27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Ve druhém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Česká Třebová - Ústí n/O. B 5:3, Dolní Čermná - Řetůvka 3,5:4,5, Svitavy - Mistrovice 6,5:1,5, Kunvald - Letohrad B 4,5:3,5, Moravská Třebová - Horní Čermná 5:3, Ústí n/O. C volno Po druhém kole jsou v čele tabulky čtyři týmy a na opačném konci tabulky je jich dokonce pět - o detailním pořadí tak rozhoduje jen skore.
Pořadí po
2.kole
Poř.
Družstvo
Utkání
+
=
-
Body
PH1
PH2
1
SK Svitavy
2
2
0
0
6
14
6
2
TJ Slovan Moravska Trebova
2
2
0
0
6
11
5
3
Proplast Ceska
Trebova
2
2
0
0
6
11
4
4
SO Kunvaldska
a.s. Kunvald
2
2
0
0
6
9
2,5
5
SK Usti nad
Orlici B
2
1
0
1
3
7,5
2
6
SK Retuvka
2
1
0
1
3
5,5
1,5
7
SO Horni Cermna
2
0
0
2
0
5,5
2
8
TJ Spartak
Letohrad B
2
0
0
2
0
5,5
1,5
9
Sokol Mistrovice
2
0
0
2
0
5
1,5
10
SK Dolni Cermna
1
0
0
1
0
3,5
1
11
SK Usti nad
Orlici C
1
0
0
1
0
3,5
1
Výsledky na šachovnicích
Proplast Ceska Trebova
5
-
3
SK Usti nad Orlici B
Bernášek Jan H Z
2478
1
-
0
1977
Hrobař
Vlastimil V Z
Prax Ivo K Z
1986
½
-
½
1934
Šimek Zdeněk Z
Pail Milan H Z
1847
0
-
1
1947
Volf Jaroslav Z
Pěkník Milan H Z
1788
½
-
½
1808
Smola Jan Z ZK
Borek Pavel Z
1806
1
-
0
1796
Glembek Bohumír K
Pelcl Karel Z
1813
1
-
0
1689
Mastný Tomáš
Jasanský Karel Z
1705
½
-
½
1420
Leksová Soňa
Vencl Jiří
1708
½
-
½
1310
Tran Tuan Anh
SK Dolni Cermna
3½
-
4½
SK Retuvka
Filip Libor H Z
1816
0
-
1
1832
Švéda Lubomír K Z
Merta Michal Z
1737
0
-
1
1831
Kapoun Vít Z
Marek Michal H Z
1674
½
-
½
1762
Kylar Pavel Z ZK
Motl Ladislav Z ZK
1609
½
-
½
1306
Kapoun Martin Z
Slavíček Miroslav Z
1708
½
-
½
1100
Slanina Matěj Z
Merta Josef Z
1802
1
-
0
0
Branda Zdeněk Z
Marek Jan Z
1408
0
-
1
0
Bartoš Roman
Padrtka Jiří Z
0
1
-
0
0
Bělovský Pavel
SK Svitavy
6½
-
1½
Sokol Mistrovice
Kotva Milan Z
1919
½
-
½
1762
Ježek Jakub Z
Bartoš Karel H Z
1898
1
-
0
1596
Hanák Vladimír Z
Krušina Patrik Z
1841
1
-
0
1594
Halbrštát Karel K Z
Vodička Martin Z
1736
0
-
1
1556
Bouchal Tomáš Z ZK
Křeček Jiří Z
1654
1
-
0
1561
Janota Jiří Z
Velešík Marian K
1611
1
-
0
1522
Matoulek Václav H
Václavík Patrik
1372
1
-
0
1622
Malý Evžen
Moravec Jakub H
1312
1
-
0
1455
Špinler Bronislav
SO Kunvaldska a.s. Kunvald
4½
-
3½
TJ Spartak Letohrad B
Wiesinger Wolfgang H Z
1990
1
-
0
1763
Řehák Jiří V Z
Vaníček Jan Z
1663
½
-
½
1740
Maceška Bohumír Z
Hodek Roman Z
1631
½
-
½
1689
Petráček Jiří Z
Šebrle Jaroslav H Z
1702
0
-
1
1585
Sysr Pavel Z
Palla Stanislav H
1662
½
-
½
1501
Sysr Vít Z
Dvořák Eduard K Z
1654
1
-
0
1440
Maceška Vladimír
Krčmář Stanislav
1528
½
-
½
1410
Janeček Ondřej
Rusz Gustav ZK
1547
½
-
½
1392
Lorenc Josef
TJ Slovan Moravska Trebova
5
-
3
SO Horni Cermna
Grepl Pavel K Z
1938
1
-
0
1821
Pecháček Tomáš Z
Meleško Andrij Z
1806
½
-
½
1731
Dušek Josef Z
Sojma Zdeněk Z ZK
1811
1
-
0
1718
Cimprich Miroslav Z
Chvojka Antonín Z
1700
0
-
1
1735
Kalousek Miroslav Z
Šmíd František H Z
1741
1
-
0
1630
Motl Josef Z ZK
Liebl Pavel Z
1705
½
-
½
1468
Vacek Miroslav K Z
Borýsek Martin H Z
1649
1
-
0
1559
Šilar Josef
Endl Vlastimil
1582
0
-
1
1522
Šilar Josef
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .