27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Ve čtvrtém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky : Ústí n/O. C - Horní Čermná 6,5:1,5, Letohrad - Mistrovice 5,5:2,5, Dolní Čermná - Česká Třebová 3:5, Kunvald - Jablonné n/O. 6:2, Polička C - Žamberk 1,5:6,5, Svitavy B - Moravská Třebová 2,5:5,5
KRAJSKÝ PŘEBOR II VÝCHOD 2016/2017 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č.
5
VÝSLEDKY 4.
KOLA HRANÉHO 27. 11. 2016
ŠK Ústí nad
Orlicí C – TJ Sokol Horní Čermná
TJ Spartak Letohrad – Sokol Mistrovice
Rozhodčí:
Šmajzrová Kateřina
Rozhodčí: Papáček Miloš
1.
Volf J.
V
2020
1:0
Cimprich M.
1729
1.
Mikyska K.
1886
1:0
Glöckner J.
1872
2.
Kapoun V.
1803
0:1
Dušek J.
1703
2.
Lorenc J.
1817
0:1
Ježek J.
H
1546
3.
Šmajzrová K.
1658
1/2
Motl J.
1650
3.
Lorenc A.
1824
1:0
Valenta R.
1652
4.
Smola J.
1829
1:0
Betlach J.
1681
4.
Janeček V.
1790
1:0
Mlynář M.
H
1526
5.
Kylar P.
1806
1:0
Vacek M.
1502
5.
Kameník D.
H
1833
1:0
Bouchal L.
1674
6.
Glembek B.
1792
1:0
Šilar J.
1541
6.
Papáček M.
1762
1/2
Janota J.
1556
7.
Pokorný J.
1932
1:0
Šilar K.
1322
7.
Pulkrábek A.
1628
1/2
Hanák V.
1000
8.
Čech M.
H
1711
1:0
Šilar P.
1100
8.
Maceška B.
1752
1/2
Bouchal T.
1583
6.5 : 1.5
5.5 : 2.5
ŠK Dolní Čermná
– Proplast Česká Třebová
ŠO K a.s. Kunvald – TJ Jablonné nad Orlicí
Rozhodčí:
Dostálek Vladimír
Rozhodčí: Dvořák Eduard
1.
Merta M.
1748
0:1
Hurt L.
2094
1.
Buráň J.
H
2187
1:0
Filip L.
1877
2.
Merta J.
1852
0:1
Šimek Z.
H
1915
2.
Vymetálek P.
1820
1:0
Černohous J.
1708
3.
Motl L.
1629
1/2
Pěkník M.
H
1777
3.
Keprta S.
H
1894
1/2
Černohous M.
H
1704
4.
Slavíček M.
1677
1/2
Vencl J.
1656
4.
Hodek R.
1668
1/2
Vaníček J.
1701
5.
Dostálek V.
1492
1/2
Racek J.
H
1639
5.
Dvořák E.
1729
1/2
Palla S.
H
1655
6.
Nikl J.
1635
1:0
Jasanský K.
1718
6.
Bém T.
1499
1:0
Matoulek V.
H
1667
7.
Marek J.
1477
0:1
Vencl J.
1519
7.
Štěpán S.
1637
1/2
Hejl P.
1605
8.
Seidl P.
1593
1/2
Bureš M.
1129
8.
Rusz G.
1613
1:0
Filip D.
1068
3 : 5
6 : 2
TJ Štefanydes
Polička C – SK + Sokol Žamberk
ŠK Svitavy B – TJ Slovan Moravská Třebová
Rozhodčí:
Houška František
Rozhodčí: Čuma Jan
1.
Nešpor J.
1867
0:1
Výprachtický D.
H
2276
1.
Havel F.
V
1724
0:1
Urbášek O.
H
1958
2.
Smejkal J.
V
1817
1:0
Dungl P.
1933
2.
Vodička M.
1627
1:0
Meleshko A.
1940
3.
Charouz M.
1741
0:1
Wiesinger W.
1944
3.
Svatoš Z.
1695
0:1
Grepl P.
1905
4.
Stodola J.
1722
0:1
Koper Š.
H
1921
4.
Čuma J.
1697
0:1
Sojma Z.
1851
5.
Buchta M.
1663
0:1
Kalous T.
1852
5.
Jedlička E.
1612
1/2
Chvojka A.
1774
6.
Kašpar J.
1678
0:1
Havrlík P.
1833
6.
Davídek M.
1330
1:0
Endl V.
1639
7.
Brokl D.
1322
0:1
Brdíček D.
1785
7.
Bulva F.
1342
0:1
Pavlíček L.
H
1649
8.
Martínek M.
1168
1/2
Zámečník B.
1762
8.
Hábík J.
1073
0:1
Dvořák J.
1519
1.5 : 6.5
2.5 : 5.5
TABULKA PO 4. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
TJ Slovan
Moravská Třebová
4
4
0
0
12
27.5
:
4.5
25
2.
ŠK Ústí nad
Orlicí C
4
4
0
0
12
25.5
:
6.5
22
3.
SK + Sokol
Žamberk
4
3
1
0
10
23.5
:
8.5
19
4.
TJ Spartak
Letohrad
4
3
1
0
10
20
:
12
13
5.
Proplast Česká
Třebová
4
2
1
1
7
17
:
15
11
6.
ŠO K a.s.
Kunvald
4
2
0
2
6
12.5
:
19.5
8
7.
ŠK Svitavy B
4
1
0
3
3
11.5
:
20.5
5
8.
ŠK Dolní Čermná
4
1
0
3
3
10
:
22
4
9.
Sokol Mistrovice
4
1
0
3
3
9.5
:
22.5
5
10.
TJ Sokol Horní
Čermná
4
0
2
2
2
13
:
19
8
11.
TJ Jablonné nad
Orlicí
4
0
1
3
1
12.5
:
19.5
5
12.
TJ Štefanydes
Polička C
4
0
0
4
0
9.5
:
22.5
4
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .