27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Ve čtvrtém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy následující výsledky : skupina A : Kunvald C - Mistrovice B 3,5:1,5, Letohrad B - Žamberk B 2:3, Kunvald B - Jablonné n/O. 2:3, Kunvald D - Červená Voda 1:4 skupina B : Němčice - Ústí n/O. D 3:2, Městečko Trnávka - Horní Čermná B 4,5:0,5, Horní Čermná A - Polička E 3,5:1,5, Lanškroun C - Svitavy C 2:3
KRAJSKÁ SOUTĚŽ VÝCHOD A 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č.
5
VÝSLEDKY 4.
KOLA HRANÉHO 29. 11. 2015
ŠO K a.s.
Kunvald C – Sokol Mistrovice B
TJ Spartak OEZ Letohrad B – SK + Sokol Žamberk
B
Rozhodčí: Řehák
Josef
Rozhodčí: Lorenc Josef
1.
Hodek R.
V
1701
1:0
Janota J.
1417
1.
Lorenc J.
V
1764
1/2
Zámečník B.
V
1761
2.
Štěpán S.
1677
1/2
Sysr P.
H
1528
2.
Lorenc J.
1551
0:1
Kacálek K.
V
1843
3.
Řehák J.
1474
1:0
Bouchal L.
V
1456
3.
Janeček O.
1435
0:1
Šulc J.
1608
4.
Mlynář M.
1577
1:0
Baláš V.
1066
4.
Petráček J.
1470
1:0
Mazura J.
1612
5.
Řehák J.
1122
0:1
Kristl V.
1566
5.
Lorencová J.
1552
1/2
Janeček M.
1532
3.5 : 1.5
2 : 3
ŠO K a.s.
Kunvald B – TJ Jablonné nad Orlicí
ŠO K a.s. Kunvald D – SPV Červená Voda
Rozhodčí: Rusz
Gustav
Rozhodčí: Dvořák Eduard
1.
Tobiška J.
1692
0:1
Filip L.
1885
1.
Dvořák E.
1706
1:0
Černohous M.
1654
2.
Rusz G.
1661
1/2
Černohous J.
1762
2.
Bém T.
1377
0:1
Ludvik F.
1609
3.
Rusz R.
1453
1/2
Vaníček J.
1729
3.
Hejkrlík P.
1000
0:1
Brychta A.
1620
4.
Michalička V.
1485
0:1
Kubíček V.
1651
4.
Bém T.
1116
0:1
Matoulek V.
1629
5.
Krupica Z.
1504
1:0
Filip D.
1049
5.
Biedla V.
1000
0:1
Bednarz R.
1000
2 : 3
1 : 4
TABULKA PO 4. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
TJ Jablonné nad
Orlicí
4
4
0
0
12
16
:
4
14
2.
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald C
4
3
0
1
9
13
:
7
10
3.
SPV Červená Voda
4
3
0
1
9
12.5
:
7.5
9
4.
TJ Spartak OEZ
Letohrad B
4
2
0
2
6
10
:
10
6
5.
SK + Sokol
Žamberk B
4
2
0
2
6
7.5
:
12.5
5
6.
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald B
4
1
0
3
3
8.5
:
11.5
4
7.
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald D
4
1
0
3
3
7.5
:
12.5
5
8.
Sokol Mistrovice
B
4
0
0
4
0
5
:
15
3
KRAJSKÁ SOUTĚŽ VÝCHOD B 2015/2016 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č.
5
VÝSLEDKY 4.
KOLA HRANÉHO 29. 11. 2015
TJ Sokol
Němčice – ŠK Ústí nad Orlicí D
Sokol Městečko Trnávka – TJ Sokol Horní Čermná
B
Rozhodčí: Racek
Josef
Rozhodčí: Navrátil Miroslav
1.
Pěkník M.
1848
1/2
Smola J.
V
1837
1.
Navrátil M.
1719
1/2
Betlach J.
1584
2.
Pail M.
1836
1/2
Kylar P.
V
1810
2.
Šmíd F.
1660
1:0
Vacek M.
1514
3.
Racek J.
1685
1:0
Holásek V.
1498
3.
Izák M.
1642
1:0
Šilar K.
1312
4.
Petrželka K.
H
1890
1/2
Holásek V.
1463
4.
Lattenberg F.
1604
1:0
Balcar V.
1250
5.
Jasanský K.
H
1715
1/2
Píše J.
1392
5.
Pavlů P.
1571
1:0
Balcar M.
1100
3 : 2
4.5 : 0.5
TJ Sokol Horní
Čermná A – TJ Štefanydes Polička E
TJ Lanškroun C – ŠK Svitavy C
Rozhodčí: Dušek
Josef
Rozhodčí: Pilný Jaroslav
1.
Dušek J.
1531
1/2
Buchta M.
1685
1.
Palla S.
V
1704
1/2
Jedlička E.
1653
2.
Kalousek M.
1875
1:0
Kopecký V.
1635
2.
Kupsa M.
1622
1/2
Krušina A.
1551
3.
Motl J.
1688
0:1
Bartoš K.
1684
3.
Doleček M.
1509
0:1
Velešík M.
1519
4.
Ježek J.
H
1621
1:0
Brokl D.
1489
4.
Křivohlávek J.
1466
0:1
Čuma J.
1584
5.
Šilar J.
1670
1:0
Ryšavá M.
1431
5.
Pilný J.
1353
1:0
Bulva F.
1100
3.5 : 1.5
2 : 3
TABULKA PO 4. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
TJ Sokol Němčice
4
3
1
0
10
12.5
:
7.5
5
2.
Sokol Městečko
Trnávka
4
2
1
1
7
12.5
:
7.5
9
3.
TJ Sokol Horní
Čermná A
4
2
1
1
7
11.5
:
8.5
8
4.
TJ Štefanydes
Polička E
4
2
0
2
6
9.5
:
10.5
8
5.
ŠK Svitavy C
4
1
2
1
5
9
:
11
5
6.
ŠK Ústí nad
Orlicí D
4
1
1
2
4
10.5
:
9.5
6
7.
TJ Lanškroun C
4
1
1
2
4
8.5
:
11.5
3
8.
TJ Sokol Horní
Čermná B
4
0
1
3
1
6
:
14
2
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .