27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V prvním kole Krajského přeboru 1.třídy sezony 2018/19 byly dosaženy tyto výsledky: Bohemia Pardubice - Žamberk 4,5:3,5, Ústí n/O. A - Ústí n/O. B 6:2, Hlinsko - Lanškroun 2,5:5,5, Zaječice - Vysoké Mýto B 4:4, Chotěboř B - Litomyšl 3:5, Letohrad - Polabiny D 2:6
KRAJSKÝ PŘEBOR I 2018/2019 – PDŠS
VÝSLEDKY 1.
KOLA HRANÉHO 21. 10. 2018
TJ CHS Chotěboř
B – ŠK při DDM Litomyšl
ŠK Bohemia Pardubice – SK+Sokol Žamberk
Rozhodčí:
Novotný Tomáš
Rozhodčí: Horáček Michal
1.
Jun R.
V
1880
1:0
Pekař V.
H
2160
1.
Horáček M.
2116
1:0
Wiesinger W.
1993
2.
Tůma J.
V
2298
1:0
Škeřík K.
1966
2.
Houška B.
H
2011
1/2
Dungl P.
1869
3.
Sukdolák R.
1948
0:1
Daniel M.
H
2066
3.
Vodička P.
2004
1:0
Havrlík P.
1830
4.
Krejčík T.
1897
0:1
Doseděl J.
H
2072
4.
Daněk P.
1902
0:1
Kalous T.
1846
5.
Fiala M.
1845
0:1
Zeman M.
1943
5.
Bartoš K.
1843
1/2
Brdíček D.
1815
6.
Novotný T.
1900
0:1
Bartošová L.
1884
6.
Kuzmin S.
1930
1/2
Mazura M.
1872
7.
Klabeneš P.
1575
1/2
Šváb J.
1894
7.
Starý L.
H
1842
1/2
Martinec J.
1742
8.
Tomek K.
1785
1/2
Petrík P.
1786
8.
Kvapil P.
1647
1/2
Kacálek K.
1801
3 : 5
4.5 : 3.5
ŠO Hlinsko – TJ
Lanškroun
TJ Spartak Letohrad – 2222 ŠK Polabiny D
Rozhodčí:
Londin Milan
Rozhodčí: Janeček Václav
1.
Baudyš O.
2124
0:1
Pokorný T.
2200
1.
Mikyska K.
1978
1/2
Sýkora J.
H
2058
2.
Hanus M.
1992
0:1
Hrubeš P.
2161
2.
Lorenc A.
1910
1/2
Trojan L.
1995
3.
Novotný O.
1961
1:0
Pavlíček L.
H
1894
3.
Janeček V.
1855
1:0
Just P.
1962
4.
Dvořák S.
1929
0:1
Krátký J.
2058
4.
Kameník D.
H
1810
0:1
Törvenyi R.
1970
5.
Roušar Z.
1918
0:1
Solil R.
2001
5.
Dušek J.
H
1737
0:1
Liduch F.
2024
6.
Adámek M.
1885
0:1
Švub J.
1849
6.
Ježek J.
H
1765
0:1
Jareš M.
1893
7.
Šťulík J.
1770
1/2
Kupsa M.
H
1846
7.
Maceška B.
1762
0:1
Jiroušek J.
1847
8.
Zámečník J.
1814
1:0
Palla S.
1686
8.
Pulkrábek A.
1642
0:1
Melichar V.
1935
2.5 : 5.5
2 : 6
Sokol Zaječice
– ŠK Vysoké Mýto B
ŠK Ústí nad Orlicí A – ŠK Ústí nad Orlicí B
Rozhodčí: Hájek
Jaroslav
Rozhodčí: Šmajzr Martin
1.
Hájek J.
2044
0:1
Sabol M.
V
2295
1.
Holásek P.
2095
1/2
Jániš P.
1947
2.
Hájek L.
2015
1:0
Kosek J.
V
2067
2.
Šmajzr M.
2151
1:0
Švéda L.
H
1881
3.
Hájek J.
1932
0:1
Lipavský D.
1943
3.
Grundman V.
2005
1/2
Mareš P.
1888
4.
Brožka K.
H
1717
0:1
Ptáček L.
V
2054
4.
Kalousek V.
2031
1/2
Holásek V.
1783
5.
Malivánek J.
H
2045
1:0
Kučera J.
1924
5.
Hrobař V.
2025
1:0
Kapoun V.
1851
6.
Konrád F.
1797
0:1
Marinov P.
1791
6.
Mareš J.
1987
1:0
Šmajzrová V.
H
1705
7.
Hromádko M.
1956
1:0
Podgorný R.
1704
7.
Pokorný J.
1928
1/2
Holásek V.
1743
8.
Jedličková P.
H
1774
1:0
Marek J.
1661
8.
Netušil J.
1944
1:0
Píše J.
1726
4 : 4
6 : 2
TABULKA PO 1. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
2222 ŠK Polabiny
D
1
1
0
0
3
6
:
2
5
2.
ŠK Ústí nad
Orlicí A
1
1
0
0
3
6
:
2
4
3.
TJ Lanškroun
1
1
0
0
3
5.5
:
2.5
5
4.
ŠK při DDM
Litomyšl
1
1
0
0
3
5
:
3
4
5.
ŠK Bohemia
Pardubice
1
1
0
0
3
4.5
:
3.5
2
6.
Sokol Zaječice
1
0
1
0
1
4
:
4
4
6.
ŠK Vysoké Mýto B
1
0
1
0
1
4
:
4
4
8.
SK+Sokol Žamberk
1
0
0
1
0
3.5
:
4.5
1
9.
TJ CHS Chotěboř
B
1
0
0
1
0
3
:
5
2
10.
ŠO Hlinsko
1
0
0
1
0
2.5
:
5.5
2
11.
TJ Spartak
Letohrad
1
0
0
1
0
2
:
6
1
12.
ŠK Ústí nad
Orlicí B
1
0
0
1
0
2
:
6
0
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .