27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Ve třetím kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky: Eurobit Pardubice - Lázně Bohdaneč 5,5:2,5, Heřmanův Městec - Polabiny E 5:3, Chrudim B - Bohemia Pardubice B 3,5:4,5, Polička C - Rapid Pardubice C 5,5:2,5, Železné hory - Hlinsko B 4,5:3,5, Polabiny F volno
KRAJSKÝ PŘEBOR II ZÁPAD 2018/2019 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č.
4
VÝSLEDKY 3.
KOLA HRANÉHO 18. 11. 2018
2222 ŠK Polabiny
F – volný los
Jiskra Heřmanův Městec – 2222 ŠK Polabiny E
Rozhodčí: Honek Jan
1.
Hanus M.
H
1986
1/2
Černý J.
2016
2.
Přibyl J.
1919
0:1
Bělohlav J.
1911
3.
Müller P.
1863
1/2
Škorpík J.
1881
4.
Honek J.
1810
1:0
Kvapil P.
1493
5.
Štolfa J.
1742
1:0
Krejčí J.
1483
6.
Klouček J.
1674
1/2
Vorel B.
1471
7.
Cach T.
H
1605
1:0
Kvapil J.
C
1424
8.
Urválek M.
1489
0:1
Frgalová H.
1592
4.5 : 3.5
TJ Štefanydes
Polička C – ŠK Rapid Pardubice C
Eurobit – Sokol Lázně Bohdaneč
Rozhodčí: Houška
František
Rozhodčí: Svítil Radek
1.
Stodola J.
1730
1:0
Pavlovec V.
1805
1.
Ret A.
H
1819
1:0
Rež M.
1801
2.
Smejkal J.
1713
1:0
Joukl M.
1488
2.
Kraus O.
1976
1/2
Veselý E.
1752
3.
Navrátil L.
1726
1/2
Hon J.
1758
3.
Seidl Z.
1856
1:0
Sekyrka J.
1723
4.
Zeman L.
H
1797
0:1
Janko J.
1680
4.
Macek O.
1805
1:0
Kouba P.
1743
5.
Buchta M.
1690
1:0
Fiala J.
1558
5.
Svítil R.
1717
1:0
Jouza P.
1675
6.
Charouz M.
1645
1/2
Nešpůrek J.
H
1512
6.
Joukl J.
1692
1/2
Rež M.
1602
7.
Stodola Z.
1556
1/2
Kalhous M.
1543
7.
Mikulenka T.
1642
1/2
Svoboda J.
1564
8.
Brokl D.
1562
1:0
Vinš K.
1307
8.
Macek J.
1388
0:1
Zmek J.
1574
5.5 : 2.5
5.5 : 2.5
TJ ŠO Chrudim B
– ŠK Bohemia Pardubice B
Železné hory – ŠO Hlinsko B
Rozhodčí: Němec
Bohumil
Rozhodčí: Šilar Lubomír
1.
Hájek J.
H
2036
1/2
Horáček M.
V
2117
1.
Šilar L.
2074
1:0
Roušar Z.
V
1909
2.
Trhal M.
1983
1/2
Třasák O.
1985
2.
Švanda P.
H
2056
0:1
Dvořák S.
V
1913
3.
Linhart Z.
1961
0:1
Mudruňka P.
1884
3.
Jareš M.
H
1931
1/2
Adámek M.
V
1874
4.
Hájek J.
H
1925
1/2
Mazura T.
1850
4.
Dunajčík J.
1835
1/2
Londin M.
1685
5.
Němec B.
1824
1:0
Kvapil P.
1655
5.
Vančura M.
H
1617
1/2
Štěrba B.
1542
6.
Česenek V.
1695
0:1
Třasáková A.
H
1375
6.
Tyč M.
1701
1:0
Zámečník J.
1805
7.
Bartoš M.
1721
1/2
Šindler J.
1560
7.
Nešpůrek J.
1252
0:1
Vašek P.
1476
8.
Krys J.
1633
1/2
Stehlík P.
1394
8.
Rožek J.
1251
1:0
Severýn J.
1428
3.5 : 4.5
4.5 : 3.5
TABULKA PO 3. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
Jiskra Heřmanův
Městec
3
3
0
0
9
14.5
:
9.5
10
2.
Eurobit
3
2
1
0
7
15
:
9
9
3.
ŠK Bohemia
Pardubice B
3
2
1
0
7
14
:
10
9
4.
TJ ŠO Chrudim B
3
2
0
1
6
14
:
10
7
5.
2222 ŠK Polabiny
E
2
1
0
1
3
9
:
7
6
6.
Sokol Lázně
Bohdaneč
3
1
0
2
3
12.5
:
11.5
9
7.
2222 ŠK Polabiny
F
2
1
0
1
3
8
:
8
4
8.
Železné hory
2
1
0
1
3
7
:
9
3
9.
TJ Štefanydes
Polička C
3
1
0
2
3
9.5
:
14.5
7
10.
ŠO Hlinsko B
3
0
0
3
0
9
:
15
3
11.
ŠK Rapid
Pardubice C
3
0
0
3
0
7.5
:
16.5
2
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .