Mistrovství České republiky družstev mladších žáků, které se konalo ve Frýdku-Místku za účasti 22 družstev z celé republiky, se účastnil také vítěž krajského přeboru Pardubického kraje - družstvo ŠK+DDM Vysoké Mýto. Jako devatenácté nasazené skončilo na šestnáctém místě, což v podstatě odpovídá jeho možnostem.
Mistrostvi České republiky ml. žáků družstev
Frýdek-Místek,
14.6.2003
Poř.
Družstvo
1.Rd.
2.Rd.
3.Rd.
4.Rd.
5.Rd.
6.Rd.
7.Rd.
8.Rd.
9.Rd.
Body
Score
1
BŠŠ+ŠK Frýdek-Místek "A"
21
W 5˝
11
B 5
2
W 5˝
3
B 4˝
7
W 4˝
4
B 5
8
W 6
5
W 5
13
B 6
18
47,0
2
BŠŠ+ŠK Frýdek-Místek "B"
8
B 4
14
W 6
1
B ˝
4
W 4˝
13
B 4˝
3
B 4
7
W 3
10
W 4
5
B 2
13
32,5
3
ŠK Trinom Zlín
20
B 4
19
W 5˝
5
B 3˝
1
W 1˝
12
B 6
2
W 2
13
B 3˝
4
W 3
7
B 3
12
32,0
4
Desko DDM Liberec "A"
18
W 5˝
7
B 3
9
W 4
2
B 1˝
14
W 4
1
W 1
12
B 4
3
B 3
10
W 4
12
30,0
5
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
16
B 5
9
W 4
3
W 2˝
7
B 3
15
W 4
8
B 2
11
W 4˝
1
B 1
2
W 4
11
30,0
6
Lokomotiva Brno
14
B 2˝
10
W 1
16
B 3
21
W 4
17
W 4
11
B 2
15
W 3˝
12
B 4˝
9
W 3˝
11
28,0
7
BŠŠ+ŠK Frýdek-Místek "C"
13
B 4˝
4
W 3
10
B 3˝
5
W 3
1
B 1˝
12
W 3
2
B 3
8
W 3˝
3
W 3
11
28,0
8
Boršice
2
W 2
22
B 5
17
W 3
11
B 3
18
W 5˝
5
W 4
1
B 0
7
B 2˝
15
W 5
10
30,0
9
A64 Grygov
15
W 4
5
B 2
4
B 2
20
W 3
16
B 4˝
10
W 2
22
B 6
14
W 4
6
B 2˝
9
30,0
10
ŠK ZŠ Brankovice
17
W 3
6
B 5
7
W 2˝
13
W 1˝
19
B 4
9
B 4
18
W 3˝
2
B 2
4
B 2
9
27,5
11
ŠK Smíchov
12
B 5
1
W 1
14
B 2
8
W 3
20
B 4
6
W 4
5
B 1˝
13
W 2
18
B 4˝
9
27,0
12
SŠŠ ŠK Staré Město
11
W 1
21
B 5˝
15
W 4
18
B 4
3
W 0
7
B 3
4
W 2
6
W 1˝
19
B 4
9
25,0
13
SK Oaza Praha
7
W 1˝
17
B 3
21
W 4
10
B 4˝
2
W 1˝
14
B 3˝
3
W 2˝
11
B 4
1
W 0
9
24,5
14
BŠŠ+ŠK Frýdek-Místek "D"
6
W 3˝
2
B 0
11
W 4
17
B 3
4
B 2
13
W 2˝
16
W 4
9
B 2
22
W 3˝
9
24,5
15
Biomedica Říčany
9
B 2
16
W 5
12
B 2
19
W 4˝
5
B 2
17
W 4˝
6
B 2˝
18
W 4
8
B 1
8
27,5
16
ŠK+DDM Vysoké Mýto
5
W 1
15
B 1
6
W 3
22
B 5
9
W 1˝
20
W 4˝
14
B 2
19
B 2˝
21
W 4
7
24,5
17
TJ Jince
10
B 3
13
W 3
8
B 3
14
W 3
6
B 2
15
B 1˝
21
W 3
22
B 2˝
20
W 3˝
7
24,5
18
Jiskra Hořice
4
B ˝
20
W 4˝
19
B 4˝
12
W 2
8
B ˝
22
W 4˝
10
B 2˝
15
B 2
11
W 1˝
6
22,5
19
TJ Sokol Kobylisy
22
W 5
3
B ˝
18
W 1˝
15
B 1˝
10
W 2
21
B 1˝
20
B 4˝
16
W 3˝
12
W 2
6
22,0
20
Slavoj České Budějovice
3
W 2
18
B 1˝
22
W 5
9
B 3
11
W 2
16
B 1˝
19
W 1˝
21
B 4˝
17
B 2˝
5
23,5
21
TJ Tatran Poštorná
1
B ˝
12
W ˝
13
B 2
6
B 2
22
W 4˝
19
W 4˝
17
B 3
20
W 1˝
16
B 2
5
20,5
22
Desko DDM Liberec "B"
19
B 1
8
W 1
20
B 1
16
W 1
21
B 1˝
18
B 1˝
9
W 0
17
W 3˝
14
B 2˝
2
13,0
16. (19) ŠK+DDM Vysoké Mýto
Šach.
Jméno
Lok
Ročník
Body
Partií
%
1
Krys Jan - host
1370
1991
3,5
9
39
2
Sabolová Gabriela
----
1992
4
9
44
3
Šplíchalová Veronika
----
1991
2
9
22
4
Tomeš Marek
----
1994
5
9
56
5
Kosek Marek
----
1993
5,5
9
61
6
Jílek Václav
----
1993
4,5
9
50
Celkem
24,5
54
45
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.