27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V sobotu 30.dubna 2016 se v Hlinsku uskutečnil závěrečný čtvrtý turnaj Krajského přeboru mládeže v kategoriích H/D 14-16, kterého se zúčastnilo 56 hráčů.V kategorii H/D 14 zvítězil Daniel Brokl z Poličky před Michalem Ročňákem z Hlinska a Michalem Ďuriančíkem z Poličky, nejlepší dívkou byla Soňa Leksová z České Třebové.V kategorii H/D 16 byl nejlepší Vojtěch Říha z Hlinska před Šimonem Londinem z Prostějova a Jiřím Píše, z dívek se nejvíce dařilo Veronice Šmajzrové (oba Ústí n/O.). Celkové pořadí obou kategorií naleznete zde
4. kvalifikace H/D 14-16, 30.4.2016, Hlinsko
Organizátor :
ŠO Hlinsko a DDM Hlinsko
Federace :
Česká republika ( CZE )
Ředitel
turnaje : Miroslava Pšornová
Hlavní
rozhodčí : Jana Londinová
Datum :
2016/04/30
Kategorie H/D 14
Poř.
St.č.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
4
Brokl Daniel
1372
TJ Štefanydes
Polička
6,5
21
29,5
26,75
2
1
Ročňák Michal
1445
ŠO Hlinsko
5,5
24,5
33
24,25
3
2
Ďuriančík Michal
1436
TJ Štefanydes
Polička
5,5
19,5
27,5
21,25
4
6
Londin Lukáš Vojtěch
1327
KVASACO
Vacenovice
5
19
27,5
18
5
18
Jun Robert
1117
TJ CHS Chotěboř
5
15,5
23
15
6
5
Píše Michal
1351
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
4,5
22
31,5
17,75
7
12
Leksová Soňa
1238
TJ Lokomotiva
Česká Třebová
4,5
21
28,5
16
8
3
Rožek Jan
1388
Šachový spolek
Železné hory
4,5
19,5
27
16,25
9
8
Málková Barbora
1285
TJ Lanškroun
4,5
19
28
15,25
10
20
Hlína Adam
1100
Šachový spolek
Železné hory
4,5
17
24,5
13,25
11
17
Pejřimovská Viola Ruby
1130
TJ CHS Chotěboř
4
23,5
32
16
12
9
Londin Martin
1281
OŠ ŠK Prostějov
4
19
27,5
11,5
13
21
Hutař Šimon
1100
TJ CHS Chotěboř
4
16
24,5
10
14
13
Málek Filip
1213
TJ Lanškroun
4
15,5
23
11,5
15
16
Hruban Oliver
1153
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
4
15,5
22,5
11,5
16
11
Martínek Michal
1274
TJ Štefanydes
Polička
3,5
20,5
28,5
11,75
17
14
Langrová Ilona
1192
TJ Štefanydes
Polička
3,5
18,5
24,5
8,75
18
19
Hutař Vojtěch
1104
TJ CHS Chotěboř
3,5
17,5
25
10
19
33
Pejřimovský Tadeáš Rubel
1000
TJ CHS Chotěboř
3,5
17,5
24,5
11,25
20
7
Zelenka Adam
1314
ŠO Hlinsko
3,5
15,5
22,5
10,5
21
15
Šafář Václav
1166
TJ Štefanydes
Polička
3
19
27,5
7,5
22
27
Londin Michal Karol
1032
KVASACO
Vacenovice
3
18
25,5
11,5
23
35
Tran Tuan Anh
1000
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
3
17
24
7,75
24
28
Halamková Karolína
1000
ŠO Hlinsko
3
16,5
22,5
7,5
25
22
Šmajzrová Dominika
1100
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
3
16
21
5,5
26
24
Haas Matouš
1067
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
3
15,5
22
8
27
23
Kotizová Lucie
1081
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
3
15,5
21
5
28
32
Kýr Michal
1000
ŠK Svitavy
3
15
21
7,75
29
25
Zlatník Jiří
1056
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
2,5
15,5
22
5,5
30
30
Jindřišková Charlotte
1000
Chrudim
2,5
13
19
6
31
34
Schmidt Jakub
1000
ŠO Hlinsko
2,5
11,5
16
3,75
32
29
Jindřišek Luboš
1000
Chrudim
2
16
21,5
2,5
33
10
Horák Vojtěch
1275
TJ Lanškroun
2
14,5
22,5
5,25
34
26
Křivský Lukáš
1055
TJ CHS Chotěboř
2
14,5
19
3
35
31
Krátká Barbora
1000
ŠK Svitavy
1
12
17
0,5
Kategorie H/D 16
Poř.
St.č.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
2
Říha Vojtěch
1873
ŠO Hlinsko
5,5
23
31
23,75
2
4
Londin Šimon
1643
OŠ ŠK Prostějov
5
21,5
30
19,75
3
6
Píše Jiří
1504
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
5
21
29
19,75
4
5
Holásek Vojtěch
1562
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
5
19,5
25,5
16
5
3
Jun Rudolf
1655
TJ CHS Chotěboř
4,5
21
29,5
17,75
6
7
Šmajzrová Veronika
1485
Šachový klub
Ústí nad Orlicí
4,5
19
26
15
7
1
Novotný Ondřej
1933
ŠO Hlinsko
4
21,5
30
15,5
8
8
Klabeneš Petr
1479
TJ CHS Chotěboř
4
20
26,5
12,5
9
10
Kalousová Julie
1441
TJ Lanškroun
4
19
26,5
12,5
10
13
Vašková Marie
1400
ŠO Hlinsko
4
19
25,5
12
11
17
Veselý Milan
1154
ŠK Svitavy
4
13
19
10
12
12
Pešek Patrik
1404
ŠO Hlinsko
3,5
17,5
25,5
10,75
13
15
Králová Gabriela
1250
TJ Sokol
Zaječice
3,5
17,5
24
10,25
14
9
Simon Michal
1455
TJ Štefanydes
Polička
3,5
17
22,5
7,25
15
11
Zelenka Petr
1438
ŠO Hlinsko
3
18,5
25
7,5
16
14
Chládek Josef
1252
TJ Lanškroun
3
17
22,5
5,5
17
20
Zedník Dominik
1000
DDŠ Chrudim
3
14,5
19
5,5
18
16
Obermajerová Gabriela
1177
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
3
12
18,5
5,5
19
18
Bohuňovská Tereza
1000
ŠK Svitavy
2
15
19,5
2
20
19
Mráz Václav
1000
ŠK Svitavy
2
14,5
19,5
2
21
21
Žigmund Jaroslav
1000
DDŠ Chrudim
1
13,5
20
0,5
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .