27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Přehled soupisek všech družstev, která budou v sezóně 2002/03 startovat v Krajském přeboru II. třídy, skupina západ (tak jak je družstva předala, dosud bez kontroly vedoucím souutěže).
1
2222 Polabiny
Pardubice B
2
Holcim Prachovice
1
Novotný Michal
2159
780426
H
1
Nevole Vladimír
2033
310522
2
Mojžíš Martin
1951
720702
ZK
2
Hadač Pavel
1890
481115
H
3
Pavlíček Miroslav
1900
760124
3
Skokan Jan
1764
820902
4
Bělohlav Jan
1948
620904
4
Přibyl Jiří
1892
550502
5
Škorpík Jan
1846
750122
5
Honek Jan
1747
591126
K
6
Roub Bohumil
1868
750709
6
Řechková Miloslava
1876
485428
7
Baťa Stanislav
II
420303
7
Starý Lukáš
1710
820914
8
Dudek Vladimír
1726
730425
K
8
Šindelář Petr
1862
491215
9
Munia Kamil
1627
780221
H
9
Klouček Jindřich
1677
580225
10
Cidlinský Václav
1865
470520
10
Kouba Petr
1794
661231
11
Krejčí Jan
1717
490206
11
Vondráček Emil
1746
350612
ZK
12
Vorel Bohuslav
1611
610116
12
Tlapák Stanislav
1782
280911
13
Škorpík František
III
760210
13
Honek Ondřej
V
870630
14
Kvapil Pavel
V
500430
14
Sedlák Petr
1538
550530
15
Výskot David
V
760504
15
16
Nožička Karel
V
400913
16
17
Indra Antonín
V
751208
17
18
Pražan Petr
V
670509
18
19
19
20
20
3
Kámen Chotěboř
4
CHS Chotěboř
1
Dobšinský Pavel
1921
541008
H
1
Novotný Petr
2060
770417
2
Bielčik Jindřich
1602
660620
2
Hospodka Josef
1852
751214
K
3
Vala Václav
II
610214
3
Krejčík Tomáš
1858
800616
ZK
4
Pártl Ondřej
III
870902
4
Štolfa Jaroslav
1837
590120
5
Vala Filip
1326
920129
H
5
Petrus Luděk
1871
800501
6
Halama Petr
III
861106
6
Zvěřina Jan
1811
660707
7
Čech Martin
III
880703
7
Michal Milan
1783
610110
8
Jecha Zdeněk
III
870911
8
Kajínek Karel
1781
681125
9
Zelerný Zbyněk
III
880518
H
9
Fiala Milan
1784
730623
10
Valachovič Michal
III
871121
H
10
Tomek Karel
1721
590701
11
Halama Marek
IV
890705
11
Pour Břetislav
1710
540531
12
Čech Radek
IV
900403
12
Ďoubal Petr
1694
580302
13
Vala Václav
IV
891204
13
Ondráček Ondřej
III
870107
14
Štorek Jakub
IV
920512
14
Linhart Jan
III
870406
15
Čech Filip
IV
920218
15
Novotný Tomáš
III
870731
16
Bielčik Šimon
IV
940428
16
Ondráček Lukáš
IV
881107
17
Čáp Martin
V
940112
17
Pátek Ladislav
1517
290425
18
Průša Václav
V
781018
18
Skyba Jaroslav
III
540303
19
Halama Pavel
V
920114
19
20
Kreuzmann Štěpán
V
890803
20
5
Sokol Zaječice
6
TJ+DDM Chrudim C
1
Jarábek Vratislav
2060
800412
H
1
Linhart Zbyněk
1942
590415
2
Hájek Jiří
2130
520422
ZK
2
Pokorný Ondřej
1964
830411
V
3
Hájek Lukáš
2037
830709
3
Koníček Petr
1960
750423
4
Šustr Jaromír
2103
510902
4
Pokorný Jan
1766
811001
5
Hájek Jaroslav
2080
410216
5
Beránek Michael
1736
791226
6
Jelínek Milan
2012
600425
K
6
Němec Bohumil
1904
500824
K
7
Kolbaba Petr
2004
750524
7
Kohoutek Tomáš
1744
790517
ZK
8
Česenek Jiří
1987
540725
8
Kutal Lukáš
1647
791227
9
Hromádko Martin
1841
791116
9
Mrha Jan
1781
240917
10
Vlasáková Petra
2018
655625
10
Bartoš Martin
1698
680207
11
Kolbaba Jaroslav
1889
710930
11
Kameník Petr
1667
840307
12
Kolář Josef
II
290127
12
Ždímal Petr
1683
860516
13
Konrád František
1689
810606
13
Bernerová Martina
1752
855905
14
Chládek Jiří
1624
610122
14
Krys Jaromír
1676
331109
15
Hájková Lenka
1559
805823
15
Sokol Pavel
1708
410921
16
Voržáček Milan
III
880303
16
Drlík Stanislav
1610
740213
17
Pražan Vít
IV
891005
17
Mazánek Antonín
1677
240721
18
Pražan Vojtěch
IV
901218
18
Havran Josef
III
550314
19
19
Mužík Ferdinand
III
220422
20
20
7
ŠO DDM Hlinsko
8
ŠK Krucemburk
1
Roušar Zdeněk
2021
570530
H
1
Kafka Roman
1492
870727
2
Ducheček Jaroslav
1982
640222
2
Janáček Tomáš
1402
720821
K
3
Adámek Milan
1899
580914
3
Kočí Karel
II
290406
4
Štorek Luboš
1785
660217
4
Hrančík Jaroslav
III
510731
ZK
5
Janda Lubomír
1738
550729
5
Novotný Josef
II
370823
6
Vojanec Hynek
1715
510928
ZK
6
Kašpar Libor
IV
730324
7
Holfeuer Antonín
1846
471231
7
Bříza Josef
III
730728
8
Šebek Pavel
1738
650428
8
Hülle Jan
III
471207
9
Zámečník Jan
1506
900124
9
Málek Václav
IV
881005
10
Malý Miroslav
1503
270626
10
Jun Martin
IV
890502
11
Balek Josef
1661
470906
11
Pátek Jan
IV
890921
12
Holfeuer Antonín
1849
760819
12
Pátek Jiří
IV
880118
13
Lacina Vladimír
1596
550212
13
Rýpar Radek
IV
880313
14
Hanus Michal
III
890130
14
Žílka Jaromír
IV
890505
15
Štěpánek Zbyněk
1758
571115
K
15
Ptáček David
IV
890502
16
Kadlec Pavel
1910
570805
16
Zrzavý Štěpán
IV
871102
17
Profousová Věra
V
17
Zrzavý Vojtěch
IV
900425
18
Hegr Milan
V
640718
18
19
Hegr Martin
IV
890406
19
20
Kejzlarová Dana
IV
870930
20
9
Cyklo Content Pardubice
10
Jiskra Heřmanův Městec
1
Klouček Jiří
1932
540722
1
Daněk Pavel
1996
620302
H
2
Pyskatý Jiří
1912
460113
2
Zelenka Jaroslav
1925
620802
3
Foglar Stanislav
1910
130411
3
Hon Jiří
1987
580718
K
4
Ester Ladislav
1896
410510
4
Jambor Ladislav
1849
830817
5
Urbánek Josef
1823
390309
5
Pačovský Martin
1815
821103
6
Janko Jan
1818
590516
6
Král Miloš
1727
501010
7
Mazura Tomáš
1784
780729
7
Makeš Jaroslav
1859
290118
8
Odvárka Stanislav
1713
790813
8
Tunega František
1766
450421
ZK
9
Labský Jan
1859
470221
9
Režný Zdeněk
1762
530410
10
Pyskatý Jindřich
1807
460113
10
Benda Petr
1737
840128
11
Nečas Jan
1825
691215
11
Müller Petr
1703
850212
12
Beneš Daniel
1761
730825
12
Matouš Radek
1681
760628
13
Horník Jaromír
1734
330625
13
Kurka Pavel
V
840611
14
Novák Vladimír
1713
210917
14
15
Hrnčiarik Karel
1661
810519
ZK
15
16
Kalhous Miroslav
1560
620407
K
16
17
Banach Jaromír
1762
300824
17
18
Prokůpek Vít
1620
810404
18
19
Porkert Jiří
1474
370220
19
20
Koutný Ludvík
V
390911
20
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .