Krajský přebor II východ
2002/2003 PDŠS – zpravodaj č. 7
Výsledky
6. kola
TJ Štefanydes Polička B - SK Žamberk A ŠK Vysoké Mýto B - ZD Kunvald
1. Škorpík Martin 0:1 Hrubeš
Pavel 1. Ptáček Luboš 1/2 Keprta Stanislav
2. Houšková Magdaléna 0:1 Belobrad
Ivan 2. Švécar Jiří 1/2 Vymetálek Petr
3. Houška Bronislav 1/2 Mazura
Miloš 3. Trhal Tomáš 1:0 Merta Josef
4. Charouz Milan 1/2 Maceška Bohumír 4. Ptáček
Miloslav 0:1 Dvořák Eduard
5. Šimko Štefan 0:1 Havrlík Pavel 5. Marek Jiří 1:0 Slavíček Miroslav
6. Stodola Zdeněk 0:1 Zámečník Bohumír 6. Křemenák Jiří 1/2 Rusz Gustav
7. Smejkal Jan 1/2 Dungl Petr 7. Marinov Peter 1/2 Šlezingr Vilém
8. Müller Luděk 1/2 Kacálek Karel 8. Mergl Jan 1:0 Štěpán Stanislav
2 : 6 5 : 3
TJ Lanškroun - TJ
Spartak OEZ Letohrad TJ
Štefanydes Polička C - ŠK Svitavy
1. Solil Roman 0:1 Krumer Miroslav 1. Kastner Kamil 1/2 Horký Pavel
2. Zehnal Miloš 1/2 Filip Libor 2. Kastner Vojtěch 1:0 Čupr Tomáš
3. Pokorný Tomáš 1:0 Papáček Miloš 3. Stodolová
Kristýna 1:0 Rosenkranz Jindřich
4. Šilar Ladislav 1:0 Buryška Tomáš 4. Červený Petr 1:0 Bartoš Karel
5. Procházka Petr 1:0 Sysr Pavel 5. Komárek
David 1/2 Riedl Tomáš
6. Šebrle Jaroslav 1:0 Maceška Vladimír 6. Jerman
Miloš 1/2 Svatoš Zdeněk
7. Palla Stanislav 1:0 Kubíček Vlastimil 7. Klíma Ladislav 0:1 Jedlička Eduard
8. Novák Miroslav 1/2 Černohous Josef 8. Buchta
Martin 0:1 Vašák
Ladislav
6 : 2 4.5 : 3.5
Spartak Choceň - TJ
Jiskra Ústí nad Orlicí B TJ Jiskra
Litomyšl - SK Žamberk B
1. Plotek Evžen 1:0 Smola Jan 1. Daniel Martin 1/2 Vohník Miroslav
2. Kučera Jan 0:1 Poslušný Martin 2. Zeman Martin 1:0 Toman Aleš
3. Voleský Stanislav 1:0 Kylar
Pavel 3. Pekař Václav 0:1 Martinec Jan
4. Weis Ladislav 0:1 Zelený Dalibor 4. Jirsa
Lukáš 1/2 Brdíček David
5. Vavroušek Petr 1/2 Kameník David 5. Zeman
Ladislav 1:0 Hrubeš Martin
6. Siegel Josef -:+ Mareš
Petr 6. Šváb Jiří 1/2 Mazura Jaroslav
7. Janeček
František 0:1 Blaško Štěpán 7. Jonáš Petr 1:0 Janeček Miroslav
8. Navrátil Václav 0:1 Pokorný
Jan 8. Horáček Pavel 1:0 Hurdes Emil
2.5 : 5.5 5.5 : 2.5
Tabulka po 6.
kole
1. SK Žamberk A 6 6 0 0 12 37.5 : 10.5
2. TJ Lanškroun 6 6 0 0 12 34.5 : 13.5
3. ŠK Vysoké Mýto B 6 6 0 0 12 29.5 : 18.5
4. TJ
Štefanydes Polička B 6 5 0 1 10 28.5 : 19.5
5. TJ
Jiskra Ústí nad Orlicí B 6 3 0 3 6 28 : 20
6. TJ
Štefanydes Polička C 6 3 0 3 6 25 : 23
7. Spartak Choceň 6 2 0 4 4 24 : 24
8. TJ Jiskra Litomyšl 6 2 0 4 4 21 : 27
9. TJ
Spartak OEZ Letohrad 6 2 0 4 4 18.5 : 29.5
10. ZD Kunvald 6 1 0 5 2 16 : 32
11. ŠK Svitavy 6 0 0 6 0 15.5 : 32.5
12. SK Žamberk B 6 0 0 6 0 10 : 38