27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V devátém kole 2.ligy skupina D se zrodilo několik výsledků, které některá družstva potěšily a jiné naopak zarmoutily. Polabiny C remizovaly doma s Ústím n/O. 4:4, (což Polabinám již nepomůže, zato Ústí má již vážné existenční problémy), Vysoké Mýto podlehlo doma Rapidu Pardubice C 3:5 (čímž domácí prakticky ukončili svoji snahu o prvenství a postup do 1.ligy a Rapid je již bez starostí), Žďár n/S. podlehl doma Polabinám B 3:5 (takže zůstává v pásmu sestupu a Polabiny se z něho již prakticky vymanily), Dalešice vyhrály doma s Lanškrounem 5,5:2,5 (a jsou již v pohodě zatímco Lanškrounu problémy zůstaly) a Polička podlehla doma Hradci Králové B 2:6 (Poličce to nevadí a Hradec již jen těžko opustí první příčku tabulky). Výsledek předehraného zápasu Jihlava - Lípa 1:7 byl již znám předem a neměl tak již vliv na čelo ani konec tabulky.
2. LIGA 2016/2017 – SKUPINA D – ZPRAVODAJ Č. 10
VÝSLEDKY 9.
KOLA HRANÉHO 26. 02. 2017
2222 ŠK
Polabiny C – ŠK Ústí nad Orlicí
TJ Štefanydes Polička – TJ Slavia Hradec
Králové B
Rozhodčí:
Šmajzr Martin
Rozhodčí: Schaffer David
1.
Hošek M.
V
2231
1/2
Šmajzr M.
2240
1.
Červený P.
2304
1/2
Nun J.
V
2307
2.
Buločkin M.
2037
0:1
Karásek L.
H
2242
2.
Komárek D.
2171
0:1
Pokorný Z.
V
2245
3.
Řezníček D.
2088
1:0
Grundman V.
H
2043
3.
Kastner O.
H
2084
1/2
Ptáček T.
2097
4.
Liduch F.
2062
0:1
Holásek P.
2043
4.
Lorenc O.
2097
1/2
Novák R.
2141
5.
Cach J.
1979
1:0
Netušil J.
1935
5.
Houška B.
2060
0:1
Jezbera J.
2097
6.
Půlpán M.
2037
1:0
Poslušný M.
1919
6.
Česenek J.
H
2041
0:1
Nun J.
2189
7.
Jiroušek J.
1601
0:1
Volf J.
2025
7.
Komárková M.
1994
1/2
Šolc F.
2009
8.
Nešpůrek P.
1812
1/2
Hrobař V.
2013
8.
Schaffer O.
1883
0:1
Marek P.
1941
4 : 4
2 : 6
Caissa Pivovar
Dalešice – TJ Lanškroun
ŠK Vysoké Mýto – ŠK Rapid Pardubice B
Rozhodčí:
Svíženský Luboš
Rozhodčí: Kosek Jiří
1.
Buchníček P.
2342
1/2
Havelka J.
H
2303
1.
Trhal T.
2089
1/2
Prandstetter E.
H
2232
2.
Sedláček O.
H
2199
1:0
Pokorný T.
2248
2.
Sabol M.
2362
0:1
Smutný J.
H
2185
3.
Růžička J.
H
2093
1:0
Hrubeš P.
2158
3.
Němec P.
H
2207
1/2
Sýkora J.
2053
4.
Walek P.
2153
1:0
Krátký J.
2108
4.
Kosek J.
2109
1/2
Vávra R.
2089
5.
Tesař J.
2078
1:0
Solil R.
1988
5.
Kosek M.
2080
0:1
Novotný A.
1947
6.
Lampíř T.
2060
1:0
Švub J.
1908
6.
Doseděl J.
2072
1/2
Hájek J.
H
1875
7.
Veselý V.
H
2075
0:1
Ambrož A.
H
1952
7.
Daněk P.
H
1967
1:0
Kastner V.
1961
8.
Svíženský L.
1985
0:1
Kotva M.
H
2011
8.
Lipavský D.
1968
0:1
Seidl Z.
1857
5,5 : 2,5
3 : 5
Gambit Jihlava
– ŠK Lípa
TJ Žďár nad Sázavou – 2222 ŠK Polabiny B
Rozhodčí: Seidl
Štěpán
Rozhodčí: Pavliš Jaromír
1.
Seidl Š.
2186
0:1
Jirásek P.
2279
1.
Večeřa P.
2126
1/2
Jedlička A.
V
2202
2.
Kratochvíl V.
H
2201
0:1
Vařejčko J.
H
2257
2.
Bukáček L.
2102
0:1
Novotný M.
V
2257
3.
Škoda M.
2136
0:1
Fiedler B.
2098
3.
Vašut K.
2092
1/2
Bujnoch R.
2225
4.
Seidl A.
2060
0:1
Šmíd J.
2038
4.
Fišar J.
2071
0:1
Lahner J.
2305
5.
Žigo V.
H
2284
1/2
Šedivý M.
2050
5.
Siebenbürger V.
2036
1:0
Nehyba M.
H
2037
6.
Jurek M.
2087
1/2
Vlach K.
H
2119
6.
Celý J.
1986
1/2
Vlčková K.
1928
7.
Hrabal M.
2116
0:1
Kaisler M.
2051
7.
Svoboda I.
1967
1/2
Ludvík T.
2037
8.
Skořepa T.
1970
0:1
Ruda O.
2055
8.
Kořínková E.
1800
0:1
Trojan L.
2005
1 : 7
3 : 5
TABULKA PO 9. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
TJ Slavia Hradec
Králové B
9
8
0
1
24
48
:
24
35
2.
ŠK Vysoké Mýto
9
6
2
1
20
42,5
:
29,5
29
3.
ŠK Lípa
9
6
1
2
19
45,5
:
26,5
30
4.
Caissa Pivovar
Dalešice
9
4
3
2
15
40
:
32
24
5.
TJ Štefanydes
Polička
9
5
0
4
15
36
:
36
22
6.
ŠK Rapid Pardubice
B
9
4
2
3
14
35,5
:
36,5
19
7.
2222 ŠK Polabiny B
9
4
1
4
13
35,5
:
36,5
22
8.
Gambit Jihlava
9
3
2
4
11
34
:
38
21
9.
TJ Žďár nad
Sázavou
9
2
1
6
7
32,5
:
39,5
20
10.
TJ Lanškroun
9
2
1
6
7
28
:
44
15
11.
ŠK Ústí nad Orlicí
9
1
2
6
5
31,5
:
40,5
18
12.
2222 ŠK Polabiny C
9
0
3
6
3
23
:
49
10
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .