Mistrovství ČR mládeže 2003,
kategorie D12+D10
Rank SNo. Name
NRat FED Club
Pts BHm. BH. los
1
(2) Němcová Karolína 93 1424
CZE OAZA Praha 7 40
51 1
2
(1) Olšarová Karolína 93 1654
CZE SK Slavia Orlová 7 40
51 2
3 (14) Tomášková Tereza 91 1250 CZE DDM+BŠS Frýdek-Místek 6,5 37
47,5
4
(4) Olšarová Tereza 91 1415
CZE SK Slavia Orlová 6 38
49,5
5 (15) Valešová Šárka 92 1250 CZE SŠŠ ŠK Staré Město 6
35,544
6 (25) Škorvagová Martina 92 1100 CZE Sokol Klatovy 6 31 39,5
7 (10) Miturová Magdaléna 93 1250 CZE DDM+BŠS Frýdek-Místek 5,5 38
46,5
8
(5) Nytrová Adéla 92 1367
CZE DDM+BŠS Frýdek-Místek 5,5
36,547
9 (16) Zelená Monika 91 1250 CZE Ji.Havlíčkův Brod 5,5 35,542,5
10 (12) Sabolová Gabriela 92 1250 CZE ŠK Vysoké Mýto 5 36,546,5
11
(3) Čuprová Iva 91 1414
CZE ŠK ZŠ Brankovice 5 33
42,5
12 (17) Škutová Sněžana 91 1250 CZE Sokol Klatovy 5 32 41,5
13 (13) Steinhauserová Anna 94 1250 CZE Řemdih Strmilov 4,5 34,540,5
14
(7) Havlíková Kristýna 92 1250
CZE Union Plzeň 4,5 32 42
15 (18) Říhová Kamila 91 1250 CZE Biomedica Říčany 4,5 31,538
16 (20) Langnerová Karolína 94 1100 CZE DDM+BŠS Frýdek-Místek 4,5 27
34
17
(9) Lapúníková Markéta 92 1250
CZE Lokomotiva Brno 4
32,542,5
18
(6) Šimurdová Zdeňka 93 1307
CZE Biomedica Říčany 4 32,541,5
19 (11) Palková Nikola 93 1250 CZE Union Plzeň 4 30 37
20 (26) Šplíchalová Veronika 91 1100 CZE
SK Vysoké Mýto 4 28
34,5
21 (21) Nádvorníková Jana 94 1100 CZE ŠK Smíchov Praha 4
24,530
22 (28) Zemanová Šárka 93 1000 CZE Textilana Nové Město p.Sm 4
24 30,5
23
(8) Kocourková Zuzana 92 1250
CZE Ji. Havlíčkův Brod 3,5 36 46,5
24 (19) Benešová Anna 93 1100 CZE TJ ŠO a DDM Chrudim 3,5 25 30,5
25 (22) Rosenbaumová Anna 93 1100 CZE Lokomotiva Zdice 3
27 33
26 (24) Šimurdová Jana 96 1100 CZE Biomedica Říčany 2,5 24,530,5
27 (23) Soukupová Anežka 93 1100 CZE OAZA Praha 1,5 30 38,5
28 (27) Petrovičová Kateřina 93 1000 CZE
Textilana Nové Město p.Sm 0 27,535,5
Mistrovství ČR mládeže 2003,
kategorie D14+16
Rank SNo. Name
NRat FED Club
Pts BHm. BH.
1 (3) Němcová Kateřina 90 1773 CZE Praha SK OAZA 7 40 51
2 (6) Valíčková Petra 87 1710 CZE TŽ Třinec 7 39,5 50,5
3 (1) Pertlová Soňa 88 2035 CZE TŽ Třinec 6,5 40,5 51,5
4 (2) Zákoucká Adéla 87 1909 CZE Union Plzeň 6,5 38,5 48,5
5 (4) Reitingerová Iveta 89 1734 CZE TJ Lokomotiva Most 6
36,5 47,5
6 (7) Bálková Anna 90 1702 CZE Poštorná TJ Tatran 5,5 36,5 47,5
(8) Němcová Kristýna 88 1676 CZE OAZA Praha 5,5 36,5 47,5
8 (9) Zavadilová Barbora 87 1601 CZE ZŠ Brankovice 5,5 30 39,5
9 (5) Holoubková Kamila 89 1725 CZE A64 Grygov 5 38 48
10
(10) Palková Kateřina 90 1587 CZE
Union Plzeň 5 37
47
11
(27) Petrážová Kateřina 88 1250 CZE
Lokomotiva Česká Třebová 5 30,5 39
12
(11) Pecinová Magda 87 1583 CZE
Synthesia Pardubice 4,5 33,5 43
13
(21) Búřilová Petra 87 1315 CZE
Lokomotiva Brno 4,5 32,5 38
14
(13) Kopalová Zuzana 89 1464 CZE
Desko DDM Liberec 4,5 30 38,5
15
(23) Suchoradská Jana 87 1301 CZE
Polabí Sokol Joly 4,5 29,5 37,5
16
(18) Cupalová Eva 87 1342 CZE
Tatran Poštorná 4,5 28 34
17
(20) Hladká Jiřina 89 1318 CZE
Sokol Vranovice 4 35,5 45
18
(15) Hejná Jana 88 1412 CZE
ŠK ZŠ Brankovice 4 33
43,5
19
(26) Odehnalová Leona 89 1250 CZE
Sokol Tábor 4 31,5 40,5
20
(14) Marečková Martina 90 1424 CZE
Panda Rychnov n.Kn. 4 31,5 37
21
(12) Goliášová Lenka 88 1476 CZE
ŠK Vysoké Mýto 4 26,5 31
22
(17) Smolíková Barbora 90 1391 CZE Easy English Kralupy n.Vl 4
25,5 32,5
23
(22) Zvědělíková Mirka 89 1314 CZE
Tatran Poštorná 3,5 31,5 40
24
(19) Gilíková Michaela 88 1341 CZE
TJ Slezan Opava 3 26
31,5
25
(24) Bartošová Lucie 89 1250 CZE
TJ Jiskra Litomyšl 3 26
31
26
(16) Burgermeistrová Pavla 87 1407 CZE Šachy Povrly 3 24,5 31
27
(25) Bystřická Kamila 88 1250 CZE
Lokomotiva Brno 2,5 25,5 30
28
(28) Kejzlarová Dana 87 1100 CZE
ŠO DDM Hlinsko 0 25,5 32,5
Mistrovství ČR mládeže 2003,
kategorie H-10
Rank SNo. Name
NRat FED Club
Pts BHm. BH.
1
(1) Kočiščák Jiří 93 1669 CZE
BŠS+ŠK Frýdek-Místek 7,5 38
49,5
2
(4) Bureš Jaroslav 93 1524 CZE
SK Prostějov 7,5 35
44,5
3 (18) Škut Michal 93 1250 CZE ŠK Sokol Klatovy 6
39,5 50,5
4
(2) Jančařík Joel 93 1613 CZE
TJ Sokol Praha-Kobylisy 6 37
46,5
5
(8) Vlasák Lukáš 93 1311 CZE
Tietz Karlovy Vary 6 32
42,5
6
(5) Nersisyan Telman 93 1467 CZE Easy English Kralupy n.V. 5 40
51
7
(9) Boráň Ondřej 94 1250 CZE
BŠS+ŠK Frýdek-Místek 5 35
45,5
8 (17) Vaněk Tomáš 93 1250 CZE RMSK Hlušice 5 34,5 45
9 (10) Boráň Tomáš 94 1250 CZE BŠS+ŠK Frýdek-Místek 5
33,5 44,5
10
(3) Braun Marek 94 1526 CZE
Desko DDM Liberec 5 31,5 42
11 (16) Svoboda Karel 93 1250 CZE Lokomotiva Brno 4,5 28,5 37,5
12 (12) Seidl Antonín 93 1250 CZE ŠK DDM Mor.Budějovice 4
28,5 39
13 (20) Kracík Tomáš 93 1100 CZE DDM Třebechovice p.O. 4
27 34
14
(7) Charvát Jiří 94 1318 CZE
OAZA Praha 3,5 30,5 39,5
15 (11) Kolář Daniel 93 1250 CZE TJ Spartak Ústí n.L. 3,5
29,5 38,5
16 (19) Šudoma Marek 93 1250 CZE ŠK Trinom Zlín 3,5 27 35
17
(6) Baláček Tadeáš 95 1350 CZE
Sokol Velim 3,5 26
33
18 (21) Vích Ondřej 93 1100 CZE Bakov n.J. 3,5 23,5 30,5
19 (15) Straka Vojtěch 93 1250 CZE So.Vyšehrad VISUS Praha 3
30,5 40
20 (14) Stejskal Jakub 93 1250 CZE Jiskra Jaroměř 3 26,5 33,5
21 (22) Čech Jan 93 1100 CZE BŠS+ŠK Frýdek-Místek 3
24 32
22 (13) Sladovník Roman 93 1250 CZE TJ Jince 2 26,5
37
Mistrovství ČR mládeže 2003,
kategorie H-12
Rank SNo. Name
NRat FED Club
Pts BHm. BH.
1 (11) Svoboda Václav 92 1561 CZE OAZA Praha 7 37 47,5
2
(4) Kuchynka Lukáš 92 1680
CZE ŠK Hustopeče 7 36
45,5
3
(3) Krejčí Jan 92 1686
CZE TJ Tatran Litovel 6,5 38 48,5
4
(1) Ponížil Cyril 91 1743
CZE ŠK Trinom Zlín 6 39
50
5
(5) Konštacký Matěj 91 1663
CZE BŠS+ŠK Frýdek-Místek 5,5 38 49
6
(2) Roubalík Jakub 91 1735
CZE ŠK Trinom Zlín 5,5 34,5
45,5
7 (14) Bílek Martin 92 1490 CZE OAZA Praha 5 37,5 46,5
8
(8) Alaverdyan Argam 92 1584
CZE Easy English Kralupy n.V. 5 33
43
9 (18) Koref Martin 91 1383 CZE Jiskra Havlíčkův Brod 5
25 32,5
10 (12) Šnevajs Heřman 92 1496 CZE A64 Grygov 4,5 31,5 41
11
(9) Šulista Daniel 91 1574
CZE Řemdih Strmilov 4,5 30,5
38,5
12 (17) Kratochvíl Milan 91 1428 CZE Lokomotiva Brno 4,5 26,5 32,5
13 (10) Steinhauser Dominik 92 1572 CZE
Řemdih Strmilov 4,5 25 32,5
14 (19) Stachovec Čeněk 92 1374 CZE BŠS+ŠK Frýdek-Místek 4
33 40
15 (13) Sladovník Tomáš 91 1492 CZE TJ Jince 4 31,5 40,5
16 (22) Buchar Jiří 92 1250 CZE TJ Šachy Povrly 4 30 38
17 (16) Krška David 91 1450 CZE Slavoj České Budějovice 4
29 35,5
18 (21) Beneš Michal 91 1250 CZE Vysoké Mýto 3,5 31 39,5
19
(6) Vancl Jakub 92 1640 CZE Desko DDM Liberec 3,5 30,5 40
20 (15) Krys Jan 91 1482 CZE TJ ŠO a DDM Chrudim 2,5 28 36
21
(7) Kříž Daniel 92 1611
CZE TJ Union Plzeň 2 28
34
22 (20) Kůs Martin 91 1340 CZE TJ ŠO a DDM Chrudim 1
28 35
Mistrovství ČR mládeže 2003,
kategorie H-14
Rank SNo. Name
NRat FED Club
Pts BHm. BH.
1
(1) Rojíček Vojtěch 90 2189 CZE BŠS+ŠK Frýdek-Místek 7,5 36,5 48,5
2
(4) Krčál Michal 89 1835 CZE
ŠK Trinom Zlín 7,5 33,5 43,5
3
(5) Beil Ondřej 89 1762 CZE
A64 GRYGOV 6 34,5 44,5
4 (11) Uřičář Jakub 90 1651 CZE SŠŠ Ji.Staré Město 5,5 37 48
5 (16) Bohm Jan 90 1617 CZE So.Vyšehrad Visus Praha 5,5 33,5 44
6 (10) Hejný Jaroslav 89 1709 CZE ŠK ZŠ Brankovice 5,5 31,5 41,5
7 (14) Zeinert Michal 89 1627 CZE Lok. Česká Třebová 5
37,5 48,5
8 (20) Doubek Tomáš 89 1526 CZE A64 Grygov 5 37,5 47
9
(2) Bohm Tomáš 90 1962 CZE
So.Vyšehrad Visus Praha 5 36
47
10
(3) Kastner Vojtěch 89 1945 CZE Synthesia Pardubice 5
29,5 37
11 (12) Šimůnek Filip 89 1646 CZE Union Plzeň 4,5 33,5 44,5
12 (13) Dvouletý Pavel 89 1644 CZE SŠŠ Ji.Staré Město 4,5 32,5 43
13
(9) Šťastný Radek 89 1718 CZE
ŠK ZŠ Brankovice 4,5 30 39,5
14
(6) Vašenda Robin 89 1762 CZE
VOKD Ostrava-Poruba 4 29
37
15
(8) Macíček Jakub 90 1718 CZE
BŠS+ŠK Frýdek-Místek 3,5 32 42,5
16 (22) Háva Petr 89 1521 CZE ŠK Líně 3,5 28 35,5
17 (18) Rychna Lukáš 89 1545 CZE ŠK AD Jičín 3,5 27 35
18 (19) Štefan Jan 89 1535 CZE ŠK Věž Praha 3,5 24 31
19 (21) Postupa Martin 89 1522 CZE Polabí Sokol Joly 3
27 35
20 (15) Krška Vojtěch 89 1618 CZE České Budějovice 3
26 35,5
21
(7) Diviš Martin 90 1743 CZE
VOKD Ostrava-Poruba 3 25
32,5
22 (17) Ruzyak Pavel 90 1592 CZE ŠK Smíchov 1 25,5 30,5
Mistrovství ČR
mládeže 2003, kategorie H-16
Rank SNo. Name
IRat NRat FED Club
Pts BHm. BH.
1 (10) Příborský Jan 88 2089 ---- CZE TJ Union Plzeň 7
36 44,5
2
(3) Malinovský Karel 88 2202
---- CZE Sokol Postoupky 6,5 35 45,5
3 (13) Roško Luboš 87 ---- 2066 CZE TJ Jiskra Jaroměř 6
36 45,5
4
(1) Petr Martin 88 2213
---- CZE Sokol Hradec Králové 5,5
37,5 48,5
5
(8) Kulovaná Eva 87 2101
---- CZE TJ Náměšť n.Osl. 5,5
32,5 42,5
6
(2) Zelený Tomáš 87 2209
---- CZE TJ Union Plzeň 5 38
49
7
(6) Slovák Petr 88 2116
---- CZE BŠS+ŠK Frýdek-Místek 5 34,5 45,5
8
(7) Cífka Stanislav 87 2114
---- CZE Slavoj Č.BUDĚJOVICE 5 34,5 44
9 (11) Vymazal Bronislav 87 2050 ---- CZE
TJ Lokomotiva Brno 5 32,5 43,5
10
(4) Havlík Jan 87 2178
---- CZE TJ Prachatice 4,5 33,5 44,5
11 (12) Mejzlík Ondřej 87 ---- 2114 CZE TJ Spartak Vlašim 4,5 30,5 38,5
12 (15) Fojtů Petr 87 ---- 1931 CZE Biomedica Říčany 4,5 30,5 38,5
13
(5) Příborský Marek 88 2124
---- CZE TJ Union Plzeň 4,5 30,5 38
14 (16) Veselý Libor 87 ---- 1883 CZE VOKD Ostrava-Poruba 4,5 28,5 37
15 (19) Toman Jan 88 ---- 1855 CZE TJ Sj.Strojplast
Tachov 4 30 37,5
16 (14) Biolek Richard 90 ---- 1968 CZE A64 GRYGOV 4 28,5 37,5
17 (17) Erneker Josef 87 ---- 1858 CZE TJ Bohemians Praha 4
28 35,5
18 (20) Jeníček Michal 88 ---- 1787 CZE TJ Litvínov 3,5 26 34,5
19
(9) Hrouza Ondřej 88 2095
---- CZE Slavoj Bruntál 3 26,5
33
20 (18) Migdal Milan 87 ---- 1856 CZE BŠS+ŠK Frýdek-Místek 2,5 28
36
21 (21) Vrána Jan 88 ---- 1743 CZE TJ Nový Bor 2,5 27,5 37
22 (22) Oulovský Pavel 87 ---- 1718 CZE Biomedica Říčany 2,5 26 31,5