27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Šachový oddíl TJ Lanškroun uspořádal v sobotu 10.června 2017 již XXIII.ročník tradičního šachového turnaje mládeže do 19 let 'O Putovní pohár města Lanškrouna', kterého se ve dvou kategoriích zúčastnilo skromných 42 hráčů takřka výhradně z východní části našeho kraje. V kategorii do 13 let zvítězil Matěj Kobr z Ústí n/O. před Michalem Ďuriančíkem ze Svitav, na třetím místě skončila nejlepší dívka Soňa Leksová z Ústí n/O.. V kategorii do19 let zvítězil favorizovaný Matěj Kupsa z Lanškrouna před Vojtěchem Holáskem z Ústí n/O., na třetím místě opět skončila nejlepší z dívek a sice Julie Kalousová z Lanškrouna.
Lanškrounská věž 2017
Organizátor :
TJ Lanškroun
Federace :
Česká republika ( CZE )
Ředitel
turnaje : Mgr. Krištof Jiří
Hlavní
rozhodčí : Mgr. Krištof Jiří
Rozhodčí : Pilný Jaroslav
Bedenkzeit :
20 minut + 5 s.
Místo :
Lanškroun
Datum :
2017/06/10
Kategorie 13
Poř.
St.č.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
3
Kobr Matěj
1377
ŠK Ústí nad
Orlicí, z.s.
6,5
21,5
30,5
6
2
1
Ďuriančík Michal
1431
ŠK Svitavy
6
22
32,5
6
3
2
Leksová Soňa
1382
ŠK Ústí nad
Orlicí, z.s.
5,5
22
31,5
5
4
10
Dušek Bohuslav
1173
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
5
18
24,5
5
5
9
Tran Tuan Anh
1183
ŠK Ústí nad
Orlicí, z.s.
4,5
19
27,5
4
6
7
Brázda Zdeněk
1203
ŠK Svitavy
4,5
18,5
27,5
4
7
16
Fajgl Patrik
1102
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
4,5
14,5
20,5
4
8
5
Šafář Václav
1271
TJ Štefanydes
Polička
4
22
30,5
3
9
4
Málková Barbora
1328
TJ Lanškroun
4
21
29
4
10
6
Málek Filip
1236
TJ Lanškroun
4
20,5
29
4
11
8
Holásková Markéta
1187
ŠK Ústí nad
Orlicí, z.s.
4
19
26
3
12
15
Zlatník Jiří
1110
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
4
17,5
25,5
4
13
17
Minář Milan
1100
TJ Lanškroun
4
17,5
25,5
3
14
20
Hoferica Jindřich
1077
ŠK Svitavy
4
16,5
24
4
15
12
Sedlák Jakub
1124
TJ Lanškroun
4
14
18
4
16
21
Přibyl Adam
1071
TJ Lanškroun
3,5
19
26
3
17
13
Sadílek Jakub
1114
TJ Lanškroun
3,5
13,5
19
3
18
23
Novotný Samuel
1016
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
3
19,5
26
2
19
11
Holásek Tomáš
1160
ŠK Ústí nad
Orlicí, z.s.
3
19,5
25
3
20
26
Kotrčová Daniela
1000
TJ Lanškroun
3
17,5
24
3
28
Macan Tomáš
1000
ŠK Ústí nad
Orlicí, z.s.
3
17,5
24
3
22
14
Kotizová Lucie
1110
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
3
15,5
23,5
3
23
18
Sadílek Filip
1100
TJ Lanškroun
3
15
21,5
3
24
22
Večeř Martin
1071
TJ Lanškroun
2,5
19
25
2
25
19
Suchodol Lukáš
1100
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
2
18
24
2
26
25
Kalousová Eva
1000
TJ Lanškroun
2
18
23
2
27
30
Táborský
Jan
1000
ŠK Svitavy
2
16
20,5
2
28
29
Nahodilová Ludmila
1000
ŠK Svitavy
1,5
13,5
17,5
1
29
24
Hajzlerová Natálie
1000
TJ Lanškroun
1,5
13
17
1
30
27
Lichtenberková Eliška
1000
TJ Lanškroun
0
11,5
17
0
Kategorie 19
Poř.
St.č.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
1
Kupsa Matěj
1750
TJ Lanškroun
6,5
19,5
28
6
2
2
Holásek Vojtěch
1663
ŠK Ústí nad
Orlicí, z.s.
5,5
19
28,5
5
3
4
Kalousová Julie
1449
TJ Lanškroun
4,5
20,5
30
2
4
6
Holásková Veronika
1375
ŠK Ústí nad
Orlicí, z.s.
4
20
26,5
4
5
5
Bulva František
1377
ŠK Svitavy
4
15
21,5
3
6
8
Borýsek Martin
1305
Jevíčko
3,5
21
28,5
3
7
7
Chládek Josef
1322
TJ Lanškroun
3,5
17,5
24
3
8
3
Horák Vojtěch
1503
TJ Lanškroun
3,5
15,5
21
3
9
9
Hrdina Filip
1216
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
3
16
22,5
3
10
10
Biedla Vojtěch
1151
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
3
15,5
21
3
11
12
Mráz Václav
1030
ŠK Svitavy
1
16,5
20,5
1
12
11
Gajdoš Jan
1054
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
0
17
22
0
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .