27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Obsazení 1. České ligy na sezonu 2002/03 bylo poznamenáno vyloučením družstva Holdia Praha ze soutěže pro nezaplacení poplatků za účast v poháru družstev a pokuty vypsané ŠSČR
Domácí
Hosté
Domácí
Hosté
1.kolo
20.10.2002
7.kolo
9.2.2003
Sokol Klatovy
Sokol Plzeň B
Synthesia Pardubice
Sokol Plzeň B
Pankrác Praha
Bonex Teplice
Vyšehrad Praha B
Polabí Sokol Joly B
Polabí Sokol Joly B
Slavie Turnov
Slavie Hradec Králové
Pankrác Praha
Synthesia Pardubice
Bohemians Praha
ČSOB Litoměřice
Sokol Klatovy
Vyšehrad Praha B
ŠK Děčín
ŠK Děčín
Bonex Teplice
Slavie Hradec Králové
ČSOB Litoměřice
Bohemians Praha
Slavie Turnov
2.kolo
10.11.2002
8.kolo
23.2.2003
Sokol Plzeň B
ČSOB Litoměřice
Sokol Plzeň B
Slavie Turnov
ŠK Děčín
Slavie Hradec Králové
Bonex Teplice
Bohemians Praha
Bohemians Praha
Vyšehrad Praha B
Sokol Klatovy
ŠK Děčín
Slavie Turnov
Synthesia Pardubice
Pankrác Praha
ČSOB Litoměřice
Bonex Teplice
Polabí Sokol Joly B
Polabí Sokol Joly B
Slavie Hradec Králové
Sokol Klatovy
Pankrác Praha
Synthesia Pardubice
Vyšehrad Praha B
3.kolo
24.11.2002
9.kolo
9.3.2003
Pankrác Praha
Sokol Plzeň B
Vyšehrad Praha B
Sokol Plzeň B
Polabí Sokol Joly B
Sokol Klatovy
Slavie Hradec Králové
Synthesia Pardubice
Synthesia Pardubice
Bonex Teplice
ČSOB Litoměřice
Polabí Sokol Joly B
Vyšehrad Praha B
Slavie Turnov
ŠK Děčín
Pankrác Praha
Slavie Hradec Králové
Bohemians Praha
Bohemians Praha
Sokol Klatovy
ČSOB Litoměřice
ŠK Děčín
Slavie Turnov
Bonex Teplice
4.kolo
8.12.2002
10.kolo
23.3.2003
Sokol Plzeň B
ŠK Děčín
Sokol Plzeň B
Bonex Teplice
Bohemians Praha
ČSOB Litoměřice
Sokol Klatovy
Slavie Turnov
Slavie Turnov
Slavie Hradec Králové
Pankrác Praha
Bohemians Praha
Bonex Teplice
Vyšehrad Praha B
Polabí Sokol Joly B
ŠK Děčín
Sokol Klatovy
Synthesia Pardubice
Synthesia Pardubice
ČSOB Litoměřice
Pankrác Praha
Polabí Sokol Joly B
Vyšehrad Praha B
Slavie Hradec Králové
5.kolo
5.1.2003
11.kolo
6.4.2003
Polabí Sokol Joly B
Sokol Plzeň B
Slavie Hradec Králové
Sokol Plzeň B
Synthesia Pardubice
Pankrác Praha
ČSOB Litoměřice
Vyšehrad Praha B
Vyšehrad Praha B
Sokol Klatovy
ŠK Děčín
Synthesia Pardubice
Slavie Hradec Králové
Bonex Teplice
Bohemians Praha
Polabí Sokol Joly B
ČSOB Litoměřice
Slavie Turnov
Slavie Turnov
Pankrác Praha
ŠK Děčín
Bohemians Praha
Bonex Teplice
Sokol Klatovy
6.kolo
19.1.2003
Začátky všech utkání jsou v 10,00 hod
Sokol Plzeň B
Bohemians Praha
Slavie Turnov
ŠK Děčín
Bonex Teplice
ČSOB Litoměřice
Sokol Klatovy
Slavie Hradec Králové
Pankrác Praha
Vyšehrad Praha B
Polabí Sokol Joly B
Synthesia Pardubice
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .