27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V neděli 13.listopadu 2016 se ve druhé lize skupina D hrály zápasy třetího kola. V nich se hrálo jediné krajské derby, v němž byl úspěšnější Rapid Pardubice B, který doma zvítězil nad Ústím n/O. 4,5:3,5. Z ostatních zápasů přivezlo Vysoké Mýto z Dalešic bod za remizu 4:4, zato zbývající naše družstva si ani neškrtla - Polička podlehla Jihlavě 3,5:4,5, Lanškroun Lípě 2,5:5,5 a Polabiny C Žďáru n/S. dokonce 0,5:7,5, a ke všemu podlehly i Polabiny B venku Hradci Králové B 4,5:3,5. Pohled na současnou tabulku je docela tristní - za vedoucím Hradcem Králové B sice následují Rapid Pardubice B a Vysoké Mýto, ale všichni zbývající našinci okupují až všech pět posledních míst !!
2. LIGA 2016/2017 – SKUPINA D
VÝSLEDKY 3.
KOLA HRANÉHO 13. 11. 2016
ŠK Rapid
Pardubice B – ŠK Ústí nad Orlicí
TJ Lanškroun – ŠK Lípa
Rozhodčí: Šmajzr
Martin
Rozhodčí: Pokorný Tomáš
1.
Smutný J.
H
2160
1/2
Šmajzr M.
2220
1.
Pokorný T.
2257
1/2
Jirásek P.
2255
2.
Hlavnička J.
2163
0:1
Karásek L.
H
2204
2.
Hrubeš P.
2168
0:1
Jedlička L.
2192
3.
Řezníček J.
2164
1/2
Grundman V.
H
2064
3.
Krátký J.
2084
1/2
Vařejčko J.
H
2249
4.
Sýkora J.
2052
1:0
Holásek P.
2086
4.
Solil R.
2011
0:1
Fiedler B.
2080
5.
Vávra R.
2084
1/2
Mareš J.
1971
5.
Švub J.
1921
1:0
Šmíd J.
2032
6.
Hájek J.
H
1878
1:0
Netušil J.
1963
6.
Ambrož A.
H
1991
0:1
Šedivý M.
2036
7.
Seidl Z.
1862
1:0
Poslušný M.
1941
7.
Procházka P.
1972
1/2
Vlach K.
H
2099
8.
Prokop M.
1920
0:1
Volf J.
2020
8.
Kupsa M.
1779
0:1
Jedličková P.
1774
4,5 : 3,5
2,5 : 5,5
TJ Slavia Hradec
Králové B – 2222 ŠK Polabiny B
2222 ŠK Polabiny C – TJ Žďár nad Sázavou
Rozhodčí: Marek
Petr
Rozhodčí: Kvapil Pavel
1.
Němec Z.
2204
1/2
Jedlička A.
V
2179
1.
Liduch F.
2047
0:1
Večeřa P.
2127
2.
Ringel Z.
2224
1:0
Novotný M.
V
2279
2.
Cach J.
1957
1/2
Bukáček L.
2101
3.
Ptáček T.
2093
1/2
Bujnoch R.
2254
3.
Půlpán M.
1994
0:1
Fišar J.
2045
4.
Novák R.
2136
1/2
Mojžíš J.
2116
4.
Jiroušek J.
1613
0:1
Siebenbürger V.
2048
5.
Jezbera J.
2047
1:0
Hostinský J.
2163
5.
Nešpůrek P.
1788
0:1
Celý J.
1998
6.
Nun J.
2194
0:1
Nehyba M.
H
1991
6.
Gregor J.
1755
0:1
Svoboda I.
1949
7.
Šolc F.
1918
1:0
Vlčková K.
1939
7.
Cach O.
1624
0:1
Bílek R.
1873
8.
Marek P.
1942
0:1
Trojan L.
1987
8.
Nešpůrek J.
1629
0:1
Pavliš J.
1890
4,5 : 3,5
0,5 : 7,5
TJ Štefanydes
Polička – Gambit Jihlava
Caissa Pivovar Dalešice – ŠK Vysoké Mýto
Rozhodčí: Houška
František
Rozhodčí: Svíženský Luboš
1.
Červený P.
2293
1:0
Seidl Š.
2245
1.
Buchníček P.
2315
1:0
Trhal T.
2104
2.
Komárek D.
2162
1:0
Kratochvíl V.
H
2250
2.
Mejzlík V.
H
2198
0:1
Sabol M.
2342
3.
Kastner O.
H
2087
1/2
Škoda M.
2150
3.
Tesař J.
2072
0:1
Horáček M.
H
2144
4.
Houška B.
2014
0:1
Seidl A.
2088
4.
Bradáč R.
2009
1:0
Němec P.
H
2221
5.
Švanda O.
2037
1/2
Jurek M.
2073
5.
Veselý V.
H
2058
1/2
Kosek J.
2084
6.
Komárková M.
2001
0:1
Hrabal M.
2086
6.
Ciešlak L.
1978
0:1
Kosek M.
2110
7.
Nešpor J.
1867
1/2
Skořepa T.
2014
7.
Svíženský L.
1968
1/2
Doseděl J.
2076
8.
Schaffer O.
1883
0:1
Mouryc T.
1977
8.
Gajdoš D.
H
1956
1:0
Ptáček L.
2108
3,5 : 4,5
4 : 4
TABULKA PO 3. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
TJ Slavia Hradec
Králové B
3
3
0
0
9
15,5
:
8,5
12
2.
ŠK Rapid
Pardubice B
3
3
0
0
9
14
:
10
9
3.
ŠK Vysoké Mýto
3
2
1
0
7
14,5
:
9,5
11
4.
Gambit Jihlava
3
2
0
1
6
14
:
10
10
5.
ŠK Lípa
3
2
0
1
6
14
:
10
8
6.
Caissa Pivovar
Dalešice
3
1
1
1
4
11,5
:
12,5
7
7.
TJ Žďár nad
Sázavou
3
1
0
2
3
13
:
11
10
8.
2222 ŠK Polabiny
B
3
1
0
2
3
13
:
11
9
9.
TJ Štefanydes
Polička
3
1
0
2
3
12
:
12
8
10.
TJ Lanškroun
3
1
0
2
3
8,5
:
15,5
4
11.
ŠK Ústí nad
Orlicí
3
0
0
3
0
9,5
:
14,5
4
12.
2222 ŠK Polabiny
C
3
0
0
3
0
4,5
:
19,5
1
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .