27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V neděli 6.srpna 2017 uspořádala Palučinská šachová škola při příležitosti konání XXXVII.ročníku šachového tábora v rekreačním středisku 'Ráj' Letohrad 'Memoriál Petra Macha' v bleskové hře, kterého se zúčatnilo celkem 101 hráčů z 31 oddílů a klubů celé republiky. Nečekaným vítězem se stal Zbyněk Šír z Rapidu Pardubice před FM Josefem Havelkou z Rychnova n/Kn. (odchovanec Lanškrouna) a FM Martinem Holanem z OAZY Praha, mezi ostatními účastníky byla i celá řada našinců a odchovanců.
Memoriál Petra Macha v bleskovém šachu
Palučinské šachové školy
Organizátor :
Palučinská šachová škola
Federace :
Česká republika ( CZE )
Ředitel
turnaje : Eva Holasová
Hlavní
rozhodčí : Martin Štolc
Rozhodčí :
Pavel Tóth
Bedenkzeit :
5m
Datum :
2017/08/06
Ø ELO
turnaje : 1511
Konečné pořadí po 11 kolech
Poř.
St.č.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
3
Šír Zbyněk
2236
ŠK Rapid Pardubice, z.s.
9,5
79,5
65,5
68
2
5
FM
Havelka Josef
2225
Region Panda, z.s.
8,5
81
65,5
59,25
3
4
FM
Hollan Martin
2229
SK OAZA Praha
8,5
77
64
57,75
4
11
Krátký Josef
1980
TJ Lanškroun
8,5
77
63,5
55
6
2
FM
Novotný Michal
2312
2222 ŠK Polabiny, z.s.
8
81,5
66
55,75
7
10
Ludvík Tomáš
2006
2222 ŠK Polabiny, z.s.
8
75
60,5
50,5
8
6
Výprachtický David
2171
SK OAZA Praha
7,5
74
61
50,25
9
8
Šlosar Jan st.
2017
2222 ŠK Polabiny, z.s.
7,5
71,5
58,5
45,75
10
18
Buločkin Martin
1891
2222 ŠK Polabiny, z.s.
7,5
69,5
57
43,75
13
34
Ambrožová Lucie
1648
ŠK Staré Město
7,5
65
54
41,25
14
14
Třasák Ondřej
1963
ŠK Bohemia Pardubice o.s.
7
78,5
65
46
15
26
Kupsa Matěj
1766
TJ Lanškroun
7
75,5
62
44
17
46
Stoček Martin
1525
2222 ŠK Polabiny, z.s.
7
70,5
57,5
42,5
21
17
Grundman Václav
1919
2222 ŠK Polabiny, z.s.
6,5
81
66,5
45,75
26
16
Mazura Miloš
1948
SK Žamberk
6,5
72
57,5
37
27
27
Brožka Karel st.
1738
TJ Sokol Zaječice
6,5
71,5
58
38,75
30
30
Ježek Jakub
1686
Sokol Mistrovice
6,5
65
52
35,75
38
28
Jiroušek Jan
1718
2222 ŠK Polabiny, z.s.
6
64
52
31,75
39
57
Liška Kryštof
1408
2222 ŠK Polabiny, z.s.
6
63,5
52,5
33
41
53
Půlpán Ondřej
1461
2222 ŠK Polabiny, z.s.
6
63
50,5
30
42
56
Bílek Marek
1421
2222 ŠK Polabiny, z.s.
6
62,5
51
25,5
44
12
Kovaříková Kristýna
1979
TJ Štefanydes Polička
6
61,5
50
30,75
45
33
Pavlíček Lukáš
1672
TJ Štefanydes Polička
6
61,5
50
28
46
21
Bouchal Lukáš
1805
Sokol Mistrovice
6
61
51
30,5
49
54
Třasáková Adéla
1457
2222 ŠK Polabiny, z.s.
5,5
65,5
53
25,25
50
44
Brožka Karel
1567
2222 ŠK Polabiny, z.s.
5,5
64
54
28
55
49
Juchelka Marek
1493
2222 ŠK Polabiny, z.s.
5,5
59
47,5
24,75
65
67
Samková Pavla
1312
TJ Sokol Zaječice
5
53,5
44,5
16
66
82
Balcar Vojtěch
1173
TJ Sokol Horní Čermná
5
53
43,5
20,75
68
38
Mazura Jaroslav
1622
SK Žamberk
5
51,5
42,5
21
79
58
Bulva František
1390
ŠK Svitavy
4,5
51,5
41,5
16,5
95
83
Balcar Michal
1133
TJ Sokol Horní Čermná
3
52,5
44
10,5
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .