27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Ve dnech 16.-18.června 2017 se v Krnově konalo Mistrovství ČR družstev ml. žáků, které se hrálo v reprezentačních prostorách Střeleckého domu a zúčastnila se ho i tři družstva z našeho kraje. Mistrovský titul mezi 28 zúčastněnými družstvy suverénně získalo družstvo BŠŠ Frýdek-Místek A stoprocentním ziskem zápasových bodů, stříbro vybojoval Unichess Praha A a bronz patří Kuřimi A. Naši zástupci tentokrát na medaille nedosáhli a mírně zaostali za očekáváním - Polabiny A skončily na pátém, Chotěboř na desátém a Polabiny B na 18.místě, pro další ročník však přesto vybojovali pro kraj tři postupová místa.
Mistrovství České republiky družstev
mladších žáků Krnov 2017
Organizátor :
KTCM TJ Město Albrechtice a TJ Lokomotiva Krnov
Federace :
Česká republika ( CZE )
Ředitel
turnaje : Ing. Karel Handlíř
Hlavní
rozhodčí : Ing. Karel Záleský
Rozhodčí :
Jiří Novák, Richard Kudla, Martin Sieber, Marek Nábělek
Bedenkzeit :
25 min + 10 s
Místo : Krnov
Datum od :
2017/06/16 Datum do 2017/06/18
Ø ELO
turnaje : 1323
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř.
St.č.
Družstvo
Partie
+
=
-
PH 1
PH 2
PH 3
1
3
BŠŠ
Frýdek-Místek A
9
9
0
0
27
144
39,5
2
4
Unichess A
(Praha)
9
7
1
1
22
142
39,5
3
8
ŠK Kuřim A
9
6
0
3
18
143
29
4
5
ŠK Lokomotiva
Brno
9
5
1
3
16
150
32
5
2
2222 ŠK Polabiny
A
9
5
1
3
16
147
32,5
6
9
ŠK ORTEX Hradec
Králové
9
5
1
3
16
147
29
7
1
Klub šachistů
Říčany 1925
9
4
4
1
16
130
33
8
15
1. Novoborský ŠK
9
5
1
3
16
122
30,5
9
7
TJ JAWA Brodce
9
5
0
4
15
129
26
10
6
TJ CHS Chotěboř
9
4
2
3
14
140
29,5
11
12
ŠK Staré Město
9
4
2
3
14
131
31,5
12
14
BŠŠ
Frýdek-Místek B
9
4
2
3
14
100
29,5
13
10
SK OAZA Praha
9
4
1
4
13
132
26,5
14
13
ŠACHklub Tábor
9
4
1
4
13
118
26
15
21
TJ Lokomotiva
Krnov
9
4
0
5
12
128
24,5
16
11
Karlovarský
šachklub Tietz
9
4
0
5
12
123
23
17
17
Unichess B
(Praha)
9
4
0
5
12
116
24,5
18
19
2222 ŠK Polabiny
B
9
4
0
5
12
103
25
19
16
ŠK 64 Plzeň
9
3
3
3
12
94
26,5
20
20
QCC České
Budějovice
9
3
3
3
12
86
28,5
21
23
Šachy Povrly
9
4
0
5
12
85
24,5
22
24
BŠŠ
Frýdek-Místek C
9
3
2
4
11
114
22,5
23
27
SK Slavia Orlová
9
3
1
5
10
84
23
24
18
ŠK Libštát
9
3
0
6
9
98
25
25
22
ŠK Světlá nad
Sázavou
9
3
0
6
9
98
23
26
26
ŠK Kuřim B
9
3
0
6
9
96
24
27
25
ŠK Vinary
9
1
0
8
3
95
14
Sestava družstev s výsledky jednotlivců
5. 2222 ŠK
Polabiny A (Rtg prům.:1643, Kapitán: Michal Novotný / PH 1: 16 / PH 2: 147)
Šach.
Jméno
Rtg
FideID
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Body
Partie
Rtg prům.
1
Vojta Jakub
1864
382515
1
0
1
1
0
0
½
1
0
4,5
9
1807
2
Ret Adam Josef
1697
384240
0
1
0
0
1
½
0
1
0
3,5
9
1563
3
Pilař
Vít
1450
395102
1
1
0
½
½
0
1
1
0
5
9
1415
4
Brožka Karel
1738
398705
1
½
½
1
1
0
1
1
0
6
9
1336
5
Stoček Martin
1550
380121
½
0
1
0
1
2,5
5
1296
6
Třasáková Adéla
1415
398306
1
1
1
0
1
1
½
1
1
7,5
9
1248
7
Půlpán Ondřej
1557
395110
1
½
1
1
3,5
4
1292
Šach.
Jméno
Rtg
FideID
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Body
Partie
Rtg prům.
1
Jun Rudolf
1811
376612
1
0
0
1
1
1
0
0
1
5
9
1688
2
Jareš Michal
1794
386839
1
1
½
1
1
1
1
0
1
7,5
9
1474
3
Pejřimovská Viola Ruby
1131
23709529
1
0
½
0
½
½
½
0
0
3
9
1378
4
Nejedlý Radek
1352
386960
0
1
0
1
½
0
0
1
0
3,5
9
1349
5
Pejřimovský Tadeáš Rubel
1103
23709537
0
0
½
1
0
0
1,5
6
1227
6
Jun Robert
1368
23709510
0
0
1
1
1
1
4
6
1232
7
Nejedlý Lukáš
1266
399760
1
1
1
1
0
1
5
6
1248
18. 2222 ŠK
Polabiny B (Rtg prům.:1286, Kapitán: Kryštof Liška / PH 1: 12 / PH 2: 103)
Šach.
Jméno
Rtg
FideID
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Body
Partie
Rtg prům.
1
Juchelka Marek
1503
398284
0
1
½
1
0
½
1
0
½
4,5
9
1642
2
Šulcová Tereza
1344
395196
0
1
0
1
0
1
0
½
0
3,5
9
1427
3
Váňa Jakub
1262
23712210
0
0
0
0
0
1
0
1
7
1372
4
Voborník Jiří
1252
23700971
0
1
0
0
1
½
1
0
3,5
8
1250
5
Šlosar Jan
1147
23700904
½
+
1
1
0
1
0
0
4,5
8
1201
6
Paar David
1209
+
0
1
1
0
1
4
6
1130
7
Katzer Vít
1080
0
1
1
0
1
1
0
4
7
1181
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .