27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V sobotu 14.ledna 2017 pokračoval Krajský přebor družstev žáků partiemi čtvrtého a pátého kola. Před závěrečnými dvěma koly jsou v čele Lanškroun B a Polička C, mezi nimiž se rozhodne o vítězi a postupujícím do 1.ligy, na opačném konci tabulky se v souboji o 'Černého Petra' rozhodne mezi Orlickem a Železnými horami B.
Krajský přebor družstev starších žáků PDŠS 2016/2017
Tabulka
po 5.kole
Poř.
St.č.
Družstvo
Partie
+
=
-
PH 1
PH 2
PH 3
1
4
TJ Lanškroun B
5
4
0
1
12
20,5
0
2
3
TJ Štefanydes Polička C
5
4
0
1
12
17
0
3
7
Chotebořští draci
5
3
1
1
10
17,5
0
4
2
ŠK Ústí nad Orlicí
5
3
0
2
9
19
0
5
6
ŠK Svitavy
5
3
0
2
9
18
0
6
8
ŠS Železné hory A
5
2
1
2
7
15
0
7
5
Milečeja Orlicko
5
0
0
5
0
9
0
8
1
ŠS Železné hory B
5
0
0
5
0
3
0
4. kolo 14. 1. 2017 v
9.00
4.1
1
ŠS Železné hory B
0 - 6
6
ŠK Svitavy
1
Vašíček Martin
1000
0 : 1
Borýsek Martin
1308
2
Palečková Simona
1000
0 : 1
Ďuriančík Michal
1284
3
Le Adam
1000
0 : 1
Moravec Jakub
1180
4
Brunclík Tobias
1000
0 : 1
Bulva František
1349
5
Paďouk Jaroslav
1000
0 : 1
Kýr Michal
1112
6
-
- : +
Brázda Zdeněk
1000
4.2
8
ŠS Železné hory A
3½ -
2½
5
Milečeja Orlicko
1
Jareš Michal
1709
½ :
½
Bouchal Lukáš
1644
2
Rožek Jan
1173
1 : 0
Baláš Vojtěch
1062
3
Roub Radek
1282
1 : 0
Balcar Vojtěch
1233
4
Nešpůrek Jakub
1117
1 : 0
Dušek Ondřej
1115
5
Tlustý Tomáš
1217
0 : 1
Horský Vojtěch
1000
6
-
- : +
Prokopec Filip
1000
4.3
4
TJ Lanškroun B
3½ -
2½
2
ŠK Ústí nad Orlicí
1
Kupsa Matěj
1803
1 : 0
Holásek Vojtěch
1651
2
Brejša Adam
1449
0 : 1
Píše Jiří
1644
3
Chládek Josef
1299
1 : 0
Píše Michal
1375
4
Minář Milan
1100
0 : 1
Holásková
Veronika
1354
5
Černohous Marek
1250
1 : 0
Leksová Soňa
1060
6
Málková Barbora
1157
½ :
½
Kobr Matěj
1293
4.4
7
Chotebořští draci
4 - 2
3
TJ Štefanydes Polička C
1
Jun Rudolf
1697
1 : 0
Brokl Daniel
1263
2
Klabeneš Petr
1449
1 : 0
Martínek Michal
1510
3
Hutař Vojtěch
1014
0 : 1
Šafář Václav
1020
4
Hutař Šimon
1030
0 : 1
Grubhoffer
Stanislav
1117
5
Jun Robert
1116
1 : 0
Jílek Pavel
1000
6
Pejřimovská
Viola Ruby
1295
+ : -
-
5. kolo 14. 1.
2017 ve 12.00
5.1
4
TJ Lanškroun B
5 - 1
8
ŠS Železné hory A
1
Kupsa Matěj
1803
0 : 1
Jareš Michal
1709
2
Brejša Adam
1449
1 : 0
Rožek Jan
1173
3
Chládek Josef
1299
1 : 0
Roub Radek
1282
4
Černohous Marek
1250
1 : 0
Nešpůrek Jakub
1117
5
Málková Barbora
1157
1 : 0
Tlustý Tomáš
1217
6
Málek Filip
1050
+ : -
-
5.2
6
ŠK Svitavy
3½ -
2½
2
ŠK Ústí nad Orlicí
1
Borýsek Martin
1308
1 : 0
Holásek Vojtěch
1651
2
Ďuriančík Michal
1284
½ :
½
Píše Jiří
1644
3
Moravec Jakub
1180
1 : 0
Píše Michal
1375
4
Bulva František
1349
0 : 1
Holásková
Veronika
1354
5
Kýr Michal
1112
1 : 0
Leksová Soňa
1060
6
Brázda Zdeněk
1000
0 : 1
Kobr Matěj
1293
5.3
3
TJ Štefanydes Polička C
4 - 1
1
ŠS Železné hory B
1
Brokl Daniel
1263
1 : 0
Vašíček Martin
1000
2
Martínek Michal
1510
1 : 0
Palečková Simona
1000
3
Šafář Václav
1020
1 : 0
Le Adam
1000
4
Grubhoffer
Stanislav
1117
1 : 0
Brunclík Tobias
1000
5
Jílek Pavel
1000
0 : 1
Paďouk Jaroslav
1000
6
-
- : -
-
5.4
7
Chotebořští draci
4 - 2
5
Milečeja Orlicko
1
Jun Rudolf
1697
½ :
½
Bouchal Lukáš
1644
2
Klabeneš Petr
1449
1 : 0
Baláš Vojtěch
1062
3
Hutař Vojtěch
1014
½ :
½
Balcar Vojtěch
1233
4
Hutař Šimon
1030
0 : 1
Dušek Ondřej
1115
5
Pejřimovská
Viola Ruby
1295
1 : 0
Horský Vojtěch
1000
6
Jun Robert
1116
1 : 0
Prokopec Filip
1000
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .