27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V pátém kole 1.ligy družstev skupina východ přivítaly Polabiny C doma Jezdce Jundrov Brno a rozešly se s nimi smírně 4:4. Další výsledky: Kroměříž - Orlová 4:4, Litovel - Třinec 3:5, TJ Ostrava - BŠŠ Frýdek-Místek 5:3, Staré Město - Rychnov n/Kn. 6:2, Hošťálková - Gordic Jihlava 3:5 Vedoucí Kroměříž jen remizovala, takže do čela se vrátilo Staré Město (i když jen na pomocné hodnocení), poslední je stále Litovel s odstupem tří bodů za Hošťálkovou a Polabinami C.
Tabulka po 5.kole
Poř.
St.č.
Družstvo
Partie
+
=
-
PH 1
PH 2
PH 3
1
7
ŠK Staré Město
5
4
1
0
13
26
9,5
2
4
Slavia Kroměříž
5
4
1
0
13
26
8,5
3
2
SK Slavia Orlová
5
3
2
0
11
23,5
5,5
4
1
TŽ Třinec
5
2
2
1
8
22
6,5
5
9
ŠK Gordic
5
2
2
1
8
21
6
6
6
TJ Ostrava
5
2
1
2
7
18,5
5
7
10
Panda Rychnov n.
K.
5
2
1
2
7
17,5
5
8
11
BŠŠ
Frýdek-Místek "B"
5
2
0
3
6
19
4
9
12
Jezdci Jundrov
5
1
1
3
4
18
4,5
10
3
2222 ŠK Polabiny
"C"
5
0
3
2
3
16,5
4
11
8
Šachy Hošťálková
5
1
0
4
3
16
4,5
12
5
TJ Tatran
Litovel
5
0
0
5
0
16
3
Výsledky
jednotlivců
2222 ŠK Polabiny "C"
Jezdci
Jundrov
Vařejčko Josef Z
2206
½
-
½
2393
Bureš Jaroslav H Z
Jirásek Pavel H Z
2262
½
-
½
2329
Pisk Petr H Z
Ludvík Tomáš Z
2089
0
-
1
2166
Pakosta Miroslav Z
Černý David Z
2081
1
-
0
2198
Musil Jiří Z
Půlpán Matěj Z
2077
0
-
1
2153
Hošek Martin Z
Gloser David H Z
2148
½
-
½
2162
Skácelík Petr H
Mojžíš Jaroslav Z
2098
½
-
½
2190
Bednář Jakub
Kourek Josef Z
2115
1
-
0
1995
Továrek Antonín
4
-
4
Šachy Hošťálková
ŠK
Gordic
Ponížil Cyril H Z
2499
1
-
0
2444
Hába Petr H Z
Roubalík Jakub H Z
2412
½
-
½
2455
Zwardoň Vojtěch H Z
Motúz Karol C Z
2380
1
-
0
2237
Holtman Teodor C Z
Pala Vladimír Z
2228
½
-
½
2304
Kratochvíl Josef Z
Karlík Ondřej Z
2194
0
-
1
2225
Píza Vlastimil Z
Krejča Jakub Z
2164
0
-
1
2157
Seidl Štěpán Z
Vraj Ondřej
1999
0
-
1
2200
Kulovaná Eva Z
Veselský František
1971
0
-
1
2253
Žigo Viktor
3
-
5
ŠK Staré Město
Panda Rychnov n. K.
Babula Vlastimil H Z
2546
1
-
0
2358
Kožúšek Daniel Z
Kaňovský David H Z
2427
1
-
0
2103
Machlowski Slawomir Z
Skalský Alexandr Z
2066
1
-
0
2029
Novotný Josef Z
Húsek Martin Z
2216
0
-
1
2027
Horák Jan
Sosna Jan H Z
2348
½
-
½
1902
Majocha Piotr C
Zpěváková Jana Z
2062
1
-
0
1944
Pavlíček Miroslav
Mrkus František
2120
1
-
0
1826
Zikmund Jaroslav
Bažant Petr
2244
½
-
½
1818
Martyniuk Vladislav
6
-
2
Slavia Kroměříž
SK Slavia Orlová
Malinovský Karel Z
2462
½
-
½
2417
Kislinsky Alexey H Z
Lanč Alois C Z
2292
1
-
0
2379
Mrázek Lumír H Z
Dvořák Martin Z
2168
½
-
½
2319
Neděla Vlastimil H Z
Pastirčák Milan Z
2285
½
-
½
2263
Olšarová Karolína Z
Mudrák Josef Z
2245
½
-
½
2223
Zabystrzan Pavel Z
Kapusta Petr Z
2211
½
-
½
2205
Lojek Marek Z
Karlík Vladimír Z
2171
½
-
½
2172
Kuboš Rostislav Z
Cagašík Tomáš
2188
0
-
1
2135
Kostka Vít Z
4
-
4
TJ Ostrava
BŠŠ Frýdek-Místek "B"
Caletka Radomír H Z
2279
1
-
0
2365
Jasný Stanislav V Z
Klíma Lukáš H Z
2336
½
-
½
2337
Vesselovsky Serguei Z
Malík Jan Z
2308
1
-
0
2234
Štěpán Patrik Z
Michenka Jozef H Z
2280
1
-
0
2121
Kozel Jiří
Břečka Ivan Z
2336
½
-
½
2142
Weissmann Lukáš
Šplíchal Stanislav Z
2145
½
-
½
2105
Tauš Martin
Hladík Oto Z
2142
½
-
½
2212
Miča Marek
Veselý Martin
2090
0
-
1
2086
Gnojek Petr
5
-
3
TJ Tatran Litovel
TŽ
Třinec
Bělunek Vladimír Z
2212
0
-
1
2387
Langner Ladislav H
Vaněk Ladislav H Z
2255
0
-
1
2331
Chytilek Roman H
Pán Vladimír H Z
2016
1
-
0
2307
Walek Milan Z
Mohapl Petr Z
2056
0
-
1
2270
Sikorová Olga Z
Krejčí Jan Z
2095
½
-
½
2182
Frolík Martin Z
Neoral Antonín
2112
½
-
½
2164
Sikora Jan Z
Švancara Petr H
2172
½
-
½
2126
Kocián Karel Z
Gerych Jan
1995
½
-
½
2176
Pilch Roman
3
-
5
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .