27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Ve druhém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy následující výsledky: Ústí n/O. D - Lanškroun B 4:1, Ústí n/O. E - Žamberk B 3,5:1,5, Červená Voda - Letohrad B 3:2, Městečko Trnávka - Mistrovice B 2,5:2,5, Němčice - Kunvald B 5:0, Kunvald D - Kunvald C 2,5:2,5, Lanškroun C volno
KRAJSKÁ SOUTĚŽ VÝCHOD 2016/2017 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č.
3
VÝSLEDKY 2.
KOLA HRANÉHO 06. 11. 2016
Volný los – TJ
Lanškroun C
ŠK Ústí nad Orlicí D – TJ Lanškroun B
Rozhodčí: Kameník David
1.
Kameník D.
1833
1/2
Šebrle J.
1640
2.
Smola J.
V
1829
1:0
Boháč L.
1582
3.
Kylar P.
V
1806
1/2
Palla S.
1655
4.
Píše J.
1630
1:0
Křivohlávek J.
1474
5.
Šmajzrová V.
1510
1:0
Chládek J.
1319
4 : 1
ŠK Ústí nad
Orlicí E – SK + Sokol Žamberk B
ŠS Červená Voda – TJ Spartak OEZ Letohrad B
Rozhodčí:
Holásek Vojtěch
Rozhodčí: Matoulek Václav
1.
Holásek V.
1657
1:0
Kacálek K.
1800
1.
Černohous M.
1704
1/2
Maceška B.
1752
2.
Holásek V.
1619
1:0
Kopal V.
1533
2.
Matoulek V.
1667
0:1
Sysr P.
1557
3.
Mastný T.
1625
0:1
Mazura J.
1538
3.
Ludvik F.
1638
1/2
Janeček O.
1446
4.
Dudla M.
1608
1:0
Janeček M.
1509
4.
Brychta A.
1540
1:0
Lorencová J.
1497
5.
Švec J.
1429
1/2
Charvát V.
1378
5.
Bednarz R.
1000
1:0
Lorenc J.
1438
3.5 : 1.5
3 : 2
Sokol Městečko
Trnávka – Sokol Mistrovice B
TJ Sokol Němčice – ŠO K a.s. Kunvald B
Rozhodčí:
Navrátil Miroslav
Rozhodčí: Racek Josef
1.
Burian M.
1739
1:0
Kalousek M.
H
1800
1.
Pail M.
1844
1:0
Rusz G.
1613
2.
Šmíd F.
1727
0:1
Glöckner J.
V
1872
2.
Pěkník M.
1777
1:0
Vaníček J.
H
1701
3.
Navrátil M.
1722
1:0
Mikmek J.
1069
3.
Myška F.
1612
1:0
Tobiška J.
1588
4.
Lattenberg F.
1362
1/2
Dušek O.
1107
4.
Racek J.
1639
1:0
Haas M.
1112
5.
Balajka R.
1000
0:1
Bouchal T.
1583
5.
Kapoun M.
1000
1:0
Kaplan D.
1086
2.5 : 2.5
5 : 0
ŠO K a.s.
Kunvald D – ŠO K a.s. Kunvald C
Rozhodčí:
Dvořák Eduard
1.
Dvořák E.
V
1729
1:0
Krčmář S.
1564
2.
Bém T.
1499
1:0
Michalička V.
1422
3.
Hejkrlík P.
1384
1/2
Pácha L.
1411
4.
Bém T.
1514
0:1
Mlynář M.
1526
5.
Obermajerová G.
1103
0:1
Zlatník J.
1100
2.5 : 2.5
TABULKA PO 2. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
1.
TJ Sokol Němčice
2
2
0
0
6
9
:
1
2.
ŠK Ústí nad Orlicí D
2
2
0
0
6
8.5
:
1.5
3.
ŠS Červená Voda
2
2
0
0
6
7
:
3
4.
ŠK Ústí nad Orlicí E
2
1
0
1
3
5.5
:
4.5
5.
TJ Lanškroun C
1
1
0
0
3
3
:
2
6.
TJ Spartak OEZ Letohrad B
2
1
0
1
3
5
:
5
7.
Sokol Městečko Trnávka
2
0
2
0
2
5
:
5
8.
ŠO K a.s. Kunvald D
1
0
1
0
1
2.5
:
2.5
9.
ŠO K a.s. Kunvald C
2
0
1
1
1
3.5
:
6.5
10.
Sokol Mistrovice B
2
0
1
1
1
3.5
:
6.5
11.
ŠO K a.s. Kunvald B
2
0
1
1
1
2.5
:
7.5
12.
TJ Lanškroun B
2
0
0
2
0
3
:
7
13.
SK + Sokol Žamberk B
2
0
0
2
0
2
:
8
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .