Zápis
z 4. schůze 2005 VV Pardubického krajského šachového svazu
Pardubice 23.11.2005 od 16,00
Přítomni: Jiří Kosek, František
Navrátil, Marián Sabol, Vladimír Vlček, Jaroslav Volf, Josef Sekyrka,
Omluveni: Pavel Borek, Jaromír
Krys
1. Kontrola úkolů z minulé
schůze
U11: STK -
připravit doplněk k rozpisu soutěží družstev s uvedením schválené varianty
reorganizace
U12: STK -
zajistit losování jednotlivých skupin krajských soutěží družstev
U13: KM -
zajistit pořadatele pro kvalifikační přebory mládeže 2005/06
U11 až U13 - splněno
U14: hospodář - zkontrolovat částky zaplacené za
startovné družstev do 21.9.2005
Kontrola proběhla opožděně a na účtu PDŠS se
nepodařilo najít částky za startovné v soutěžích družstev od oddílů TJ
Sokol Horní Čermná a Sokol Městečko Trnávka . Žádáme tyto oddíly, aby zaslaly na adresy (jiri.kosek@siemens.com a vlada.vlcek@tiscali.cz) informaci nebo
kopii dokladů, kdy a kam zaslaly částky za startovné družstev.
U15: hospodář
- připravit přehled čerpání rozpočtu PDŠS k 31.10.2005
Splněno pouze informací na schůzi VV. Termín posunut
do 31.12.2005 .
2. Zprávy komisí
STK - soutěže družstev byly zahájeny.
25.9.2005 proběhl krajský přebor v rapid šachu v rámci
turnaje „Memoriál Čeňka Honsy“ :
Pořadí hráčů z PDŠS:
1. Ptáček Luboš 2. Šklíba
Martin 3. Kourek
Josef
V prosinci 2005 proběhne krajský přebor v blesku v
Ústí nad Orlicí v rámci turnaje „Memoriál Oldy Hájka“.
Krajský přebor mužů, žen , H18 a H20 na rok 2007
proběhne v rámci vánočního turnaje v Litomyšli. Propozice budou rozeslány na
všechny oddíly PDŠS.
Komise mládeže
Termíny krajských kvalifikací pro KP mládeže:
1.
H10 + H12 1.10.2005 Česká Třebová
Výsledky: H10:
1. Lorenc Adam ŽA 2. Paukert Jan LA
3. Marek Dominik LA
H12: 1. Petrásek Kamil PO
2. Kapoun Vít UO 3. Rott Michal HLI
2. H14 +
H16 15.10.2005 Vysoké Mýto
Výsledky: H14: 1.
Kosek Marek VM 2. Výprachtický
David ŽA 3. Hanus Lukas Hli
H16: 1. Petráž
Martin ČT 2. Felcman Tomáš
ŽA 3. Sabolová
Gabriela VM
3. H10 + H12 3.12.2005 Mistrovice
4. H14 + H16 17.12.2005 Lanškroun
5. H10 +
H12 7.1.2006
Horní Čermná
6. H14 + H16 11.2.2006 Žamberk
7. H10 + H12 4.3.2006 Hlinsko
8. H14 + H16 25.32006 Heřmanův Městec
Přebor ČR v rapid šachu
do 14 let proběhl 24. a 25.9.2005 v Sedlčanech
Kategorie H10: 2. Pulpán Jakub CHR 19. Kapoun
Vít UO
H12: 8. Kosek Marek VM 21. Marek Michal LA
H14: 7. Beneš Milan VM
D10: 15.
Dunglová Natálie ŽA
D12+D14: 11. Sabolová
Gabriela VM
Přebor Čech mládeže na
rok 2005 proběhl na Seči od 22.10.2005
do 29.10.2005
H12 - 16.
Kapoun Vít UO 22. Pulpán
Jakub CHR 45. Hanus Lukáš HLI
H14 - 6. Kosek
Marek VM, 13. Sabolová Gabriela VM,
28. Marek Michal LA
H16 - 7. Pečinka Martin
UO 25. Beneš Milan VM 32.
Ondrej Tomáš
VM
Přebor Čech mládeže do 10 let proběhl v Liberci 19.11.2005 – 20.11.2005
H8: 11. Pulpán Matěj CHR
H10: 5. Pulpán
Jakub CHR 23. Dunglová
Natálie ŽA 35. Hájek Pavel VM
Hospodářská komise
VV schválil proplatit
následující dotace:
a, za KP družstev v blesku - Foglarův
memoriál 3000,-
Kč p.Navrátil
b, za KP družstev v rapidu 3000,-
Kč oddíl SK Vysoké Mýto
c, za KP v rapidu - memoriál Čeňka Honsy 3000,-
Kč oddíl 2222 ŠK Polabiny
d, za KP v blesku - memoriál Oldy Hájka 3000,- Kč oddíl TJ Jiskra Ústí nad Orl.
e, za internet
na rok 2006 + 2007
1600,- Kč p.Navrátil
f, odměny
zařízení soutěží 2004/2005 KPIIz, KSz 1000,- Kč p.Navrátil
KPI ,
KPIIV, KPIIIV, KSV 2000,-
Kč p. Šmajzr
h,, za pořádání kvalifikace mládeže H10+H12 600,- Kč
oddíl TJ Lok. Česká Třebová
H14+H16 600,- Kč
oddíl SK Vysoké Mýto
H10+H14 600,- Kč
oddíl Sokol Mistrovice
H14+H16
+ krajská soutěž žák.družstev 1100,-
Kč oddíl TJ Lanškroun
Komise mládeže navrhne rozdělení dotací pro oddíly
pracující s mládeží - celková částka 17500,- Kč.
Tyto dotace by měly být proplaceny do konce roku 2005.
3. Příprava konference 2006
VV schválil místo konání
konference v roce 2006 ve Vysokém Mýtě, termín 21.1.2006. Pozvánky budou
rozeslány na začátku roku 2006.
Počty delegátů: jeden za každých 50 registrovaných členů
PDŠS, to znamená oddíly TJ ŠO DDM Chrudim a ŠK Rapid Pardubice po dvou
delegátech, ostatní oddíly po jednou delegátu.
4. VV uložil
úkoly:
U16: KM - navrhnou rozdělení dotací pro oddíly s
mládeží do 8.12.2005
U17: hospodář
- rozeslat dotace oddílů dle schváleného
návrhu do 15.12.2005
U18: sekretář
- připravit a rozeslat pozvánky na konferenci 2006 do 6 .1.2006
U19: STK, KM,
TMK, KMR - připravit návrh rozpočtu pro rok 2006 za jednotlivé komise do
31.12.2006
U20: STK, KM,
TMK, KMR - připravit zprávy komisí za rok 2005 pro konferenci do 31.12.2005
Příští schůze VV PDŠS je
v plánu 21.1.2006 od 9 hodin před
konferencí.
Zapsal: Jiří
Kosek