27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Ve dnech 31.3.-2.4.2017 se v Brně odehrála poslední tři kola tht Extraligy, která určila vítěze i dva sestupující. O vítězi, kterým se opět stal Nový Bor , se rozhodlo již v sobotu, kdy dokázal porazit Výstaviště Lysá n/L. nejtěsnějším poměrem 4,5:3,5 (při sedmi remizách !) jedinou výhrou GM Štěpána Žilky nad čs. šachovou legendou GM Vlastimilem Jansou (!!) a v posledním kole své prvenství bezpečně potvrdil. Náš zástupce Rapid Padubice skončil po výhře nad Jičínem, remize s Labortechem Ostrava a výhře se Slavojem Poruba na medailovém třetím místě. Do 1.ligy sestupuje kromě trvale beznadějně poslední Lokomotivy Brno ještě Tatran Litovel , který v existenčním duelu posledního kola nestačil na Duras Brno. Detailní výsledky : pátek : Slavoj Poruba - Labortech Ostrava 5:3, Duras Brno - Lokomotiva Brno 6,5:1,5, SK města Lysá n/L. - Výstaviště Lysá n/L. 2:6, Unichess Praha - Nový Bor 0,5:7,5, Frýdek-Místek - Litovel 6,5:1,5, Jičín - Rapid Pardubice 2,5:5,5 sobota : Nový Bor - Výstaviště Lysá n/L. 4,5:3,5, Unichess Praha - ŠK města Lysá n/L. 3,5:4,5, Litovel - Lokomotiva Brno 5:3, Frýdek-Místek - Duras Brno 4,5:3,5, Rapid Pardubice - Labortech Ostrava 4:4, Jičín - Slavoj Poruba 5:3 neděle: Lokomotiva Brno - Frýdek-Místek 2,5:5,5, Slavoj Poruba - Rapid Pardubice 3,5:4,5, Labortech Ostrava - Jičín 4,5:3,5, Duras Brno - Litovel 5:3, Výstavište Lysá n/L. - Unichess Praha 4,5:0,5, ŠK města Lysá n/L. - Nový Bor 1:7
THT EXTRALIGA 2016/2017
VÝSLEDKY 9.
KOLA HRANÉHO 31. 03. 2017
ŠK AD Jičín –
ŠK Rapid Pardubice
BŠŠ Frýdek Místek – Tatran Litovel
Rozhodčí:
Šmajzrová Kateřina
Rozhodčí: Buchníček Petr
1.
Gajewski G.
C
2615
1/2
Movsesian S.
C
2679
1.
Azarov S.
C
2585
1:0
Luch M.
C
2404
2.
Tazbir M.
C
2501
1/2
Kempinski R.
C
2594
2.
Fedorov A.
C
2589
1:0
Zpěvák P.
2355
3.
Bulski K.
C
2524
1/2
Votava J.
2514
3.
Antoniewski R.
C
2532
1/2
Stachowiak K.
C
2407
4.
Bureš J.
2383
0:1
Petr M.
2495
4.
Zwardoň V.
2399
1:0
Straka V.
2346
5.
Kraus T.
2416
0:1
Repka C.
C
2455
5.
Szotkowski J.
2379
1/2
Cífka S.
2415
6.
Vykouk J.
2424
1/2
Jirovský M.
2443
6.
Pisk P.
2353
1/2
Hollan P.
2332
7.
Rýdl J.
2394
1/2
Konopka M.
2391
7.
Jasný S.
2359
1:0
Bělunek V.
2241
8.
Kourousis E.
2385
0:1
Půlpán J.
2394
8.
Vesselovsky S.
2339
1:0
Knajbl M.
1790
2.5 : 5.5
6.5 : 1.5
Prestige Photo
Unichess – 1. Novoborský ŠK
ŠK města Lysá nad Labem – Výstaviště Lysá nad
Labem
Rozhodčí: Kudla
Richard
Rozhodčí: Krejnický Jiří
1.
Michalík P.
2578
0:1
Navara D.
2728
1.
Nguyen T.
2432
1/2
Landa K.
C
2617
2.
Černoušek L.
2456
1/2
Vitiugov N.
C
2720
2.
Šuráň J.
2408
0:1
Yemelin V.
C
2559
3.
Jurčík M.
C
2489
0:1
Shirov A.
C
2691
3.
Londýn R.
2432
1/2
Štoček J.
2568
4.
Vávra P.
2390
0:1
Láznička V.
2667
4.
Červený M.
2379
0:1
Plát V.
2510
5.
Kovář V.
2327
0:1
Sasikiran K.
C
2674
5.
Špaček P.
2372
0:1
Krejčí J.
2518
6.
Jurčík M.
C
2320
0:1
Hráček Z.
2607
6.
Jurásek M.
2256
0:1
Jansa V.
2447
7.
Bartoš J.
2163
0:1
Babula V.
2548
7.
Neckář L.
2315
1/2
Meduna E.
2391
8.
Pokorný P.
2172
0:1
Kriebel T.
2465
8.
Kožený P.
2069
1/2
Košnář M.
2123
0.5 : 7.5
2 : 6
ŠK DURAS BVK
Královo Pole – Lokomotiva Brno
ŠK Slavoj Poruba – Labortech Ostrava
Rozhodčí:
Buchníček Petr
Rozhodčí: Buchníček Petr
1.
Shengelia D.
C
2572
1:0
Biolek R.
H
2437
1.
Bobras P.
C
2522
1/2
Miton K.
C
2617
2.
Ponížil C.
2486
1/2
Druska J.
C
2437
2.
Markowski T.
C
2575
1/2
Jakubiec A.
C
2492
3.
Polák T.
2508
1:0
Kratochvíl J.
2262
3.
Jakubowski K.
C
2534
1:0
Pakleza Z.
C
2491
4.
Šimáček P.
H
2475
1:0
Ramík Z.
2187
4.
Cvek R.
2513
1/2
Rašík V.
2468
5.
Blahynka M.
2414
1:0
Kratochvíl V.
H
2218
5.
Kaňovský D.
2410
1:0
Kočiščák J.
2476
6.
Roubalík J.
H
2403
1/2
Dvořák A.
2175
6.
Malinovský K.
2472
1/2
Velička P.
2431
7.
Vyskočil N.
2336
1:0
Kratochvíl K.
2226
7.
Caletka R.
2359
1/2
Biolek R.
2445
8.
Chytilek R.
2330
1/2
Kulovaná E.
2158
8.
Sosna J.
2347
1/2
Talla V.
2438
6.5 : 1.5
5 : 3
TABULKA PO 9. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
Výstaviště Lysá
nad Labem
9
9
0
0
27
54.5
:
17.5
39
2.
1. Novoborský ŠK
9
9
0
0
27
53
:
19
41
3.
ŠK Rapid
Pardubice
9
7
0
2
21
41.5
:
30.5
21
4.
ŠK Slavoj Poruba
9
6
1
2
19
39.5
:
32.5
17
5.
ŠK AD Jičín
9
4
0
5
12
37.5
:
34.5
20
6.
Labortech
Ostrava
9
3
3
3
12
36.5
:
35.5
14
7.
BŠŠ Frýdek
Místek
9
3
2
4
11
35.5
:
36.5
19
8.
ŠK města Lysá
nad Labem
9
2
2
5
8
30.5
:
41.5
10
9.
Prestige Photo
Unichess
9
2
2
5
8
30
:
42
11
10.
ŠK DURAS BVK
Královo Pole
9
1
3
5
6
32.5
:
39.5
14
11.
Tatran Litovel
9
1
0
8
3
23
:
49
5
12.
Lokomotiva Brno
9
0
1
8
1
18
:
54
4
THT EXTRALIGA 2016/2017
VÝSLEDKY 10.
KOLA HRANÉHO 01. 04. 2017
ŠK AD Jičín –
ŠK Slavoj Poruba
ŠK Rapid Pardubice – Labortech Ostrava
Rozhodčí:
Buchníček Petr
Rozhodčí: Kudla Richard
1.
Gajewski G.
C
2628
1/2
Bobras P.
C
2522
1.
Movsesian S.
C
2677
1/2
Miton K.
C
2619
2.
Tazbir M.
C
2512
1/2
Markowski T.
C
2574
2.
Kempinski R.
C
2594
0:1
Jakubiec A.
C
2489
3.
Bulski K.
C
2528
1:0
Jakubowski K.
C
2534
3.
Votava J.
2507
1/2
Pakleza Z.
C
2489
4.
Kraus T.
2418
1/2
Cvek R.
2518
4.
Petr M.
2492
0:1
Rašík V.
2467
5.
Vykouk J.
2424
1/2
Kaňovský D.
2409
5.
Repka C.
C
2461
1:0
Kočiščák J.
2477
6.
Svoboda S.
2427
0:1
Malinovský K.
2479
6.
Jirovský M.
2446
1/2
Velička P.
2432
7.
Svoboda V.
2422
1:0
Caletka R.
2349
7.
Konopka M.
2390
1/2
Talla V.
2438
8.
Kourousis E.
2381
1:0
Klíma L.
2344
8.
Půlpán J.
2371
1:0
Michenka J.
2339
5 : 3
4 : 4
BŠŠ Frýdek
Místek – ŠK DURAS BVK Královo Pole
Tatran Litovel – Lokomotiva Brno
Rozhodčí:
Buchníček Petr
Rozhodčí: Šmajzrová Kateřina
1.
Azarov S.
C
2576
1/2
Shengelia D.
C
2570
1.
Luch M.
C
2401
1/2
Biolek R.
H
2445
2.
Fedorov A.
C
2589
1:0
Ponížil C.
2481
2.
Zpěvák P.
2351
1/2
Druska J.
C
2433
3.
Antoniewski R.
C
2535
1:0
Polák T.
2509
3.
Roško L.
2317
1/2
Burdalev K.
2339
4.
Zwardoň V.
2406
0:1
Šimáček P.
H
2480
4.
Stachowiak K.
C
2415
1:0
Kratochvíl J.
2250
5.
Rausis I.
2620
1/2
Blahynka M.
2414
5.
Straka V.
2342
1:0
Šklíba M.
2268
6.
Szotkowski J.
2360
1/2
Roubalík J.
H
2397
6.
Cífka S.
2411
0:1
Kratochvíl V.
H
2242
7.
Pisk P.
2349
1/2
Vyskočil N.
2334
7.
Hollan P.
2329
1/2
Dvořák A.
2179
8.
Jasný S.
2358
1/2
Chytilek R.
2330
8.
Bělunek V.
2248
1:0
Kratochvíl K.
2226
4.5 : 3.5
5 : 3
Prestige Photo
Unichess – ŠK města Lysá nad Labem
1. Novoborský ŠK – Výstaviště Lysá nad Labem
Rozhodčí:
Buchníček Petr
Rozhodčí: Buchníček Petr
1.
Michalík P.
2564
1/2
Danin A.
C
2564
1.
Navara D.
2732
1/2
Ponomariov R.
C
2709
2.
Černoušek L.
2462
0:1
Nguyen T.
2441
2.
Vitiugov N.
C
2729
1/2
Najer E.
C
2679
3.
Bernášek J.
2507
1:0
Londýn R.
2425
3.
Shirov A.
C
2693
1/2
Landa K.
C
2611
4.
Jurčík M.
C
2497
1:0
Červený M.
2374
4.
Láznička V.
2670
1/2
Štoček J.
2560
5.
Šimek P.
2393
0:1
Worek J.
2330
5.
Sasikiran K.
C
2668
1/2
Plát V.
2510
6.
Kovář V.
2326
1/2
Petényi T.
C
2443
6.
Hráček Z.
2610
1/2
Krejčí J.
2520
7.
Jurčík M.
C
2325
1/2
Bednář M.
2245
7.
Babula V.
2559
1/2
Oral T.
2508
8.
Bartoš J.
2157
0:1
Jurásek M.
2268
8.
Žilka Š.
2523
1:0
Jansa V.
2446
3.5 : 4.5
4.5 : 3.5
TABULKA PO 10. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
1. Novoborský ŠK
10
10
0
0
30
57.5
:
22.5
42
2.
Výstaviště Lysá
nad Labem
10
9
0
1
27
58
:
22
39
3.
ŠK Rapid
Pardubice
10
7
1
2
22
45.5
:
34.5
23
4.
ŠK Slavoj Poruba
10
6
1
3
19
42.5
:
37.5
18
5.
ŠK AD Jičín
10
5
0
5
15
42.5
:
37.5
23
6.
BŠŠ Frýdek
Místek
10
4
2
4
14
40
:
40
21
7.
Labortech
Ostrava
10
3
4
3
13
40.5
:
39.5
16
8.
ŠK města Lysá
nad Labem
10
3
2
5
11
35
:
45
13
9.
Prestige Photo
Unichess
10
2
2
6
8
33.5
:
46.5
13
10.
ŠK DURAS BVK
Královo Pole
10
1
3
6
6
36
:
44
15
11.
Tatran Litovel
10
2
0
8
6
28
:
52
8
12.
Lokomotiva Brno
10
0
1
9
1
21
:
59
0
Výsledky na šachovnicích - 11.kolo
Labortech
Ostrava
-
ŠK AD Jičín
SK DURAS BVK Kralovo Pole
-
Tatran Litovel
Miton Kamil (C,Z)
2619F
½
-
½
2628F
Gajewski Grzegorz (C,Z)
Shengelia David (C,Z)
2570F
1
-
0
2401F
Luch Michal (C)
Jakubiec Artur (C)
2489F
½
-
½
2512F
Tazbir Marcin (C)
Ponížil Cyril (Z)
2481F
½
-
½
2351F
Zpěvák Pavel (Z)
Pakleza Zbigniew (C)
2489F
½
-
½
2528F
Bulski Krzysztof (C)
Polák Tomáš (Z)
2509F
1
-
0
2317F
Roško Luboš (Z)
Rašík Vítězslav (Z)
2467F
½
-
½
2386F
Bureš Jaroslav (Z)
Šimáček Pavel (H,Z)
2480F
½
-
½
2415F
Stachowiak Kamil (C)
Kočiščák Jiří (Z)
2477F
1
-
0
2418F
Kraus Tomáš (Z)
Blahynka Martin (Z)
2414F
½
-
½
2342F
Straka Vojtěch (Z)
Velička Petr (Z)
2432F
½
-
½
2424F
Vykouk Jan (Z)
Roubalík Jakub (H)
2397F
½
-
½
2411F
Cífka Stanislav
Biolek Richard (Z)
2442F
½
-
½
2427F
Svoboda Svatopluk
Vyskočil Neklan (Z)
2334F
0
-
1
2329F
Hollan Petr
Talla Vladimír (Z)
2438F
½
-
½
2422F
Svoboda Václav
Chytilek Roman (Z)
2330F
1
-
0
2248F
Bělunek Vladimír
4½
:
3½
5
:
3
ŠK Slavoj
Poruba
-
ŠK Rapid Pardubice
Vystaviste Lysa nad Labem
-
Prestige Photo Unichess
Bobras Piotr (C,Z)
2522F
½
-
½
2677F
Movsesian Sergei (C,Z)
Ponomariov Ruslan (Olegov
(C,Z)
2709F
1
-
0
2564F
Michalík Peter (Z)
Markowski Tomasz (C,Z)
2574F
½
-
½
2594F
Kempinski Robert (C)
Najer Evgeniy (C,Z)
2679F
1
-
0
2462F
Černoušek Lukáš (Z)
Jakubowski Krzysztof (C)
2534F
0
-
1
2507F
Votava Jan (Z)
Štoček Jiří (Z)
2560F
1
-
0
2507F
Bernášek Jan (Z)
Cvek Robert (Z)
2518F
1
-
0
2492F
Petr Martin (Z)
Plát Vojtěch (Z)
2510F
½
-
½
2497F
Jurčík Marián (C,Z)
Kaňovský David (Z)
2409F
0
-
1
2461F
Repka Christopher (C)
Krejčí Jan (Z)
2520F
1
-
0
2390F
Vávra Pavel (Z)
Malinovský Karel (Z)
2479F
½
-
½
2446F
Jirovský Miloš (Z)
Oral Tomáš (Z)
2508F
1
-
0
2393F
Šimek Petr (Z)
Caletka Radomír (Z)
2349F
½
-
½
2390F
Konopka Michal (Z)
Jansa Vlastimil (Z)
2446F
1
-
0
2173F
Pokorný Petr
Klíma Lukáš
2344F
½
-
½
2371F
Půlpán Jakub
Rogozenco Dorian (C)
2480F
1
-
0
1746F
Kovářová Oxana (H)
3½
:
4½
7½
:
½
Lokomotiva
Brno
-
BŠŠ Frýdek Místek
SK mesta Lysa nad Labem
-
1. Novoborský ŠK
Biolek Richard (H,Z)
2445F
0
-
1
2576F
Azarov Sergei (C,Z)
Danin Alexandr Sergeevič (C)
2564F
½
-
½
2732F
Navara David (Z)
Druska Juraj (C,Z)
2433F
0
-
1
2589F
Fedorov Aleksei (C)
Nguyen Thai Dai Van (Z)
2441F
0
-
1
2729F
Vitiugov Nikita (C,Z)
Burdalev Kirill (Z)
2339F
½
-
½
2535F
Antoniewski Rafal (C)
Londýn Radek (Z)
2425F
0
-
1
2670F
Láznička Viktor (Z)
Ramík Zdeněk (Z)
2187F
0
-
1
2406F
Zwardoň Vojtěch (Z)
Červený Martin (Z)
2374F
0
-
1
2668F
Sasikiran Krishnan (C)
Šklíba Martin (Z)
2268F
½
-
½
2620F
Rausis Igors (Z)
Worek Joanna (Z)
2330F
0
-
1
2610F
Hráček Zbyněk (Z)
Dvořák Adam
2179F
0
-
1
2360F
Szotkowski Jakub (Z)
Petényi Tamás (C)
2443F
½
-
½
2561F
Markoš Ján (C)
Kratochvíl Milan
2216F
½
-
½
2349F
Pisk Petr (Z)
Bednář Marcel
2245F
0
-
1
2559F
Babula Vlastimil (Z)
Kulovaná Eva
2158F
1
-
0
2344F
Vesselovsky Serguei
Kolář Pavel
2190F
0
-
1
2462F
Kriebel Tadeáš
2½
:
5½
1
:
7
Tabulka po 11. kole
Poř.
Družstvo
V
R
P
Body
Skóre
Partie
1.
1. Novoborský ŠK
11
0
0
33
64,5
48
2.
Vystaviste Lysa
nad Labem
10
0
1
30
65,5
46
3.
ŠK Rapid
Pardubice
8
1
2
25
50
25
4.
ŠK Slavoj Poruba
6
1
4
19
46
19
5.
BŠŠ Frýdek
Místek
5
2
4
17
45,5
25
6.
Labortech
Ostrava
4
4
3
16
45
17
7.
ŠK AD Jičín
5
0
6
15
46
23
8.
SK mesta Lysa
nad Labem
3
2
6
11
36
13
9.
SK DURAS BVK
Kralovo Pole
2
3
6
9
41
18
10.
Prestige Photo
Unichess
2
2
7
8
34
13
11.
Tatran Litovel
2
0
9
6
31
9
12.
Lokomotiva Brno
0
1
10
1
23,5
6
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .