27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Ve dnech 2.-10.srpna 2019 uspořádal Slovenský šachový svaz v Bratislavě otevřené Mistrovství Evropy mládeže kategorií U08-U18 a G08-G18 za účasti více než 1300 mladých hráčů. Díky blízkosti pořadatele se Mistrovství zúčastnilo také 101 českých zástupců, mezi nimiž bylo i 10 hráčů a 2 hráčky z našeho kraje. Z 36 udělených medailí putují dvě do České republiky - jednu zlatou získal GM Nguyen Thai Dai Van za samostatné první místo v kategorii U18 a jednu stříbrnou získal získal CM Václav Finěk za druhé místo v kategorii U10. Z našich zástupců se nejvýše umístil FM Ondřej Švanda na 19.místě v kategorii U16, ostatní (i když víceméně obhájili své nasazení) skončili až 'hluboko v peletonu' .
European Youth Chess Championships 2019
Open U18
Poř.
St.č.
Jméno
FED
Rtg
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
3
GM
Nguyen Thai Dai Van
CZE
2535
7,5
0
45,5
50
2
13
Salemgareev Tagir
RUS
2444
7
0
45
49
3
8
IM
Vrolijk Liam
NED
2478
6,5
0
48
52
16
17
FM
Miesbauer
Jan
CZE
2399
6
0
38
41,5
43
58
Zeman Matyas
CZE
2235
5
0
41
41,5
46
32
FM
Ludvik Tomas
CZE
2346
5
0
33,5
36
57
59
Hurdzan Tomas
CZE
2231
4,5
0
37,5
40,5
72
49
FM
Mladek Richard
CZE
2266
4
0
37
39
73
80
Bulockin Martin
CZE
2095
4
0
36,5
39
79
62
Riha Vojtech
CZE
2197
4
0
33
35,5
88
87
Horak Jan
CZE
2044
3,5
0
31
33
89
102
Flajsman Pavel
CZE
1870
3,5
0
28
30
93
105
Kaspar Lukas
CZE
1800
3
0
34,5
36
101
73
Gloser David
CZE
2147
3
0
26,5
28,5
Open U16
Poř.
St.č.
Jméno
FED
Rtg
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
22
FM
Barseghyan Armen Ar.
ARM
2313
7,5
0
48,5
52,5
2
35
FM
Van Dael Siem
NED
2264
7
0
49
53
3
15
IM
Pogosyan Stefan
RUS
2334
7
0
48,5
53
19
39
FM
Svanda
Ondrej
CZE
2245
6
0
42
45,5
40
68
Vorisek Jakub
CZE
2090
5
0
41,5
45,5
65
78
Barak David
CZE
2055
4,5
0
37,5
40,5
68
84
Fojt Petr
CZE
2034
4,5
0
36,5
38,5
75
51
Novotny Martin
CZE
2178
4,5
0
31,5
33
76
97
Jirousek Jan
CZE
1996
4
0
40
43
82
127
Keprt Tomas
CZE
1438
4
0
36,5
39,5
86
71
Nagy Ladislav
CZE
2081
4
0
36
38
97
53
CM
Mica Marek
CZE
2170
4
0
32,5
35
99
70
Placer Sebastian
CZE
2083
3,5
0
37
39
106
118
Fuciman Ondrej
CZE
1797
3,5
0
27,5
29
107
113
Asatryan Manvel
CZE
1830
3,5
0
27
28,5
114
120
Stastny Jakub
CZE
1770
3
0
31
33
115
108
Martirosyan Ara
CZE
1921
3
0
30,5
32
120
104
Balin Daniel
CZE
1951
2,5
0
31
32,5
Open U14
Poř.
St.č.
Jméno
FED
Rtg
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
1
FM
Kostolansky Sebastian
Lukas
SVK
2406
7,5
0,5
50
54,5
2
6
FM
Tsvetkov Andrey
RUS
2346
7,5
0,5
49
54
3
27
Mitusov Semen
UKR
2184
7
0
49,5
54,5
25
29
Kusa
Jakub
CZE
2181
6
0
42,5
45,5
32
25
Gnojek Petr
CZE
2188
5,5
0
44
47,5
37
13
Vojta Jakub
CZE
2256
5,5
0
41
45
41
60
Frank Adam
CZE
2043
5,5
0
38,5
42
49
43
Jun Rudolf Jr.
CZE
2114
5
0
42
44,5
50
12
FM
Stalmach Richard
CZE
2263
5
0
41,5
45
60
73
CM
Jares Michal
CZE
1974
5
0
37,5
40,5
76
71
Neumann Filip
CZE
1982
4,5
0
40,5
43
94
50
Hak David
CZE
2082
4
0
39,5
42,5
103
112
Husa Daniel
CZE
1819
4
0
35,5
38
107
97
Kures Michael
CZE
1898
4
0
33,5
36,5
110
99
Soucek Petr
CZE
1882
4
0
33
35,5
116
101
Nezval Filip
CZE
1874
4
0
29,5
32,5
123
125
Vaclavik Jan
CZE
1729
3,5
0
35,5
38
135
118
Prochazka Vojtech
CZE
1785
3
0
36
38
144
155
Broz Jan
CZE
1335
3
0
31
33
Open U12
Poř.
St.č.
Jméno
FED
Rtg
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
1
FM
Maurizzi Marc Andria
FRA
2419
8
0
47,5
51
2
9
Piliposyan Robert
ARM
2156
7,5
0
49,5
53,5
3
47
Vagman Roy
ISR
1935
7,5
0
46
49,5
63
55
Paseka
Matyas
CZE
1898
5
0
37,5
41
74
112
Soucek Jan
CZE
1627
4,5
0
42
45
77
77
Janous Marek
CZE
1787
4,5
0
39,5
42
93
126
Licka Denis
CZE
1523
4,5
0
31,5
34
98
103
Fizer Marek
CZE
1690
4
0
40
42,5
103
105
Werner Hong Quan Dan
CZE
1682
4
0
36
38
106
110
Vilimek Vit
CZE
1637
4
0
34,5
37
121
90
Prazak Daniel
CZE
1738
3,5
0
35,5
38,5
127
135
Svoboda Daniel
CZE
1460
3,5
0
31
31,5
128
121
Stogr Viktor
CZE
1583
3,5
0
30,5
33
130
124
Buchta Bartolomej
CZE
1559
3,5
0
29
31,5
137
131
Mikolas Petr
CZE
1482
3
0
32,5
34
Open U10
Poř.
St.č.
Jméno
FED
Rtg
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
3
CM
Vetokhin Savva
RUS
2016
8
0
51,5
56
2
2
CM
Finek Vaclav
CZE
2038
7,5
0,5
49
52,5
3
10
Azadaliyev Jahandar
AZE
1905
7,5
0,5
48
51,5
76
85
Jasso
Matej
CZE
1419
4,5
0
38
41
87
87
Setina Vaclav
CZE
1415
4,5
0
33,5
36
101
109
Gorej Vojtech
CZE
1287
4
0
33,5
35
104
110
Bukvaj Martin
CZE
1286
3,5
0
42
43,5
111
84
Stary Vojtech
CZE
1423
3,5
0
37,5
40
113
104
Tichy Tomas
CZE
1325
3,5
0
37
39
119
134
Vana Jan
CZE
1118
3,5
0
31,5
34
138
149
Soucek Andrej
CZE
0
2,5
0
32
33
139
57
Chon Jeremy
CZE
1594
2,5
0
30,5
31,5
140
132
Roubal Matyas
CZE
1130
2,5
0
30,5
31,5
144
102
Bukvaj Jan
CZE
1330
2,5
0
25,5
27
148
148
Martinek Denis
CZE
0
1,5
0,5
27
28
Open U08
Poř.
St.č.
Jméno
FED
Rtg
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
2
Erdogmus Yagiz Kaan
TUR
1745
8,5
0
50
53
2
19
Temirbekov Taimaz
RUS
1366
7
0
52
56
3
4
Karimli Yusif
AZE
1658
7
0
51,5
54,5
21
7
Bouska
Jiri
CZE
1505
5,5
0
44,5
48
42
37
Chernyy Andrey
CZE
1170
4,5
0
41
44,5
54
14
Alidis Myron
CZE
1405
4
0
39
42
69
39
Veverka Max
CZE
1151
3,5
0
36,5
39
Open G18
Poř.
St.č.
Jméno
FED
Rtg
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
8
WIM
Sliwicka Alicja
POL
2259
8
0
47
51
2
1
WGM
Badelka Olga
BLR
2402
7,5
0
49,5
53
3
10
WIM
Muetsch Annmarie
GER
2233
6,5
0
47,5
52,5
28
30
Koubova
Anna Marie
CZE
2042
5
0
37,5
40
38
64
Tumova Anna
CZE
1722
4,5
0
32
34,5
70
67
Kralova Gabriela
CZE
1655
2
0
29
30
Open G16
Poř.
St.č.
Jméno
FED
Rtg
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
6
Waszczuk Patrycja
POL
2139
7,5
0
49
53
2
3
WFM
Getman Tatyana
RUS
2204
7
0
48,5
52
3
34
Hryzlova Sofiia
UKR
1928
7
0
45,5
48,5
10
27
WFM
Laurincova
Kristyna
CZE
1981
6
0
46
49,5
85
35
Dvorakova Olga
CZE
1926
3
0
31
33
87
91
Huskova Agata
CZE
1417
3
0
27
29
93
92
Otahalova Nela
CZE
1401
2
0
31
34
96
95
Saskova Renata
CZE
1246
1
0
28,5
30,5
Open G14
Poř.
St.č.
Jméno
FED
Rtg
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
5
WFM
Allahverdiyeva Ayan
AZE
2114
7,5
0,5
49
53,5
2
4
Nur-Mukhametova Alisa
RUS
2132
7,5
0,5
48,5
53
3
22
Hrebenshchykova
Yelyzaveta
UKR
1879
7
0
44
47,5
41
10
Lhotska
Anna
CZE
1966
4,5
0
44
48
58
68
Trasakova Adela
CZE
1563
4,5
0
34
34,5
61
59
Stastna Martina
CZE
1654
4,5
0
29,5
31,5
66
67
Fizerova Lucie
CZE
1563
4
0
35,5
37,5
73
81
Nagyova Daniela
CZE
1445
3,5
0
40
43
92
84
Semova Lada
CZE
1420
2,5
0
32,5
35
96
90
Habinova Alice
CZE
1356
2,5
0
28
29,5
Open G12
Poř.
St.č.
Jméno
FED
Rtg
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
3
WCM
Shvedova Alexandra
RUS
1932
8
0
50,5
54
2
6
Zhapova Yana
RUS
1809
7,5
0
45
49
3
7
WCM
Vlasova Olesia
RUS
1799
7
0
46
49
64
73
Dobsa
Emma
CZE
1317
4
0
35,5
37,5
65
66
Havelkova Beata
CZE
1360
4
0
31,5
33,5
73
85
Janouskova Adela
CZE
1193
3,5
0
36
39
90
77
Veverkova Dorota
CZE
1284
2,5
0
27,5
29,5
Open G10
Poř.
St.č.
Jméno
FED
Rtg
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
1
WCM
Shukhman Anna
RUS
1806
8,5
0
44
47
2
16
Hnatyshyn Anastasiia
UKR
1405
7,5
0
50
52,5
3
8
Kirtadze Anastasia
GEO
1532
7
0
45,5
49,5
26
39
Zadrapova
Amalie
CZE
1260
5
0
42
44
39
33
Horkova Tereza
CZE
1287
5
0
33
35
74
43
Buchtova Viktorie
CZE
1228
3
0
38
40,5
77
58
Kubatova Beta
CZE
1131
3
0
29,5
31,5
79
66
Kubatova Ema
CZE
1115
3
0
26
26,5
83
81
Sevcikova Katerina
CZE
0
2,5
0
25
25,5
Open G08
Poř.
St.č.
Jméno
FED
Rtg
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
5
Huseynova Dinara
AZE
1207
8
0
48
48
2
3
WCM
Bashirli Saadat
AZE
1292
7,5
0
49,5
53,5
3
1
Preobrazhenskaya
Diana
RUS
1361
7
1
50,5
55
19
15
Day
Sophia Olivia
CZE
1104
5,5
0
40
43
28
60
Vancakova Veronika
CZE
0
5
0
35
38
42
22
Bazantova Adela
CZE
0
4
0
31,5
33,5
54
27
Husova Adina
CZE
0
3
0
33,5
36,5
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .