achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

27.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Polofinale MČR juniorů a dorostenců a finale MČR juniorek a dorostenek 2019 s medailemi !!! 16.11.2019

Ve dnech 9.-16.listopadu 2019 se ve Špindlerově Mlýně konalo Polofinále MČR juniorů a dorostenců a Finale MČR juniorek a dorostenek, kterého se zúčastnilo celkem 108 hráčů včetně 9 zástupců našeho kraje.
Vítězem Polofinale MČR juniorů a dorostenců se stal FM Martin Simet z Klatov, druhé místo v celkovém pořadí a první místo v kategorii dorostenců získal Martin Buločkin z Polabin - Blahopřejeme !!! Pozornost zasluhuje i 13.místo Rudolfa Juna z Chotěboře, který získal 5,5/7 bodu (poslední dvě kola nehrál !).
Ve Finale MČR juniorek a dorostenek byla nejúspěšnější WCM Zuzana Gřesová z Interchessu se ziskem 7/9 bodu, nejlepší mezi juniorkami byla Veronika Šmajzrová z Ústí n/O. - Blahopřejeme !!!



Polofinále MČR juniorů 2019 a Finale MČR juniorek 2019
Organizátor : STK ŠSČR + TJ Neratovice
Federace : Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje : Roman Burda 313114
Hlavní rozhodčí : FA Michal Babička 351849
Deputy Arbiter : FA Jan Sikora 305405
Rozhodčí : Michal Mach 361038
Čas na rozmyšlenou : 90 minut / 40 tahů + 15 minut do konce partie + 30 vt./tah od začátku partie
Místo : Hotel Esprit, Svatý Petr 76-78, 543 51 Špindlerův Mlýn
Datum od : 2019/11/09 Datum do 2019/11/16
Polofinále MČR juniorů 2019 - kat. H18+H20 
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. St.č.   Jméno Typ Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 2 FM Simet Martin  H20 2224 ŠK Sokol Klatovy 7 0 45,5 50,5
2 22 Buločkin Martin  H18 2088 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6,5 0 47 50,5
3 9   Stinka Jakub  H18 2186 QCC České Budějovice 6,5 0 45 49,5
11 38 Gloser David  H18 1972 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 0 40 42
13 36 Jun Rudolf  H18 1984 TJ CHS Chotěboř 5,5 0 45 48,5
14 1 FM Ludvík Tomáš  H18 2275 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5 0 43,5 48
47 35 Kupsa Matěj  H20 1987 TJ Lanškroun 4,5 0 35 37
59 40 Pavlíček Lukáš  H18 1965 TJ Štefanydes Polička 3,5 0 37 39,5
Finále MČR juniorek 2019 - kat. D18+D20 
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř. St.č.   Jméno Typ Rtg Klub/Místo Body  PH 1 PH 2 PH 3
1 1 WCM Gřesová Zuzana  D18 2005 Interchess z.s. 7 0 43,5 47
2 4 Němcová Karin  D18 1969 SK OAZA Praha 6,5 0 44 48,5
3 6   Koubová Anna Marie  D18 1940 Unichess 6,5 0 39,5 41
4 10 Rosenbaumová Lea  D18 1878 2222 ŠK Polabiny, z.s. 6 1 44 45,5
6 17 Šmajzrová Veronika  D20 1684 Šachový klub Ústí n/O. 5,5 0 47,5 52
19 21 Třasáková Adéla  D18 1606 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3,5 0 40 43
24 23 Králová Gabriela  D18 1576 2222 ŠK Polabiny, z.s. 3,5 0 29 30,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.