27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V osmém kole 2.ligy skupina D se se hrálo jediné krajské derby, v němž Lanškroun podlehl doma Poličce B těsně 3,5:4,5. V ostatních utkáních hrála naše družstva se střídavými úspěchy : Polabiny B porazily doma Jihlavu 4,5:3,5, Rapid B podlehl doma Dalešicím 3:5, Vysoké Mýto přivezlo z Lípy všechny body za výhru 4,5:3,5 (čímž ji sesadilo z prvního místa v tabulce), Polabiny C nestačiy v Hradci Králové na místní rezervu Slavie a podlehly jí vysoko 6:2 a Ústí n/O. remizovalo doma se Ždárem n/S. 4:4.
Výsledky na šachovnicích - 8.kolo
ŠK Ústí nad
Orlicí
-
TJ Žďár nad Sázavou
ŠK Rapid Pardubice B
-
Caissa Pivovar Dalešice
Šmajzr Martin (Z)
2240F
1
-
0
2126F
Večeřa Pavel (Z)
Prandstetter Eduard (H,Z)
2232F
½
-
½
2180F
Mejzlík Vojtěch (H,Z)
Karásek Lukáš (H,Z)
2242F
½
-
½
2102F
Bukáček Lubomír (Z)
Smutný Jan (H,Z)
2185F
½
-
½
2199F
Sedláček Oldřich (H,Z)
Grundman Václav (H,Z)
2043F
½
-
½
2092F
Vašut Karel (Z)
Hlavnička Jiří (Z)
2146F
1
-
0
2153F
Walek Petr (Z)
Holásek Pavel (Z)
2043F
0
-
1
2071F
Fišar Josef (Z)
Sýkora Josef (Z)
2053F
½
-
½
2078F
Tesař Jan (Z)
Mareš Jan (Z)
1987F
0
-
1
2036F
Siebenbürger Vlastimil (Z)
Malivánek Jiří (H,Z)
2108F
0
-
1
2060F
Lampíř Tomáš (Z)
Netušil Jakub (Z)
1935F
½
-
½
1986F
Celý Jaroslav (Z)
Hennig Thomas
2029F
½
-
½
2031F
Bradáč Roman (Z)
Poslušný Martin (Z)
1919F
½
-
½
1967F
Svoboda Ivo (Z)
Seidl Zdeněk
1857F
0
-
1
2075F
Veselý Vítek (H)
Hrobař Vlastimil
2013F
1
-
0
1890F
Bílek Roman (Z)
Prokop Matěj
1937F
0
-
1
1985F
Svíženský Luboš
4
:
4
3
:
5
2222 ŠK
Polabiny B
-
Gambit Jihlava
TJ Lanškroun
-
TJ Štefanydes Polička
Jedlička Aleš (V,Z)
2202F
1
-
0
2186F
Seidl Štěpán (Z)
Havelka Josef (H,Z)
2303F
0
-
1
2304F
Červený Petr (Z)
Novotný Michal (V,Z)
2257F
0
-
1
2201F
Kratochvíl Vít (H,Z)
Pokorný Tomáš (Z)
2248F
½
-
½
2171F
Komárek David (Z)
Bujnoch Radek (Z)
2225F
1
-
0
2136F
Škoda Martin (Z)
Hrubeš Pavel (Z)
2158F
1
-
0
2084F
Kastner Oldřich (H,Z)
Mojžíš Jaroslav (Z)
2108F
0
-
1
2060F
Seidl Antonín (Z)
Krátký Josef (Z)
2108F
½
-
½
2097F
Lorenc Oldřich (Z)
Nehyba Martin (H,Z)
2037F
½
-
½
2284F
Žigo Viktor (H,Z)
Solil Roman (Z)
1988F
1
-
0
2060F
Houška Bronislav (Z)
Vlčková Kateřina (Z)
1928F
½
-
½
2087F
Jurek Miroslav (Z)
Švub Jan (Z)
1908F
0
-
1
1981F
Švanda Ondřej (Z)
Ludvík Tomáš
2037F
1
-
0
2116F
Hrabal Michal (Z)
Procházka Petr (Z)
1975F
½
-
½
1994F
Komárková Magdaléna (Z)
Trojan Luboš
2005F
½
-
½
1903F
Seidl Pavel
Kupsa Matěj
1800F
0
-
1
1898F
Tulis Jan
4½
:
3½
3½
:
4½
ŠK Lípa
-
ŠK Vysoké Mýto
TJ Slavia Hradec Králové B
-
2222 ŠK Polabiny C
Jirásek Pavel (Z)
2279F
1
-
0
2089F
Trhal Tomáš (Z)
Nun Jiří (V,Z)
2307F
½
-
½
2037F
Buločkin Martin (Z)
Jedlička Luboš (Z)
2190F
0
-
1
2362F
Sabol Marian (Z)
Pokorný Zdeněk (V,Z)
2245F
½
-
½
2088F
Řezníček Dominik (Z)
Vařejčko Josef (H,Z)
2257F
1
-
0
2144F
Horáček Michal (H,Z)
Kracík Tomáš (H)
2232F
½
-
½
2062F
Liduch Filip (Z)
Fiedler Bedřich (Z)
2098F
0
-
1
2207F
Němec Pavel (H,Z)
Ringel Zbyněk (Z)
2231F
1
-
0
1939F
Melichar Vojtěch (Z)
Šedivý Martin (Z)
2050F
0
-
1
2109F
Kosek Jiří (Z)
Štěpán Michal (Z)
2075F
1
-
0
1601F
Jiroušek Jan (Z)
Kaisler Martin (Z)
2051F
½
-
½
2072F
Doseděl Jiří (Z)
Jezbera Jiří
2097F
1
-
0
1584F
Bureš Martin
Ruda Ondřej
2055F
½
-
½
1967F
Daněk Pavel (H,Z)
Nun Josef
2189F
½
-
½
1477F
Pilař Vít
Novák Luděk
1928F
½
-
½
2105F
Ptáček Luboš
Šolc Filip
2009F
1
-
0
1353F
Stoček Martin
3½
:
4½
6
:
2
Tabulka po 8. kole
Poř.
Družstvo
V
R
P
Body
Skóre
Partie
1.
TJ Slavia Hradec
Králové B
7
0
1
21
42
31
2.
ŠK Vysoké Mýto
6
2
0
20
39,5
28
3.
ŠK Lípa
6
1
2
19
45,5
30
4.
TJ Štefanydes
Polička
5
0
3
15
34
22
5.
Caissa Pivovar
Dalešice
3
3
2
12
34,5
19
6.
Gambit Jihlava
3
2
4
11
34
21
7.
ŠK Rapid
Pardubice B
3
2
3
11
30,5
16
8.
2222 ŠK Polabiny
B
3
1
4
10
30,5
19
9.
TJ Žďár nad
Sázavou
2
1
5
7
29,5
19
10.
TJ Lanškroun
2
1
5
7
25,5
13
11.
ŠK Ústí nad
Orlicí
1
1
6
4
27,5
15
12.
2222 ŠK Polabiny
C
0
2
6
2
19
7
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .