27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V prvním kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky : Česká Třebová - Mistrovice 6:2, Jablonné n/O. - Horní Čermná - 4:4, Žamberk - Letohrad 4:4, Moravská Třebová - Dolní Čermná 6,5:1,5, Svitavy B - Kunvald 3:5, Polička C - Ústí n/O. C 3:5
KRAJSKÝ PŘEBOR II VÝCHOD 2016/2017 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č.
2
VÝSLEDKY 1.
KOLA HRANÉHO 09. 10. 2016
TJ Štefanydes
Polička C – ŠK Ústí nad Orlicí C
ŠK Svitavy B – ŠO K a.s. Kunvald
Rozhodčí:
Houška František
Rozhodčí: Čuma Jan
1.
Smejkal J.
V
1834
0:1
Jániš P.
V
1904
1.
Bartoš K.
V
1762
0:1
Buráň J.
H
2189
2.
Zeman L.
H
1807
1:0
Smola J.
1842
2.
Havel F.
V
1732
1/2
Vymetálek P.
1829
3.
Charouz M.
1739
1:0
Kylar P.
1811
3.
Křeček J.
1711
1/2
Hodek R.
1670
4.
Stodola J.
1732
0:1
Glembek B.
1783
4.
Rosenkranz J.
1698
1/2
Dvořák E.
1736
5.
Buchta M.
1665
0:1
Mareš P.
1685
5.
Svatoš Z.
1697
1/2
Rusz G.
1614
6.
Kašpar J.
1729
0:1
Holásek V.
1592
6.
Čuma J.
1656
1:0
Tobiška J.
1597
7.
Simon M.
1495
1/2
Holásek V.
1659
7.
Jedlička E.
1624
0:1
Krčmář S.
1570
8.
Brokl D.
1359
1/2
Taslar K.
1662
8.
Velešík M.
1642
0:1
Bém T.
1495
3 : 5
3 : 5
TJ Slovan
Moravská Třebová – ŠK Dolní Čermná
SK + Sokol Žamberk – TJ Spartak Letohrad
Rozhodčí: Sojma
Zdeněk
Rozhodčí: Wiesinger Wolfgang
1.
Kotva M.
H
2001
1:0
Merta M.
1757
1.
Dungl P.
1929
1/2
Mikyska K.
1885
2.
Meleshko A.
1928
1:0
Merta J.
1857
2.
Wiesinger W.
1950
1/2
Lorenc J.
1813
3.
Grepl P.
1896
1:0
Motl L.
1636
3.
Koper Š.
H
1931
0:1
Lorenc A.
1803
4.
Sojma Z.
1843
1:0
Slavíček M.
1679
4.
Kalous T.
1858
1/2
Janeček V.
1791
5.
Chvojka A.
1764
1:0
Dostálek V.
1504
5.
Havrlík P.
1820
1:0
Kameník D.
H
1845
6.
Endl V.
1620
1/2
Nikl J.
1627
6.
Brdíček D.
1790
1/2
Papáček M.
1763
7.
Pavlíček L.
H
1530
1:0
Marek J.
1502
7.
Martinec J.
1789
0:1
Pulkrábek A.
1618
8.
Dvořák J.
1519
1:0
Málková B.
H
1116
8.
Zámečník B.
1752
1:0
Maceška B.
1754
7.5 : 0.5
4 : 4
TJ Jablonné nad
Orlicí – TJ Sokol Horní Čermná
Proplast Česká Třebová – Sokol Mistrovice
Rozhodčí:
Vaníček Jan
Rozhodčí: Vencl Jiří
1.
Filip L.
1881
1/2
Cimprich M.
1732
1.
Hurt L.
2089
1:0
Glöckner J.
1902
2.
Trampota L.
1587
0:1
Kalousek M.
1825
2.
Šimek Z.
H
1903
1:0
Ježek J.
H
1562
3.
Černohous M.
H
1676
1:0
Dušek J.
1713
3.
Pěkník M.
H
1760
1:0
Valenta R.
1667
4.
Vaníček J.
1689
1:0
Motl J.
1669
4.
Vencl J.
1753
1:0
Mlynář M.
H
1532
5.
Kubíček V.
1723
0:1
Betlach J.
1635
5.
Kovář V.
1645
0:1
Bouchal L.
1653
6.
Palla S.
H
1635
1:0
Šilar J.
1675
6.
Jasanský K.
1724
1:0
Špinler B.
1428
7.
Matoulek V.
H
1686
1/2
Vacek M.
1480
7.
Myška F.
H
1616
1/2
Langr P.
1541
8.
Halmazňa J.
1545
0:1
Šilar K.
1322
8.
Vencl J.
1539
1/2
Janota J.
1565
4 : 4
6 : 2
TABULKA PO 1. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
TJ Slovan
Moravská Třebová
1
1
0
0
3
7.5
:
0.5
7
2.
Proplast Česká
Třebová
1
1
0
0
3
6
:
2
5
3.
ŠK Ústí nad
Orlicí C
1
1
0
0
3
5
:
3
4
4.
ŠO K a.s.
Kunvald
1
1
0
0
3
5
:
3
3
5.
TJ Jablonné nad
Orlicí
1
0
1
0
1
4
:
4
3
5.
TJ Sokol Horní
Čermná
1
0
1
0
1
4
:
4
3
7.
SK + Sokol
Žamberk
1
0
1
0
1
4
:
4
2
7.
TJ Spartak
Letohrad
1
0
1
0
1
4
:
4
2
9.
TJ Štefanydes
Polička C
1
0
0
1
0
3
:
5
2
10.
ŠK Svitavy B
1
0
0
1
0
3
:
5
1
11.
Sokol Mistrovice
1
0
0
1
0
2
:
6
1
12.
ŠK Dolní Čermná
1
0
0
1
0
0.5
:
7.5
0
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .