Ani v sedmém kole 1. české ligy Synthesia Pardubice nazaváhala a udělila výrazně oslabenému družstvu Sokola Plzeň B (ale přesto v čele s GM Štočkem !) další slušnou nadílku v poměru 6:2 a i nadále zůstává v čele soutěže. Ostatní výsledky: Vyšehrad B - Lysá n/L. 5:3, Hradec - Pankrác 5,5:2,5, Litoměřice - Klatovy 5:3, Děčín - Teplice 3,5:4,5, Bohemians - Turnov 5,5:2,5
K:7
K:7
Z:37
Pardubice - Plzeň I.B
(Banach)
6 : 2
Kárník Pavel
%:%
V
Štoček Jiří
Hošek Milan
1:0
Šimůnek Aleš
Pačovský Jiří
H
%:%
Juřek Josef
Hostinský Jiří
%:%
Folková Martina
Bernard Borek
H
1:0
Česal Jaroslav
Petr Martin
H
1:0
Váchal Josef
Láznička Viktor
%:%
Folk Petr
Šťastný Jan
1:0
Vaindl Jaroslav
K:7
Z:38
Vyšehrad B - JOLY B
(Kropík)
5 : 3
Meduna Eduard
V
%:%
H
Vokáč Marek
Pilař Miloslav
1:0
Munk Petr
Chloupek Stanislav
0:1
C
Priehoda Vítězslav
Svatoš Jan
1:0
Záhorbenský Jaroslav
Netušil Miloslav
1:0
Kolář Pavel
Boukal Petr
1:0
Postupa Pavel
Tichý Vladimír
%:%
H
Řehořek Martin
Mlčoušek Milan
0:1
Jirk Aleš
K:7
Z:39
Hradec Kr. - Pankrác
(Macoun)
5.5:2.5
Nun Jiří
%:%
Řezníček Tomáš
Prymula Roman
1:0
Kroužel Jaroslav
Kulhánek Tomáš
%:%
H
Hausner Ivan
Stehno Pavel
H
1:0
Pešout Jan
Němec Pavel
H
1:0
H
Možný Miloš
Hála Bohumil
%:%
Pick Štěpán
Pokorný Zdeněk
H
1:0
Petr Jan
Tajovský Martin
0:1
Plešek Jiří
K:7
Z:40
ČSOB - Klatovy
(Paulovič)
5 : 3
Doležal Radoslav
H
1:0
H
Fiala Robert
Dvořák Jan
H
0:1
Orság Miroslav
Vozka Pavel
0:1
Pfeifer Miroslav
Pletánek Jan
%:%
Gschwendtner St.
Bakalář Petr
%:%
Čedíková Kateřina
Gdovin Ján
1:0
Buldrová Monika
Pokorný Petr
1:0
Šott Pavel
Kozák Miloš
1:0
Novák Jaromír
K:7
Z:41
Děčín - Teplice
(Pletánek)
3.5:4.5
Horák Michal
1:0
Trapl Jindřich
Kánský Pavel
1:0
Schauer Jiří
Sejkora Vlastimil
%:%
H
Kotek Daniel
Janda Zdeněk
1:0
H
Bujak Michal
Hrbolka Ladislav
H
0:1
Hadraba Vladimír
Valeš Václav
0:1
Vaněk Tomáš
Havránek Miroslav
0:1
Kovář Vojtěch
Hrbolka Ladislav
H
0:1
H
Zelený Tomáš
K:7
Z:42
Bohemians - Turnov
(Kaiser)
5.5:2.5
Rašík Vítězslav
H
1:0
Vaculík Martin
Choleva Zdeněk
0:1
Kopal Josef
Jirka Jiří
%:%
Kučera Petr
Táborský Rostislav
H
1:0
Černý Martin
Tričkov Vasil
1:0
Vltavský Vladimír
Voříšek Jaroslav
1:0
Beneš Petr
Znamenáček
Kv.
1:0
Maršálek
Zdeněk
Hitzgerová
Gabriela
0:1
H
Vyhnálek
Bohuslav
1.
Synthes. Pardubice
7
6
0
1
37.5
12
7.
ČSOB
7
3
1
3
26.0
7
2.
Slavia Hradec Kr.
7
5
0
2
36.0
10
8.
TJ Pankrác
7
3
1
3
25.5
7
3.
TJ Bohemians
7
4
2
1
29.5
10
9.
JOLY B
7
1
2
4
23.5
4
4.
Vyšehrad B
7
4
1
2
31.0
9
10.
TJ Bonex Teplice
7
1
1
5
23.0
3
5.
Plzeň I.B
7
4
0
3
33.0
8
11.
SK Demas Děčín
7
1
1
5
22.0
3
6.
TJ
Slávie Turnov
7
3
2
2
28.0
8
12.
Klatovy
7
1
1
5
21.0
3
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.