
91
92
Smajzrova Veronika
CZE
1442
2,5
0
29,5
32
4
0
Kategorie G18
Poř.
St.č.
Jméno
FED
Rtg
Body
PH 1
PH 2
PH 3
PH 4
PH 5
1
2
WIM
Khomeriki Nino
GEO
2338
7,5
0
49
52,5
4
6
2
9
Diakonova Ekaterina
RUS
2172
7
0
45,5
48,5
5
6
3
4
WIM
Unuk Laura
SLO
2240
7
0
45
49
4
6
11
7
Kanakova Natalie
CZE
2179
6
0
41
44,5
5
5
19
19
Fuskova Martina
CZE
2063
5
0
44
47
5
4
23
43
Suchomelova Simona
CZE
1838
5
0
37,5
39,5
4
5
27
21
WFM
Janska Jitka
CZE
2052
4,5
0
43,5
47
5
3
29
17
WFM
Pychova Nela
CZE
2072
4,5
0
42
45
5
2
56
57
Jerabkova Julia
CZE
1571
2,5
0
28
30
4
2
58
56
Pokorna Jana
CZE
1630
2,5
0
23,5
25
4
0
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .