27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V šestém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky : Choceň - Chrudim B 1,5:6,5, Hlinsko B - Rapid F 4:4, Chotěboř B - Železné hory 6:2, Bohemia B - Polička D 5:3, Rapid D - Polabiny E 2:6, Hlinsko A - Bohdaneč 7,5:0,5 V čele zůstává Hlinsko, na opačném pólu tabulky se pomalu 'smráká' nad družstvy Hlinska B, Chocně a Rapidu D.
KRAJSKÝ PŘEBOR II ZÁPAD 2016/2017 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č.
7
VÝSLEDKY 6.
KOLA HRANÉHO 15. 01. 2017
ŠK Choceň – TJ
ŠO Chrudim B
ŠO Hlinsko B – ŠK Rapid Pardubice E
Rozhodčí:
Janeček František
Rozhodčí: Vašek Petr
1.
Kučera J.
H
1911
0:1
Krys J.
2022
1.
Ročňák M.
1551
0:1
Pavlovec V.
1814
2.
Marinov P.
1791
0:1
Linhart Z.
1955
2.
Štorek L.
1617
0:1
Janko J.
1703
3.
Vavroušek P.
1733
0:1
Honek J.
H
1840
3.
Vašek P.
1491
0:1
Kalhous M.
1554
4.
Podgorný R.
H
1738
1/2
Ždímal P.
1753
4.
Ročňák Z.
1452
1:0
Sedlák P.
H
1477
5.
Janeček F.
1665
0:1
Němec B.
1859
5.
Janoušek P.
H
1533
1/2
Kolomý R.
1504
6.
Nedelčev R.
1588
0:1
Němec V.
1683
6.
Holfeuer A.
1772
1/2
Vinš K.
1393
7.
Flos P.
1650
0:1
Chvojka J.
1486
7.
Pešek R.
1649
1:0
Kašpar Z.
1000
8.
Šmejdíř W.
1458
1:0
Králová G.
H
1263
8.
Stránský L.
1291
1:0
Serbouti Y.
1000
1.5 : 6.5
4 : 4
TJ CHS Chotěboř
B – ŠS Železné hory
ŠK Bohemia Pardubice B – TJ Štefanydes Polička
D
Rozhodčí:
Krejčík Tomáš
Rozhodčí: Mazura Tomáš
1.
Petrus L.
V
1954
0:1
Švanda P.
H
2087
1.
Třasák O.
1988
0:1
Schaffer D.
1613
2.
Krejčík T.
1923
1/2
Šilar L.
2060
2.
Mudruňka P.
1899
1:0
Kopecký V.
1618
3.
Sukdolák R.
1943
1:0
Šindelář P.
H
1782
3.
Mazura T.
1859
1/2
Jirek Z.
1250
4.
Fiala M.
1831
1/2
Jareš M.
1692
4.
Kvapil P.
1654
1:0
Brokl D.
1319
5.
Jun R.
1756
1:0
Vančura M.
H
1572
5.
Kotlant T.
1673
1:0
Stodola J.
1388
6.
Zvěřina J.
1905
1:0
Tyč M.
1754
6.
Šindler J.
1614
1/2
Zeman D.
1670
7.
Tomek K.
1770
1:0
Jareš O.
1464
7.
Juchelka M.
H
1373
1/2
Martínek M.
1510
8.
Michal M.
1712
1:0
Jura J.
1521
8.
Horáčková I.
1149
1/2
Houška F.
1172
6 : 2
5 : 3
ŠK Rapid
Pardubice D – 2222 ŠK Polabiny E
ŠO Hlinsko A – Sokol Lázně Bohdaneč
Rozhodčí: Hon
Jiří
Rozhodčí: Adámek Milan
1.
Ret A.
H
1554
0:1
Korol J.
2064
1.
Říha V.
2075
1:0
Rež M.
1819
2.
Svítil R.
1775
0:1
Mojžíš M.
2012
2.
Hájek J.
H
2055
1:0
Kouba P.
1819
3.
Hon J.
1762
1/2
Just P.
V
1996
3.
Roušar Z.
1926
1:0
Veselý E.
1781
4.
Mikulenka T.
1618
0:1
Bělohlav J.
1914
4.
Adámek M.
1884
1/2
Sekyrka J.
1744
5.
Joukl J.
1637
0:1
Škroch M.
1874
5.
Hanus M.
1950
1:0
Zmek J.
1670
6.
Macek O.
1287
1/2
Krejčí J.
1596
6.
Dvořák S.
1929
1:0
Binas J.
1649
7.
Joukl M.
1586
1/2
Vorel B.
1573
7.
Konrád F.
H
1797
1:0
Svoboda J.
1571
8.
Stehlík P.
1442
1/2
Kvapil P.
1474
8.
Novotný O.
1623
1:0
Mácha M.
1463
2 : 6
7.5 : 0.5
TABULKA PO 6. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
ŠO Hlinsko A
6
6
0
0
18
37
:
11
32
2.
2222 ŠK Polabiny
E
6
5
0
1
15
31.5
:
16.5
23
3.
TJ CHS Chotěboř
B
6
5
0
1
15
30
:
18
23
4.
ŠK Bohemia
Pardubice B
6
4
0
2
12
26
:
22
19
5.
TJ ŠO Chrudim B
6
3
0
3
9
28
:
20
22
6.
TJ Štefanydes
Polička D
6
3
0
3
9
22.5
:
25.5
17
7.
Sokol Lázně
Bohdaneč
6
3
0
3
9
21.5
:
26.5
15
8.
ŠS Železné hory
6
2
1
3
7
23.5
:
24.5
15
9.
ŠK Rapid
Pardubice E
6
1
2
3
5
18
:
30
12
10.
ŠK Rapid
Pardubice D
6
1
0
5
3
18
:
30
10
11.
ŠK Choceň
6
0
2
4
2
16.5
:
31.5
11
12.
ŠO Hlinsko B
6
0
1
5
1
15.5
:
32.5
10
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .