Krajský
přebor II východ 2002/2003 PDŠS – zpravodaj č. 2
Výsledky 1. kola
TJ Štefanydes Polička C - TJ Štefanydes Polička B Spartak Choceň - TJ Lanškroun
1. Kastner
Kamil 0:1 Škorpík Martin 1. Plotek Evžen 1:0 Solil Roman
2. Kastner Vojtěch 1/2 Houšková
Magdaléna 2. Kučera Jan 1/2 Pokorný Tomáš
3. Stodolová Kristýna 0:1 Zeman
Arnošt 3. Voleský Stanislav 0:1 Šilar
Ladislav
4. Červený Petr 1/2 Houška
Bronislav 4. Weis Ladislav 0:1 Procházka
Petr
5. Komárek David 1:0 Charouz
Milan 5. Vavroušek Petr 0:1 Šebrle
Jaroslav
6. Jerman Miloš 1/2 Šimko Štefan 6. Janeček František 1/2 Palla
Stanislav
7. Bartoš Karel 0:1 Navrátil
Ladislav 7. Navrátil Václav 1/2 Petruň
Milan
8. Klíma Ladislav 1/2 Marek
Karel 8. Nikl Leoš 1/2 Novák Miroslav
3
: 5 3
: 5
TJ Jiskra Litomyšl -
ŠK Vysoké Mýto B SK
Žamberk B - SK Žamberk A
1. Daniel Martin 1/2 Ptáček
Luboš 1. Mazura Jaroslav 0:1 Belobrad
Ivan
2. Zeman Martin 1:0 Bělohlávek
Jiří 2. Franc Oldřich 0:1 Mazura
Miloš
3. Pekař Václav 1/2 Švécar
Jiří 3. Neugebauer Martin 0:1 Maceška Bohumír
4. Jirsa Lukáš 0:1 Trhal Tomáš 4. Plíva Jaroslav 0:1 Havrlík Pavel
5. Šváb Jiří 1/2 Marek Jiří 5. Janeček Miroslav 0:1 Zámečník
Bohumír
6. Jonáš Petr 1:0 Křemenák Jiří 6. Hurdes Emil 0:1 Dungl Petr
7. Krejčí Milan 0:1 Marinov Peter 7. Kopal Vladimír 0:1 Pecák
Ivan
8. Motáček Jan 0:1 Lipavský Jindřich 8. Šulc
Jiří 0:1 Kacálek Karel
3.5
: 4.5 0
: 8
TJ Jiskra Ústí nad
Orlicí B - ZD Kunvald ŠK
Svitavy - TJ Spartak OEZ Letohrad
1. Holásek Pavel 1:0 Vymetálek
Petr 1. Horký Pavel 1:0 Bříza Miloš
2. Smola Jan 1:0 Merta Josef 2. Černý Josef 0:1 Krumer Miroslav
3. Poslušný Martin 1:0 Dvořák
Eduard 3. Bartoš Karel 0:1 Filip
Libor
4. Kylar Pavel 0:1 Slavíček Miroslav 4. Riedl
Tomáš 0:1 Papáček Miloš
5. Švub Jan 1:0 Hodek Roman 5. Svatoš Zdeněk 0:1 Sysr Pavel
6. Glembek Bohumír 1/2 Rusz
Gustav 6. Beneš Leopold 0:1 Maceška Vladimír
7. Kameník David 1:0 Šlezingr
Vilém 7. Fiedler Jiří 1/2 Černohous
Josef
8. Mareš Petr 1:0 Štěpán Stanislav 8. Vašák
Ladislav 1/2 Mikyska Kamil
6.5 : 1.5 2
: 6
Tabulka po 1. kole
1. SK
Žamberk A 1 1 0 0 2 8 : 0
2. TJ
Jiskra Ústí nad Orlicí B 1 1 0 0 2 6.5 : 1.5
3. TJ
Spartak OEZ Letohrad 1 1 0 0 2 6 : 2
4.-5. TJ
Lanškroun 1 1 0 0 2 5 : 3
4.-5. TJ
Štefanydes Polička B 1 1 0 0 2 5 : 3
6. ŠK
Vysoké Mýto B 1 1 0 0 2 4.5 : 3.5
7. TJ Jiskra Litomyšl 1 0 0 1 0 3.5 : 4.5
8.-9. TJ
Štefanydes Polička C 1 0 0 1 0 3 : 5
8.-9. Spartak Choceň 1 0 0 1 0 3 : 5
10. ŠK Svitavy 1 0 0 1 0 2 : 6
11. ZD Kunvald 1 0 0 1 0 1.5 : 6.5
12. SK Žamberk B 1 0 0 1 0 0 : 8