27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V posledním jedenáctém kole Krajského přeboru 1.třídy byly dosaženy následující výsledky : Heřmanův Městec - Polička B 2,5:5,5, Zaječice - Polabiny D 3,5:4,5, Litomyšl - Chotěboř 2,5:5,5, Ústí n/O. B - Vysoké Mýto B 4,5:3,5, Bohemia - Svitavy 5:3, Chrudim - Rapid C 4,5:3,5 V souboji 'na dálku' obě vedoucí družstva nad svými soupeři zvítězila, což při shodném zisku zápasových bodů a lepším skore znamenalo první místo a historický postup do 2.ligy pro Chotěboř - Blahopřejeme !!! Vzhledem k sestupu Ústí n/O. z 2.ligy se v posledním kole bojovalo ještě o posledního 'Černého Petra', znamenajícího sestup do Krajského přeboru 2.třídy - ten po prohře s Bohemií připadl Svitavám .
KRAJSKÝ PŘEBOR I 2016/2017 – PDŠS
VÝSLEDKY 11.
KOLA HRANÉHO 09. 04. 2017
Jiskra Heřmanův
Městec – TJ Štefanydes Polička B
Sokol Zaječice – 2222 ŠK Polabiny D
Rozhodčí: Honek
Jan
Rozhodčí: Hájek Jaroslav
1.
Hon J.
H
1769
0:1
Švanda O.
2042
1.
Vařejčko J.
2259
1/2
Černý J.
2019
2.
Štolfa J.
1754
0:1
Houška B.
2024
2.
Hájek J.
2066
0:1
Trojan L.
1969
3.
Müller P.
1885
1:0
Tulis J.
1923
3.
Hájek L.
2056
1/2
Kourek J.
2064
4.
Starý L.
1863
0:1
Komárková M.
1996
4.
Hájek J.
1895
1/2
Just P.
1997
5.
Přibyl J.
1867
1/2
Sodomka A.
1894
5.
Konrád F.
1831
0:1
Törvenyi R.
1975
6.
Honek J.
1836
0:1
Smejkal J.
1841
6.
Cach T.
1577
1/2
Cach J.
V
2019
7.
Urválek M.
1449
1:0
Schaffer D.
1638
7.
Novotný O.
H
1619
1/2
Ludvík T.
2052
8.
0
0
0
Buchta M.
1656
8.
Janoušek P.
H
1564
1:0
Cach O.
1655
2.5 : 5.5
3.5 : 4.5
TJ Jiskra
Litomyšl – TJ CHS Chotěboř
ŠK Ústí nad Orlicí B – ŠK Vysoké Mýto B
Rozhodčí:
Petrus Luděk
Rozhodčí: Šimek Zdeněk
1.
Škeřík K.
1997
0:1
Tůma J.
2248
1.
Holásek P.
V
2031
0:1
Sabol M.
V
2359
2.
Nešpor J.
H
1902
1/2
Tůma J.
2056
2.
Volf J.
2034
1/2
Ptáček L.
2088
3.
Daniel M.
H
2032
1/2
Vala F.
H
2226
3.
Hrobař V.
2023
1/2
Kosek J.
V
2112
4.
Doseděl J.
H
2061
1/2
Ondráček O.
2089
4.
Mareš P.
1979
1/2
Lipavský D.
1935
5.
Zeman M.
1987
0:1
Černovský J.
H
2106
5.
Jániš P.
1959
0:1
Kučera J.
1912
6.
Jirsa L.
2004
1/2
Vrkota M.
H
2072
6.
Netušil J.
V
1945
1:0
Sabolová G.
1843
7.
Zeman L.
1768
1/2
Petrus L.
1960
7.
Šimek Z.
1956
1:0
Podgorný R.
1737
8.
Sauer P.
1000
0:1
Hospodka J.
1949
8.
Poslušný M.
V
1914
1:0
Marek J.
1650
2.5 : 5.5
4.5 : 3.5
ŠK Bohemia
Pardubice – ŠK Svitavy
TJ ŠO Chrudim – ŠK Rapid Pardubice C
Rozhodčí:
Horáček Michal
Rozhodčí: Němec Pavel
1.
Horáček M.
2143
1:0
Krátký J.
H
2115
1.
Trhal T.
H
2102
1/2
Hennig T.
2027
2.
Kastner O.
2092
1/2
Boháček M.
2085
2.
Česenek J.
2026
0:1
Sýkora J.
V
2056
3.
Vodička P.
1993
1:0
Kotva M.
2053
3.
Jarábek V.
2185
1/2
Seidl Z.
1857
4.
Daněk P.
1966
0:1
Ambrožová L.
H
1883
4.
Malivánek J.
2084
0:1
Prokop M.
1970
5.
Kuzmin S.
1902
1/2
Bartoš K.
1780
5.
Komárek D.
H
2162
1:0
Svítil R.
1726
6.
Třasák O.
1998
0:1
Horký P.
H
1935
6.
Němec P.
2215
1:0
Joukl J.
1663
7.
Mudruňka P.
1895
1:0
Vodička M.
1667
7.
Kokeš B.
1950
1:0
Mikulenka T.
1619
8.
Šindler J.
1619
1:0
Rosenkranz J.
1694
8.
Němec B.
1854
1/2
Stehlík P.
1428
5 : 3
4.5 : 3.5
TABULKA PO 11. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
TJ CHS Chotěboř
11
10
0
1
30
59
:
29
39
2.
2222 ŠK Polabiny
D
11
10
0
1
30
55
:
33
35
3.
TJ ŠO Chrudim
11
8
1
2
25
52.5
:
35.5
36
4.
ŠK Ústí nad
Orlicí B
11
7
0
4
21
51
:
37
33
5.
ŠK Bohemia
Pardubice
11
6
1
4
19
45
:
43
30
6.
TJ Jiskra
Litomyšl
11
5
2
4
17
45.5
:
42.5
27
7.
ŠK Vysoké Mýto B
11
4
3
4
15
47
:
41
27
8.
Sokol Zaječice
11
3
3
5
12
39.5
:
48.5
20
9.
ŠK Svitavy
11
3
2
6
11
39.5
:
48.5
23
10.
TJ Štefanydes
Polička B
11
2
2
7
8
37.5
:
50.5
21
11.
ŠK Rapid
Pardubice C
11
1
0
10
3
30.5
:
57.5
17
12.
Jiskra Heřmanův
Městec
11
0
0
11
0
26
:
62
14
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .