27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V sobotu 29.dubna 2017 se v Pardubicích na palubě výletní lodi Arnošt z Pardubic uskutečnil již 14.ročník šachového turnaje v rapidu 'O Pardubickou kotvu', kterého se zúčastnilo 72 hráčů. Vítězem se stal FM Aleš Jedlička z pořadajících Polabin s bodovým odstupem před dvojicí Michal Horáček a Pavel Mudruňka (oba Bohemia Pardubice), nejlepší ženou byla WFM Hana Modrová z Bohemians Praha.
O
Pardubickou kotvu 14. ročník
Organizátor :
2222 ŠK Polabiny
Federace :
Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje
: Vladimír Dudek
Hlavní rozhodčí
: Pavel Kvapil
Rozhodčí :
Milan Hošek, Michal Horáček
Bedenkzeit :
2*12 minut + 3 vteřiny/tah
Místo : Výletní
loď Arnošt z Pardubic
Datum :
2017/04/29
Ø ELO
turnaje : 1696
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř.
St.č.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
PH 1
PH 2
PH 3
1
3
FM
Jedlička Aleš
2233
2222 ŠK Polabiny,
z.s.
8
39,5
42,8
2
6
Horáček Michal
2127
ŠK Bohemia
Pardubice o.s.
7
39,5
38,3
3
21
Mudruňka Pavel
1895
ŠK Bohemia
Pardubice o.s.
7
32,5
33
4
11
Říha Vojtěch
2025
ŠO Hlinsko
6,5
43
37
5
1
IM
Vyskočil Neklan
2345
ŠK Duras BVK
6,5
41,5
36,5
6
30
Buločkin Martin
1749
2222 ŠK Polabiny,
z.s.
6,5
39,5
33,8
7
4
Hrubeš Pavel
2186
TJ Lanškroun
6,5
38,5
33,8
8
5
FM
Mojžíš Jaroslav
2140
2222 ŠK Polabiny,
z.s.
6,5
37,5
33
9
2
Vařejčko Josef
2259
TJ Sokol Zaječice
6
39,5
31,3
10
7
Vrkota Miloš
2072
TJ Sparta Kutná
Hora
6
37,5
29,5
11
23
Veselý Emanuel
1881
Sokol Lázně
Bohdaneč
6
36,5
28
12
14
Mojžíš Martin
2007
2222 ŠK Polabiny,
z.s.
6
34,5
27,8
13
29
Effenberger Adam
1780
ŠK Vinary
6
33
28
14
20
Daněk Pavel
1925
ŠK Bohemia
Pardubice o.s.
5,5
41,5
28,5
15
28
Ludvík Tomáš
1818
2222 ŠK Polabiny,
z.s.
5,5
41
29,3
16
15
Šplíchal Petr
1995
Unichess
5,5
38,5
27,3
17
9
Kastner Oldřich
2039
ŠK Bohemia
Pardubice o.s.
5,5
36,5
24,8
18
12
Popper Tomáš
2024
Unichess
5,5
34,5
25,3
19
25
Starý Lukáš
1872
Jiskra Heřmanův
Městec
5,5
33,5
21,8
20
16
Vodička Pavel
1983
ŠK Bohemia
Pardubice o.s.
5,5
32
23,3
21
43
Faja Vilém
1579
ŠK Lokomotiva
Brno, z.s.
5,5
32
21,3
22
24
Žváček Antonín
1878
SK Kbely
5,5
26
19,8
23
40
Cach Ondřej
1608
2222 ŠK Polabiny,
z.s.
5
38
25,5
24
27
Bartoš Miroslav
1837
TJ SVAH Všebořice
5
35,5
20,5
25
10
Běloušek Michal
2028
ŠK Světlá nad
Sázavou
5
35
22,8
26
41
Ježek Jakub
1587
TJ Lanškroun
5
34
23,5
27
13
Šlosar Jan
2021
2222 ŠK Polabiny,
z.s.
5
32,5
21,3
28
31
Papáček Miloš
1739
TJ Spartak OEZ
Letohrad
5
32
18,8
29
22
Nehyba Martin
1888
TJ Sokol Skalička
z.s.
5
30
18,5
30
8
Bauer Jindřich
2056
TJ Český lev
Kolešovice
5
29,5
17,5
31
26
Škroch Martin
1856
2222 ŠK Polabiny,
z.s.
5
29,5
17
32
49
Nešpůrek Jan
1538
2222 ŠK Polabiny,
z.s.
4,5
39
25,3
33
18
Mašek
Jan
1950
Šachový oddíl TJ
DUKLA Praha
4,5
35,5
17,3
34
17
Solil Roman
1977
TJ Lanškroun
4,5
34,5
18,5
35
19
Mazura Tomáš
1938
ŠK Bohemia
Pardubice o.s.
4,5
34
20
36
35
Jiroušek Jan
1690
2222 ŠK Polabiny,
z.s.
4,5
33
19,5
37
55
Ret Adam Josef
1498
2222 ŠK Polabiny,
z.s.
4,5
32
18
38
33
Dudek Vladimír
1726
2222 ŠK Polabiny,
z.s.
4,5
30
15,5
39
65
Hladký Tadeáš
1312
ŠK Lokomotiva
Brno, z.s.
4,5
28,5
15,5
40
59
Šindler Jaromír
1447
ŠK Bohemia
Pardubice o.s.
4,5
27
13,3
41
47
Krejčí Jan
1547
2222 ŠK Polabiny,
z.s.
4,5
24
13,5
42
44
Bouchal Lukáš
1577
Sokol Mistrovice
4
38
21
43
60
Kvapil Jan
1434
2222 Šk Polabiny,
Z.S.
4
35
18,5
44
32
WFM
Modrová Hana
1728
TJ Bohemians
Praha
4
31,5
15
45
64
Juchelka Marek
1361
2222 ŠK Polabiny,
z.s.
4
30,5
15
46
42
Kvapil Pavel
1587
2222 ŠK Polabiny,
z.s.
4
30,5
12,5
47
68
Stránský Luboš
1242
ŠO Hlinsko
4
29
16
48
34
Hon
Jiří
1725
Šk Rapid
Pardubice, Z.S.
4
29
13,5
49
37
Janko
Jan
1645
Šk Rapid
Pardubice, Z.S.
4
29
11,5
50
45
Vorel Bohuslav
1574
2222 ŠK Polabiny,
z.s.
4
27
10
51
51
Jakuš Lubomír
1530
ŠK Mahrla Praha
z.s.
4
25,5
6,5
52
50
Fryš
Jiří
1535
ŠK Praha 4
4
24
11
53
38
Novotný Ondřej
1619
ŠO Hlinsko
3,5
32,5
14,3
54
48
Štěrba Bohumír
1542
ŠO Hlinsko
3,5
31,5
12,5
55
46
Indrová Jana
1560
ŠO Hlinsko
3,5
28,5
9,25
56
71
Nešpůrek Vojtěch
1122
2222 ŠK Polabiny,
z.s.
3,5
25,5
9
57
53
Bouchal Tomáš
1507
Sokol Mistrovice
3,5
25
9,25
58
36
Šeráková Taťána
1659
SK Podlužan
Prušánky z.s.
3,5
24,5
7,5
59
66
Nešpůrek Jakub
1312
ŠS Železné hory
3,5
24,5
6,75
60
57
Lorencová Jitka
1463
TJ Spartak OEZ
Letohrad
3,5
23,5
10,3
61
39
Indra Antonín
1613
ŠO Hlinsko
3
33
12
62
56
Vašek Petr
1495
ŠO Hlinsko
3
30,5
12
63
52
Vencl Jiří
1511
TJ Lokomotiva
Česká Třebová
3
27
7,25
64
70
Horáčková Isabela
1128
ŠK Bohemia
Pardubice o.s.
3
24,5
7
65
58
Hojný Zdeněk
1450
ŠK Červený
Kostelec z.s.
3
22,5
5
66
63
Severýn Jaromír
1411
ŠO Hlinsko
2,5
27
8,25
67
61
Stehlík Pavel
1428
Šk Rapid
Pardubice, Z.S.
2,5
25,5
3,75
68
62
Fakan Petr
1426
TJ Sokol
Plzeň-Letná
2,5
25
5,25
69
54
Voldánová Barbora
1506
ŠK Bohemia
Pardubice o.s.
2,5
22,5
2,75
70
69
Vávrová Jiřina
1134
ŠK Praha 4
2
23
3,5
71
67
Čermák Josef
1250
ŠK Praha-Smíchov
1
24
3
72
72
Profous Patrik
1000
neregistrovaný
0
22
0
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .