27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Ve čtvrtek 30.listopadu 2017 uspořádal Šachový oddíl TJ Lanškroun okresní kolo čtyřčlenných družstev žáků škol okresu Ústí nad Orlicí v kategorii 6.-9.tříd, kterého se zúčastnilo 11 družstev z 10 škol. V těžké konkurenci renomovaných gymnázií zvítězilo (podle okřídleného hesla - když se dva perou, ...) družstvo ZŠ Dolní Čermná před Gymnáziem Ústí n/O. a Gymnáziem Vysoké Mýto a vybojovalo si postup do krajského finale.
Okresní kolo Přeboru škol 6. - 9. tříd -
Lanškroun okres Ústí nad Orlicí
Organizátor :
TJ Lanškroun
Federace :
Česká republika ( CZE )
Ředitel
turnaje : Mgr. Krištof JIří
Hlavní
rozhodčí : Mgr. Krištof JIří
Rozhodčí :
Novák Miroslav
Čas na
rozmyšlenou : 20 minut + 5 s / tah
Místo :
Lanškroun, Dělnický dům
Datum :
2017/11/30
Ø ELO
turnaje : 1096
Konečné pořadí po 7 kolech
Poř.
St.č.
Družstvo
Partie
+
=
-
PH 1
PH 2
PH 3
1
4
ZŠ Dolní Čermná
7
4
3
0
19,5
0
97
2
1
Gymnázium Ústí
nad Orlicí
7
4
3
0
18
1
111
3
2
Gymnázium Vysoké
Mýto
7
3
4
0
18
1
110
4
3
Gymnázium
Lanškroum
7
3
3
1
17
0
107,5
5
7
ZŠ Klášterec nad
Orlicí
7
2
2
3
16
0
94,5
6
5
ZŠ Dobrovského
Lanškroun
7
4
0
3
15,5
0
74,5
7
6
ZŠ Smetanova
Lanškroun
7
1
1
5
13,5
0
91,5
8
11
ZŠ Jiráskova
Lanškroun
7
1
2
4
11,5
0
76
9
8
ZŠ Horní Čermná
7
2
1
4
11
0
77,5
10
10
ZŠ 28. října
Žamberk
7
1
1
5
10,5
0
75,5
11
9
Gymnázium
Lanškroum B
7
0
0
7
3,5
0
81,5
Sestava družstev s výsledky jednotlivců
1. ZŠ Dolní
Čermná (Rtg prům.:1137, PH 1: 19,5 / PH 2: 0)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Málková Barbora
1261
1
0
0
1
0
½
1
3,5
7
1268
2
Dušek Ondřej
1094
1
0
0
1
1
1
1
5
7
1182
3
Málek Filip
1191
1
1
1
1
1
0
1
6
7
1023
4
Prokopec Filip
1000
1
1
1
0
0
1
1
5
7
1011
2. Gymnázium
Ústí nad Orlicí (Rtg prům.:1215, PH 1: 18 / PH 2: 1)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Holásková Veronika
1484
1
1
1
0
1
1
0
5
7
1241
2
Dudlová Kateřina
1347
1
1
1
0
1
1
1
6
7
1158
3
Šmajzrová Dominika
1021
0
0
0
1
0
0
1
2
7
1055
4
Holásková Markéta
1009
1
1
0
1
1
1
0
5
7
1030
3. Gymnázium
Vysoké Mýto (Rtg prům.:1185, PH 1: 18 / PH 2: 1)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Zeman Daniel
1640
1
1
1
1
1
1
1
7
7
1218
2
Hájek Ondřej
1099
1
0
1
1
0
0
0
3
7
1193
3
Drahoš Michal
1000
0
0
0
1
0
1
0
2
7
1058
4
Šimek
Ondřej
1000
0
1
1
1
1
1
1
6
7
1031
4. Gymnázium
Lanškroum (Rtg prům.:1179, PH 1: 17 / PH 2: 0)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Chládek Josef
1365
1
1
1
1
1
0
1
6
7
1253
2
Horák Vojtěch
1349
1
1
1
1
1
1
1
7
7
1146
3
Adamcová Alice
1000
1
0
0
0
1
0
0
2
7
1050
4
Říha
Vladimír
1000
1
0
0
0
½
0
½
2
7
1011
5. ZŠ
Klášterec nad Orlicí (Rtg prům.:1109, PH 1: 16 / PH 2: 0)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Zlatník Jiří
1245
0
1
0
0
0
1
2
6
1292
2
Michalička Patrik
1103
0
1
0
0
0
1
2
6
1148
3
Novotný Samuel
1017
1
1
1
0
1
1
5
6
1035
4
Kotizová Lucie
1070
1
1
1
1
0
1
5
6
1002
6. ZŠ
Dobrovského Lanškroun (Rtg prům.:1121, PH 1: 15,5 / PH 2: 0)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Bureš Tomáš
1032
0
0
0
0
1
1
2
6
1211
2
Kotrč Jiří
1255
1
0
½
0
0
1
2,5
6
1137
3
Minář Milan
1056
1
1
1
0
1
1
5
6
1024
4
Přibyl Adam
1140
1
0
1
0
1
1
4
6
1002
7. ZŠ
Smetanova Lanškroun (Rtg prům.:1117, PH 1: 13,5 / PH 2: 0)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Svatoš Martin
1142
0
0
1
1
½
0
2,5
6
1297
2
Černohous Marek
1203
0
1
½
1
0
0
2,5
6
1191
3
Mann Štěpán
1124
1
1
0
1
1
1
5
6
1045
4
Doleček Lukáš
1000
0
0
0
1
0
½
1,5
6
1025
8. ZŠ
Jiráskova Lanškroun (Rtg prům.:1000, PH 1: 11,5 / PH 2: 0)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Novotný Matyáš
1000
0
1
1
0
0
0
2
6
1182
2
Kalousová Eva
1000
0
0
1
0
0
1
2
6
1162
3
Jehlička Jiří
1000
0
1
1
0
1
0
3
6
1006
4
Skalický Jan
1000
0
0
1
½
0
1
2,5
6
1013
9. ZŠ Horní
Čermná (Rtg prům.:1043, PH 1: 11 / PH 2: 0)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Jirásek Ondřej
1000
0
0
0
0
1
0
1
6
1110
2
Balcar Michal
1173
0
1
1
1
1
0
4
6
1116
3
Netáhlo Adam
1000
0
0
1
0
0
0
1
6
1041
4
Dušková Aneta
1000
0
1
1
0
1
0
3
6
1023
10. ZŠ 28.
října Žamberk (Rtg prům.:1000, PH 1: 10,5 / PH 2: 0)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Cabalková Barbora
1000
1
1
0
1
0
1
4
6
1153
2
Pham Filip
1000
0
1
0
0
0
0
1
6
1105
3
Bečka Bartoloměj
1000
0
½
1
0
0
1
2,5
6
1012
4
Šilar Roman
1000
0
1
0
0
0
0
1
6
1035
11. Gymnázium
Lanškroum B (Rtg prům.:1000, PH 1: 3,5 / PH 2: 0)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Skalický Jan
1000
0
0
0
0
0
0
0
6
1073
2
Beneš Radek
1000
0
0
0
0
0
0
0
6
1121
3
Waclav Daniel
1000
0
½
0
0
1
0
1,5
6
1062
4
Kráčmar Michal
1000
0
0
0
0
0
0
0
6
1023
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .