27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Ve čtvrtém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky : Choceň - Rapid E 4:4, Chrudim B - Železné hory 4,5:3,5, Hlinsko B - Polička D 1,5:6,5, Chotěboř B - Polabiny E 5,5:2,5, Bohemia B - Bohdaneč 6:2, Rapid D - Hlinsko A 3:5
KRAJSKÝ PŘEBOR II ZÁPAD 2016/2017 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č.
5
VÝSLEDKY 4.
KOLA HRANÉHO 27. 11. 2016
ŠK Choceň – ŠK
Rapid Pardubice E
TJ ŠO Chrudim B – ŠS Železné hory
Rozhodčí:
Janeček František
Rozhodčí: Němec Bohumil
1.
Kučera J.
H
1909
1:0
Pavlovec V.
1815
1.
Krys J.
2041
0:1
Švanda P.
H
2075
2.
Marinov P.
1784
1/2
Krmenčík R.
1759
2.
Linhart Z.
1949
1/2
Šilar L.
2075
3.
Vavroušek P.
1759
0:1
Janko J.
1680
3.
Hájek J.
H
1878
0:1
Jareš M.
1650
4.
Podgorný R.
H
1733
0:1
Hrnčiarik K.
1913
4.
Němec B.
1874
1/2
Vančura M.
H
1579
5.
Janeček F.
1676
1:0
Kalhous M.
1578
5.
Bartoš M.
1725
1/2
Tyč M.
1728
6.
Nedelčev R.
1600
0:1
Kolomý R.
1471
6.
Česenek V.
1721
1:0
Polách J.
H
1673
7.
Šmejdíř W.
1478
1:0
Vinš K.
1412
7.
Chvojka J.
1446
1:0
Jareš O.
1470
8.
Starý S.
1412
1/2
Štekl F.
1199
8.
Bureš Z.
1596
1:0
Roub R.
1284
4 : 4
4.5 : 3.5
ŠO Hlinsko B –
TJ Štefanydes Polička D
TJ CHS Chotěboř B – 2222 ŠK Polabiny E
Rozhodčí: Vašek
Petr
Rozhodčí: Novotný Tomáš
1.
Štorek L.
1641
0:1
Stodola M.
1951
1.
Krejčík T.
1905
1/2
Mojžíš M.
2015
2.
Pešek P.
1419
0:1
Sodomka A.
1868
2.
Sukdolák R.
1931
1/2
Bělohlav J.
1914
3.
Severýn J.
1365
0:1
Schaffer O.
1883
3.
Fiala M.
1825
1:0
Jecha P.
1956
4.
Vašek P.
1512
0:1
Pospíšil P.
1797
4.
Novotný T.
1907
1/2
Škroch M.
1868
5.
Kubeš I.
H
1654
0:1
Navrátil L.
1710
5.
Jun R.
1726
1:0
Krejčí J.
1605
6.
Cach T.
H
1628
1:0
Schaffer D.
1616
6.
Tomek K.
1772
1:0
Vorel B.
1575
7.
Janoušek P.
H
1540
0:1
Kopecký V.
1621
7.
Dobšinský P.
1663
0:1
Frgalová H.
1575
8.
Štěrba B.
1513
1/2
Simon J.
1570
8.
Michal M.
1712
1:0
Kvapil P.
1488
1.5 : 6.5
5.5 : 2.5
ŠK Bohemia
Pardubice B – Sokol Lázně Bohdaneč
ŠK Rapid Pardubice D – ŠO Hlinsko A
Rozhodčí:
Mazura Tomáš
Rozhodčí: Svítil Radek
1.
Novák A.
V
2059
1:0
Rež M.
1832
1.
Bartoš K.
H
1779
1/2
Roušar Z.
1932
2.
Třasák O.
1996
1:0
Kouba P.
1826
2.
Ret A.
H
1504
1:0
Adámek M.
1913
3.
Mudruňka P.
1905
0:1
Veselý E.
1776
3.
Svítil R.
1785
0:1
Hanus M.
1926
4.
Mazura T.
1870
1/2
Sekyrka J.
1744
4.
Hon J.
1777
0:1
Dvořák S.
1902
5.
Juchelka P.
1730
1/2
Jouza P.
1659
5.
Mikulenka T.
1613
1/2
Hanus L.
1806
6.
Kvapil P.
1633
1:0
Zmek J.
1672
6.
Joukl J.
1597
1/2
Konrád F.
H
1805
7.
Urbánek J.
2050
1:0
Binas J.
1619
7.
Joukl M.
1574
0:1
Novotný O.
1614
8.
Třasáková A.
H
1060
1:0
Mácha M.
1481
8.
Stehlík P.
1452
1/2
Janda L.
1791
6 : 2
3 : 5
TABULKA PO 4. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
ŠO Hlinsko A
4
4
0
0
12
22.5
:
9.5
18
2.
2222 ŠK Polabiny
E
4
3
0
1
9
20.5
:
11.5
16
3.
TJ Štefanydes
Polička D
4
3
0
1
9
18.5
:
13.5
16
4.
ŠK Bohemia
Pardubice B
4
3
0
1
9
18
:
14
15
5.
TJ CHS Chotěboř
B
4
3
0
1
9
17
:
15
12
6.
Sokol Lázně
Bohdaneč
4
2
0
2
6
15
:
17
10
7.
ŠS Železné hory
4
1
1
2
4
16
:
16
10
8.
ŠK Rapid
Pardubice E
4
1
1
2
4
14
:
18
9
9.
ŠK Rapid
Pardubice D
4
1
0
3
3
14
:
18
9
10.
TJ ŠO Chrudim B
4
1
0
3
3
13.5
:
18.5
8
11.
ŠK Choceň
4
0
2
2
2
14
:
18
9
12.
ŠO Hlinsko B
4
0
0
4
0
9
:
23
6
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .