achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

27.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy západ - páté kolo 15.12.2019

V pátém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky:
Heřmanův Městec - Železné hory 3:5, Rapid Pardubice B - Hlinsko B 6:2, Chrudim B - Rapid Pardubice C 3,5:4,5, Polička B - Polabiny F 3:5, Lázně Bohdaneč - Choceň 4,5:3,5. Polabiny E volno
Po pátém kole jsou v čele tabulky tři družstva se 12 body v pořadí Železné hory, Lázně Bohdaneč a Rapid Pardubice B, na konci tabulky zůstává Hlinsko B a Chrudim B.



KRAJSKÝ PŘEBOR II ZÁPAD 2019/2020 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 6 
VÝSLEDKY 5. KOLA HRANÉHO 15. 12. 2019
2222 ŠK Polabiny E – volný los Jiskra Heřmanův Městec – ŠS Železné hory
Rozhodčí: Honek Jan
1. Starý L. 1854 1/2 Šilar L. 2039
2. Přibyl J. 1862 0:1 Švanda P. H 2048
3. Honek J. 1795 1:0 Jareš M. H 1863
4. Janoušek P. 1673 1/2 Dunajčík J. 1807
5. Cach T. H 1597 0:1 Štolovský M. 1640
6. Janoušek L. H 1498 0:1 Tyč M. 1739
7. Urválek M. 1471 1/2 Vančura M. H 1640
8. Starý V. H 1562 1/2 Jura J. 1535
3 : 5
ŠK Rapid Pardubice B – ŠO Hlinsko B TJ ŠO Chrudim B – ŠK Rapid Pardubice C
Rozhodčí: Svítil Radek Rozhodčí: Němec Bohumil
1. Hennig T. 1994 1:0 Janda L. 1775 1. Linhart Z. 1949 0:1 Pavlovec V. 1822
2. Kraus O. 1947 1:0 Štěrba B. 1523 2. Hájek J. H 1919 1/2 Joukl M. 1564
3. Seidl Z. 1865 1/2 Stránský L. 1536 3. Chvojka J. 1622 0:1 Hon J. 1722
4. Macek O. 1934 1/2 Londin M. 1667 4. Bartoš M. 1706 1/2 Janko J. 1715
5. Nešpůrek J. 1598 0:1 Vojanec H. 1597 5. Němec B. 1789 1:0 Černý Z. 1636
6. Svítil R. 1633 1:0 Vacek J. 1499 6. Krys J. 1626 1:0 Štekl F. 1296
7. Fiala J. 1627 1:0 Indrová J. 1586 7. Bureš Z. 1491 0:1 Kalhous M. 1522
8. Joukl J. 1723 1:0 Indra A. 1481 8. Sokol P. 1473 1/2 Vinš K. 1368
6 : 2 3.5 : 4.5
TJ Štefanydes Polička B – 2222 ŠK Polabiny F Sokol Lázně Bohdaneč – Spartak Choceň
Rozhodčí: Schaffer David Rozhodčí: Sekyrka Josef
1. Sodomka A. 1861 0:1 Brožka K. 1918 1. Veselý E. 1756 1/2 Kučera J. H 1901
2. Stodola J. 1769 0:1 Jiroušek J. V 2097 2. Rež M. 1773 1/2 Stojanov D. 1000
3. Smejkal J. 1775 1:0 Stoček M. 1818 3. Sekyrka J. 1738 1/2 Podgorný R. H 1676
4. Buchta M. 1695 1/2 Králová G. 1679 4. Kouba P. 1738 1/2 Janeček F. 1693
5. Stodola Z. 1526 0:1 Brožka K. H 1709 5. Rež M. 1626 1/2 Vavroušek P. 1629
6. Švanda R. 1744 1:0 Stoček P. 1561 6. Zmek J. 1612 0:1 Flos P. 1546
7. Bartoš K. 1648 0:1 Bouška J. 1491 7. Svoboda J. 1493 1:0 Šmejdíř W. 1535
8. Brokl D. 1495 1/2 Lihotský L. 1483 8. Mácha M. 1476 1:0 Luzar B. 1000
3 : 5 4.5 : 3.5
TABULKA PO 5. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. ŠS Železné hory 4 4 0 0 12 20 : 12 14
2. Sokol Lázně Bohdaneč 4 4 0 0 12 20 : 12 13
3. ŠK Rapid Pardubice B 5 4 0 1 12 22.5 : 17.5 14
4. 2222 ŠK Polabiny F 5 3 1 1 10 22 : 18 10
5. Jiskra Heřmanův Městec 5 3 0 2 9 23.5 : 16.5 16
6. TJ Štefanydes Polička B 4 2 0 2 6 17 : 15 13
7. 2222 ŠK Polabiny E 4 1 1 2 4 15.5 : 16.5 7
8. ŠK Rapid Pardubice C 5 1 1 3 4 17.5 : 22.5 11
9. Spartak Choceň 5 1 0 4 3 15.5 : 24.5 9
10. TJ ŠO Chrudim B 5 0 1 4 1 16.5 : 23.5 10
11. ŠO Hlinsko B 4 0 0 4 0 10 : 22 3

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.