27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V závěrečném jedenáctém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky : Česká Třebová - Ústí n/O. C 4:4, Mistrovice - Jablonné n/O. 4:4, Horní Čermná - Žamberk 0,5:7,5, Letohrad - Moravská Třebová 2,5:5,5, Dolní Čermná - Svitavy B 4:4, Kunvald - Polička C 2,5:5,5 V posledním kole doposud vedoucí Žamberk nezaváhal a po vítězství nad posledním Jablonným n/O. si zajistil postup do Krajského přeboru 1.třídy - Blahopřejeme !!! Poslední kolo a závěr 2.ligy D rozhodly o tom, že Jablonné n/O. doprovodí do Krajské soutěže ještě týmy Svitavy B a také Mistrovice .
Výsledky na šachovnicích - 11.kolo
Proplast Česká
Třebová
-
ŠK Ústí nad Orlicí C
TJ Spartak Letohrad
-
TJ Slovan Moravská Třebová
Šimek Zdeněk (H,Z)
1956F
½
-
½
1979F
Mareš Petr (V,Z)
Mikyska Kamil (Z)
1912F
0
-
1
1971F
Urbášek Oleg (H,Z)
Borek Pavel (Z)
1842F
½
-
½
1815F
Kapoun Vít (Z)
Lorenc Josef (Z)
1825F
½
-
½
1913F
Meleshko Andriy (Z)
Vencl Jiří (Z)
1695F
½
-
½
1805F
Smola Jan (Z)
Lorenc Adam (Z)
1806F
0
-
1
1907F
Grepl Pavel (Z)
Kovář Václav (Z)
1613F
½
-
½
1741F
Kylar Pavel (Z)
Janeček Václav (Z)
1826F
1
-
0
1856F
Sojma Zdeněk (Z)
Racek Josef (H,Z)
1638F
½
-
½
1796F
Glembek Bohumír (Z)
Řehák Jiří (H,Z)
1804F
0
-
1
1759F
Chvojka Antonín (Z)
Jasanský Karel (Z)
1695F
½
-
½
1707F
Mareš Petr
Pulkrábek Aleš (Z)
1666F
½
-
½
1597F
Endl Vlastimil (Z)
Pail Milan (H)
1868F
½
-
½
1733F
Holásek Vojtěch
Maceška Bohumír
1747F
½
-
½
1714F
Pavlíček Lukáš (H,Z)
Vencl Jiří
1511F
½
-
½
1553F
Driemer Jaroslav
Sysr Pavel
1567F
0
-
1
1696F
Navrátil Miroslav (H)
4
:
4
2½
:
5½
Sokol
Mistrovice
-
TJ Jablonné nad Orlicí
ŠK Dolní Čermná
-
ŠK Svitavy B
Glöckner Jaromír (Z)
1885F
1
-
0
1852F
Filip Libor (Z)
Merta Josef (Z)
1874F
½
-
½
1780F
Bartoš Karel (V,Z)
Ježek Jakub (H,Z)
1670F
1
-
0
1685F
Černohous Jiří (Z)
Motl Ladislav (Z)
1633F
1
-
0
1669F
Křeček Jiří (Z)
Valenta Rudolf (Z)
1642F
0
-
1
1673F
Černohous Miloslav (H,Z)
Dostálek Vladimír (Z)
1513F
1
-
0
1694F
Rosenkranz Jindřich (Z)
Bouchal Lukáš (Z)
1701F
½
-
½
1730F
Vaníček Jan (Z)
Nikl Josef (Z)
1704F
½
-
½
1667F
Vodička Martin (Z)
Špinler Bronislav (Z)
1463F
0
-
1
1647F
Kubíček Vlastimil (Z)
Marek Jan (Z)
1423F
0
-
1
1629F
Jedlička Eduard (Z)
Langr Petr (Z)
1561F
1
-
0
1580F
Matoulek Václav (H,Z)
Seidl Pavel
1594F
½
-
½
1580F
Krušina Adolf
Janota Jiří (Z)
1521F
½
-
½
1579F
Hejl Petr
Málek Ondřej (H)
1303N
½
-
½
1342N
Davídek Miroslav
Hanák Vladimír
1571F
0
-
1
1589F
Vorlíček Pavel
Málková Barbora (H)
1142F
0
-
1
1442F
Bulva František
4
:
4
4
:
4
TJ Sokol Horní
Čermná
-
SK + Sokol Žamberk
ŠO K a.s. Kunvald
-
TJ Štefanydes Polička C
Cimprich Miroslav (Z)
1679F
0
-
1
2262F
Výprachtický David (H,Z)
Hloušek Zdeněk (H,Z)
1918F
0
-
1
1902F
Nešpor Jakub (Z)
Dušek Josef (Z)
1711F
0
-
1
1916F
Dungl Petr (Z)
Hodek Roman (Z)
1661F
0
-
1
1841F
Smejkal Jan (V,Z)
Motl Josef (Z)
1674F
0
-
1
1973F
Wiesinger Wolfgang (Z)
Dvořák Eduard (Z)
1678F
½
-
½
1768F
Zeman Ladislav (H,Z)
Vacek Miroslav (Z)
1485F
0
-
1
1933F
Koper Štefan (H,Z)
Bém Tadeáš
1547F
0
-
1
1699F
Charouz Milan (Z)
Šilar Josef
1536F
½
-
½
1856F
Kalous Tomáš (Z)
Štěpán Stanislav
1618F
0
-
1
1745F
Stodola Jakub (Z)
Šilar Karel
1346F
0
-
1
1854F
Havrlík Pavel (Z)
Rusz Gustav
1597F
0
-
1
1656F
Buchta Martin (Z)
Havel Dominik
1484F
0
-
1
1790F
Brdíček David (Z)
Tobiška Jaroslav
1562F
1
-
0
1653F
Kašpar Jiří
Dušek Adam
1245N
0
-
1
1738F
Zámečník Bohumír
Bém Tomáš
1471F
1
k
0
0
0
½
:
7½
2½
:
5½
Tabulka po 11. kole
Poř.
Družstvo
V
R
P
Body
Skóre
Partie
1.
SK + Sokol
Žamberk
10
1
0
31
68
54
2.
TJ Slovan
Moravská Třebová
10
0
1
30
65
54
3.
TJ Spartak
Letohrad
8
2
1
26
56,5
45
4.
ŠK Ústí nad
Orlicí C
6
3
2
21
57
41
5.
ŠO K a.s.
Kunvald
3
3
5
12
37
23
6.
TJ Sokol Horní
Čermná
3
3
5
12
35
21
7.
TJ Štefanydes
Polička C
3
2
6
11
37,5
27
8.
ŠK Dolní Čermná
3
2
6
11
37
23
9.
Proplast Česká
Třebová
3
2
6
11
36
19
10.
Sokol Mistrovice
2
3
6
9
31
18
11.
ŠK Svitavy B
2
1
8
7
35
18
12.
TJ Jablonné nad
Orlicí
1
2
8
5
33
18
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .