27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V sobotu 26.listopadu 2016 v Mistrovicích uskutečnil již 19 ročník Memoriálu Járy Masopusta, kterého se zúčastnilo 56 hráčů z 19 odddílů nejen našeho kraje. V turnaji se nejvýše umístili favorizovaní Mistři FIDE Marian Sabol z Vysokého Mýta na prvním a Petr Kačírek z Rychnova n/Kn. na druhém místě, třetí příčka patřila Jaroslavu Volfovi a nejlepší ženou se stala Kateřina Šmajzrová (oba Ústí n/O.) na 15.místě.
19.
ročník turnaje Járy Masopusta
Organizátor :
TJ SOKOL Mistrovice
Federace :
Česká republika ( CZE )
Ředitel
turnaje : Halbrštát Karel
Hlavní
rozhodčí : Šmajzrová Kateřina
Bedenkzeit :
2 x 20 minut
Místo :
Tělocvična u hostince U Novotnů, Mistrovice
Datum :
2016/11/26
Ø ELO
turnaje : 1594
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř.
St.č.
Jméno
FED
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
1
FM
Sabol Marian
CZE
2354
ŠK Vysoké Mýto
8
41
53
46,25
2
2
FM
Kačírek Petr
CZE
2275
Region Panda, z.s.
7,5
42
54
44
3
6
Volf Jaroslav
CZE
2092
ŠK Ústí nad Orlicí, z.s.
6,5
40
50,5
32,25
4
8
Kosek Marek
CZE
2003
ŠK Vysoké Mýto
6,5
38,5
50,5
32
5
11
Lorenc Adam
CZE
1932
TJ Spartak OEZ Letohrad
6,5
35,5
47
30
6
3
Buráň Jaroslav
CZE
2205
TJ Vlčnov
6
40
51
32,25
7
4
Trhal Tomáš
CZE
2161
ŠK Vysoké Mýto
6
39
51
31,5
8
5
Kosek Jiří
CZE
2092
ŠK Vysoké Mýto
6
37,5
50
32,5
9
9
Jecha Petr
CZE
1979
2222 ŠK Polabiny, z.s.
6
35,5
47,5
30,5
10
15
Papáček Miloš
CZE
1835
TJ Spartak OEZ Letohrad
6
35
46
27,5
11
12
Krušina Patrik
CZE
1883
ŠK Svitavy
5,5
37,5
48,5
28,25
12
54
Senko Jan
SVK
1000
5,5
36,5
47,5
27
13
17
Lorenc ml. Josef
CZE
1793
TJ Spartak OEZ Letohrad
5,5
35,5
47
24,5
14
13
Filip Libor
CZE
1871
TJ Jablonné nad Orlicí
5,5
34,5
45
24
15
18
Šmajzrová Kateřina
CZE
1730
ŠK Ústí nad Orlicí, z.s.
5,5
34
43,5
24
16
10
Bechyně Jaroslav
CZE
1978
ŠS Kostelec nad Černými lesy
5,5
33
42
24,25
17
20
Vaníček Jan
CZE
1693
TJ Jablonné nad Orlicí
5,5
31
39,5
23,25
18
7
Solil Roman
CZE
2089
TJ Lanškroun
5
40,5
52,5
25
19
14
Kylar Pavel
CZE
1845
ŠK Ústí nad Orlicí, z.s.
5
39
49,5
24,5
20
21
Dvořák Eduard
CZE
1692
ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
5
34
43
19,5
21
24
Jiroušek Jan
CZE
1666
2222 ŠK Polabiny, z.s.
5
33,5
42,5
20,75
22
22
Palla Stanislav
CZE
1674
TJ Lanškroun
5
30,5
38,5
19,75
23
33
Kalousek Miroslav
CZE
1561
TJ Sokol Horní Čermná
5
30,5
38,5
16,5
24
42
Bém Tomáš
CZE
1423
ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
5
29
36,5
17
25
25
Cvejn Jaroslav
CZE
1643
TJ Spartak Rychnov n/K.
4,5
35
44
19
26
27
Matoulek Václav
CZE
1619
ŠS Červená Voda
4,5
35
43
17
27
19
Černohous Miloslav
CZE
1702
ŠS Červená Voda
4,5
33,5
42
18
28
29
Langr Petr
CZE
1600
Sokol Mistrovice
4,5
33
42,5
15,5
29
37
Vodička Martin
CZE
1501
ŠK Svitavy
4,5
33
42
17,5
30
44
Bulva František
CZE
1275
ŠK Svitavy
4,5
32
40,5
18
31
26
Ruffer Václav
CZE
1638
TJ Spartak Rychnov n/K.
4,5
30,5
39,5
16,75
32
28
Sysr Pavel
CZE
1610
TJ Spartak OEZ Letohrad
4,5
30
38
14
33
40
Dušek Josef
CZE
1448
TJ Sokol Horní Čermná
4,5
26,5
33,5
12,75
34
30
Hovad Václav
CZE
1587
TJ Spartak Rychnov n/K.
4
33
43
15,25
35
23
Brychta Antonín
CZE
1673
ŠS Červená Voda
4
32
41
13
36
32
Malý Evžen
CZE
1567
ŠS Červená Voda
4
28,5
37
12,5
37
36
Mlynář Miroslav
CZE
1522
ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
4
28
37
11,75
38
45
Stránský Luboš
CZE
1252
ŠO Hlinsko
4
26,5
33,5
11
39
35
Lorenc st. Josef
CZE
1540
TJ Spartak OEZ Letohrad
4
25,5
32,5
11,5
40
39
Lorencová Jitka
CZE
1450
TJ Spartak OEZ Letohrad
4
24,5
32,5
10,25
41
41
Křivohlávek Josef
CZE
1435
TJ Lanškroun
4
24,5
32,5
10
42
48
Filip Josef
CZE
1087
TJ Jablonné nad Orlicí
3,5
27
34,5
11
43
31
Vencl Jiří
CZE
1577
TJ Lokomotiva Česká Třebová
3,5
25,5
34
11
44
53
Kosuk Richard
CZE
1000
ŠK Jiskra Králíky
3,5
23
29
8,75
45
52
Bednarz Roman
CZE
1000
ŠS Červená Voda
3
31
39
12,25
46
38
Bouchal Tomáš
CZE
1487
Sokol Mistrovice
3
31
39
10,5
47
46
Řehák Miroslav
CZE
1210
TJ Jablonné nad Orlicí
3
28,5
36,5
10,75
48
34
Křivohlávek David
CZE
1550
TJ Lanškroun
3
28
36,5
10,5
49
43
Obermajerová Gabriela
CZE
1404
ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
3
26,5
34
7
50
47
Biedla Vojtěch
CZE
1121
ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
3
26
33
9
51
51
Filip Dominik
CZE
1005
TJ Jablonné nad Orlicí
3
24,5
31
7,5
52
49
Gajdoš Jan
CZE
1066
ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
3
23,5
30
5,5
53
50
Filip Karel
CZE
1041
TJ Jablonné nad Orlicí
2,5
21
27,5
4,25
54
55
Sklenář František
CZE
1000
TJ Sokol Mistrovice
2
25
31
3
55
56
Zikán Václav
CZE
1000
TJ Jablonné nad Orlicí
2
19
25
4
56
16
Kotyza Bohumil
CZE
1815
TJ Spartak Rychnov n/K.
0
21
27
0
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .