27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V neděli 19.února 2017 došlo v 1.lize západ k východočeskému derby mezi Polabinami a Hradcem Králové, v němž hosté ze tří významně lepších partií získali jen jedinou remizu, za což zaplatili prohrou 5:3. Další výsledky: Neratovice - Jičín B 4:4, Bohemians Praha - OAZA Praha 4:4, Turnov - České Budějovice 5,5:2,5, Vyšehrad Praha - GROP Praha 5,5:2,5, Praha-Smíchov - Pankrác Praha 4,5:3,5
1. LIGA 2016/2017 – ZÁPAD
VÝSLEDKY 8.
KOLA HRANÉHO 19. 02. 2017
TJ Neratovice –
ŠK AD Jičín B
2222 ŠK Polabiny – TJ Slavia Hradec Králové
Rozhodčí: Jakuš
Lubomír
Rozhodčí: Janeček František
1.
Velička P.
H
2424
1/2
Rašík V.
H
2466
1.
Vrána J.
2327
1/2
Jüptner J.
2292
2.
Vykouk J.
H
2429
1/2
Kočiščák J.
H
2480
2.
Macháň J.
H
2294
1/2
Možný M.
H
2290
3.
Voloshin L.
2409
1/2
Kraus T.
V
2410
3.
Jedlička A.
2202
1/2
Nun J.
2307
4.
Adámek Z.
H
2214
1/2
Schula M.
2310
4.
Novotný M.
2257
1:0
Ringel Z.
2231
5.
Gregor J.
2212
1:0
Šťastný J.
2232
5.
Hošek M.
2231
1/2
Moravec M.
H
2231
6.
Jandourek L.
2228
1/2
Fajman P.
2215
6.
Bujnoch R.
2225
1:0
Němec Z.
2203
7.
Havelka J.
2154
0:1
Forman Š.
2292
7.
Grundman V.
2043
1/2
Šafařík J.
2180
8.
Drábek V.
2149
1/2
Tázlar P.
2255
8.
Navrátil F.
2125
1/2
Jezbera J.
2097
4 : 4
5 : 3
Bohemians
Texbase.cz Praha – SK OAZA Praha
ŠK ZIKUDA Turnov – QCC České Budějovice
Rozhodčí:
Paulovič Milan
Rozhodčí: Vagenknecht Josef
1.
Jurčík M.
C
2490
1/2
Straka V.
H
2342
1.
Cyborowski L.
C
2534
1/2
Vokáč M.
2409
2.
Jirka J.
2420
1:0
Jelínek M.
2074
2.
Bernášek J.
H
2509
1/2
Lechtýnský J.
2370
3.
Petr J.
2314
0:1
Výprachtický D.
2273
3.
Šimáček P.
2484
1/2
Miesbauer J.
H
2184
4.
Znamenáček K.
2228
1/2
Vedral O.
2210
4.
Jaracz P.
C
2475
1/2
Vybíral Z.
2252
5.
Dubanský B.
2249
0:1
Pirklová H.
2122
5.
Sodoma J.
2352
1:0
Cuhra M.
2196
6.
Šmíd M.
2222
1:0
Čmiko J.
2004
6.
Kučera P.
2269
1:0
Richtrová E.
2216
7.
Matějka P.
2080
0:1
Němcová K.
1957
7.
Rodshtein T.
2232
1:0
Bostl F.
2181
8.
Petr J.
2020
1:0
Cuřín R.
1820
8.
Kučera P.
2262
1/2
Olejníček J.
1999
4 : 4
5.5 : 2.5
ŠK Sokol
Vyšehrad – GROP Praha
ŠK AD JC Smíchov – TJ Pankrác
Rozhodčí: Háse
Pavel
Rozhodčí: Drahotský Luboš
1.
Vlasák L.
2362
1:0
Studnička T.
H
2327
1.
Rubeš J.
H
2289
0:1
Jirovský M.
H
2444
2.
Šuráň J.
H
2409
1/2
Sharashenidze A.
2357
2.
Toman O.
2212
0:1
Svoboda S.
H
2426
3.
Londýn R.
H
2423
1:0
Kochetkova J.
C
2323
3.
Bujupi F.
2197
1/2
Polášek J.
2311
4.
Vichnar D.
2357
1/2
Tričkov V.
2322
4.
Krupička J.
2050
1/2
Doležal R.
2407
5.
Michálek J.
H
2271
1/2
Vaculík M.
2289
5.
Kovář J.
2098
1:0
Klecker T.
2169
6.
Netušil M.
2251
1:0
Matras O.
2256
6.
Richterová N.
2188
1:0
Petr J.
2177
7.
Pilař M.
2166
1:0
Postupa P.
2181
7.
Jaščenko O.
H
2117
1:0
Vokoun J.
2089
8.
Vaněk P.
2065
0:1
Postupa M.
2153
8.
Kabelka O.
2035
1/2
Stárek S.
H
2164
5.5 : 2.5
4.5 : 3.5
TABULKA PO 8. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
ŠK ZIKUDA Turnov
8
7
1
0
22
43.5
:
20.5
29
2.
ŠK AD Jičín B
8
6
1
1
19
43.5
:
20.5
34
3.
2222 ŠK Polabiny
8
5
1
2
16
32.5
:
31.5
20
4.
GROP Praha
8
5
0
3
15
36
:
28
26
5.
TJ Neratovice
8
4
3
1
15
34.5
:
29.5
18
6.
ŠK Sokol Vyšehrad
8
3
2
3
11
31
:
33
23
7.
Bohemians
Texbase.cz Praha
8
2
4
2
10
32.5
:
31.5
20
8.
SK OAZA Praha
8
2
2
4
8
26.5
:
37.5
14
9.
QCC České
Budějovice
8
1
2
5
5
29.5
:
34.5
17
10.
TJ Pankrác
8
1
2
5
5
27.5
:
36.5
14
11.
ŠK AD JC Smíchov
8
1
1
6
4
20
:
44
7
12.
TJ Slavia Hradec
Králové
8
0
3
5
3
27
:
37
12
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .