27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V desátém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy následující výsledky: Miřetice - Polabiny G 4:1, Polička E - Chrudim D 1,5:3,5, Krucemburk - Rapid F 2,5:2,5, Železné hory B - Krouna 3:2, Chrudim C - Hlinsko C 0:5, Polabiny F - Polabiny H 3:2 Předposlední kolo již rozhodlo o vítězi a prvním postupujícím, kterým se stalo družstvo 2222 ŠK Polabiny F - Blahopřejeme !!! , přičemž druhý postupující vzejde až v posledním kole z trojice Hlinsko C, Chrudim D a Chrudim C.
KRAJSKÁ SOUTĚŽ ZÁPAD 2016/2017 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č.
11
VÝSLEDKY 10.
KOLA HRANÉHO 26. 03. 2017
NOPO Miřetice –
2222 ŠK Polabiny G
TJ Štefanydes Polička E – TJ ŠO Chrudim D
Rozhodčí:
Janoušek Ladislav
Rozhodčí: Houška František
1.
Janoušek P.
1551
1:0
Pelcl L.
1673
1.
Buchta M.
V
1643
0:1
Němec B.
V
1862
2.
Kůs M.
1516
0:1
Ret A.
1605
2.
Brokl D.
1300
0:1
Česenek V.
1727
3.
Janoušek L.
1471
1:0
Liška K.
1296
3.
Pavlíček L.
1438
1/2
Němec V.
1705
4.
Šebek M.
1305
1:0
Pelcl R.
1204
4.
Stodola J.
1277
0:1
Chvojka J.
1556
5.
Samková P.
H
1254
1:0
Voborník J.
1037
5.
Martínek M.
1486
1:0
Králová G.
H
1279
4 : 1
1.5 : 3.5
TJ Sokol
Krucemburk – Rapid Pardubice F
ŠS Železné hory B – TJ Sokol Krouna
Rozhodčí:
Kalhous Miroslav
Rozhodčí: Tyč Miroslav
1.
Michal M.
H
1706
1/2
Provazník J.
V
1853
1.
Polách J.
H
1629
1/2
Šťulík J.
H
1773
2.
Kačor P.
1608
1/2
Kalhous M.
1563
2.
Jura J.
1478
1/2
Netolický J.
1475
3.
Kafka R.
1622
0:1
Mikulenka T.
V
1605
3.
Tyč M.
V
1703
1:0
Jirmásek V.
1499
4.
Hrančík J.
1121
1/2
Stehlík P.
1441
4.
Kravařík J.
1215
1:0
Dědič T.
1091
5.
Melichar J.
H
1342
1:0
Kafka O.
1000
5.
Tyč J.
1102
0:1
Holík P.
1000
2.5 : 2.5
3 : 2
TJ ŠO Chrudim C
– ŠO Hlinsko C
2222 ŠK Polabiny F – 2222 ŠK Polabiny H
Rozhodčí: Sokol
Pavel
Rozhodčí: Vorel Bohuslav
1.
Linhart Z.
V
1966
0:1
Dvořák S.
V
1938
1.
Škorpík F.
1593
1/2
Nešpůrek P.
1808
2.
Krys J.
1653
0:1
Štorek L.
V
1602
2.
Krejčí J.
1565
1:0
Nešpůrek J.
1595
3.
Sokol P.
1541
0:1
Vojanec H.
1609
3.
Vorel B.
1576
1/2
Bureš M.
1594
4.
Bureš Z.
1617
0:1
Stránský L.
1535
4.
Frgalová H.
1593
1:0
Bílek J.
1397
5.
Zelený F.
1521
0:1
Štěrba B.
1493
5.
Pištora L.
H
1509
0:1
Bílek M.
1326
0 : 5
3 : 2
TABULKA PO 10. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
2222 ŠK Polabiny
F
10
8
1
1
25
31
:
19
23
2.
ŠO Hlinsko C
10
7
0
3
21
29.5
:
20.5
26
3.
TJ ŠO Chrudim D
10
6
2
2
20
30
:
20
24
4.
TJ ŠO Chrudim C
10
6
1
3
19
28.5
:
21.5
21
5.
TJ Sokol
Krucemburk
10
4
3
3
15
26
:
24
20
6.
2222 ŠK Polabiny
G
10
5
0
5
15
26
:
24
18
7.
Rapid Pardubice F
10
3
4
3
13
27
:
23
20
8.
ŠS Železné hory B
10
3
2
5
11
22
:
28
16
9.
TJ Štefanydes
Polička E
10
2
4
4
10
20.5
:
29.5
16
10.
TJ Sokol Krouna
10
2
2
6
8
21.5
:
28.5
18
11.
NOPO Miřetice
10
2
1
7
7
21
:
29
17
12.
2222 ŠK Polabiny
H
10
2
0
8
6
17
:
33
10
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .