27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Ve čtvrtém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky: Polabiny E - Polička C 3:5, Polabiny F - Heřmanův Městec 2,5:5,5, Bohemia Pardubice B - Železné hory 6:2, Rapid Pardubice C - Eurobit Pardubice 2:6, Lázně Bohdaneč - Chrudim B 3:5, Hlinsko B volno První místo v tabulce patří i nadále Heřmanovu Městci (plný počet 12 bodů), poslední místa zaujímají Hlinsko B a Rapid Pardubice C (doposud bez bodu).
KRAJSKÝ PŘEBOR II ZÁPAD 2018/2019 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č.
5
VÝSLEDKY 4.
KOLA HRANÉHO 02. 12. 2018
volný los – ŠO
Hlinsko B
ŠK Bohemia Pardubice B – Železné hory
Rozhodčí: Horáček Michal
1.
Horáček M.
V
2114
1:0
Šilar L.
2080
2.
Třasák O.
1990
1/2
Jareš M.
H
1937
3.
Mudruňka P.
1909
1/2
Vančura M.
H
1613
4.
Mazura T.
1840
1/2
Tyč M.
1714
5.
Kvapil P.
1658
1:0
Vojáček J.
1437
6.
Kotlant T.
1656
1:0
Nešpůrek J.
1260
7.
Stehlík P.
1397
1/2
Rožek J.
1280
8.
Beneš D.
1664
1:0
Hrdlička J.
1192
6 : 2
Sokol Lázně
Bohdaneč – TJ ŠO Chrudim B
ŠK Rapid Pardubice C – Eurobit
Rozhodčí:
Sekyrka Josef
Rozhodčí: Kalhous Miroslav
1.
Rež M.
1800
0:1
Hájek J.
H
2013
1.
Pavlovec V.
1796
1/2
Vávra R.
V
2031
2.
Veselý E.
1762
0:1
Krys J.
2038
2.
Joukl M.
1495
0:1
Ret A.
H
1855
3.
Sekyrka J.
1717
1:0
Linhart Z.
1964
3.
Hon J.
1785
1/2
Kraus O.
1958
4.
Jouza P.
1675
1/2
Hájek J.
H
1919
4.
Janko J.
1687
0:1
Seidl Z.
1862
5.
Rež M.
1607
1/2
Ždímal P.
1747
5.
Nešpůrek J.
H
1508
1:0
Macek O.
1813
6.
Svoboda J.
1579
0:1
Němec B.
1821
6.
Vinš K.
1310
0:1
Svítil R.
1704
7.
Zmek J.
1589
1/2
Bartoš M.
1717
7.
Štekl F.
1270
0:1
Joukl J.
1643
8.
Mácha M.
1426
1/2
Krys J.
1619
8.
Kvapil P.
1100
0:1
Mikulenka T.
1636
3 : 5
2 : 6
2222 ŠK Polabiny
E – TJ Štefanydes Polička C
2222 ŠK Polabiny F – Jiskra Heřmanův Městec
Rozhodčí: Kvapil
Pavel
Rozhodčí: Nešpůrek Petr
1.
Černý J.
2026
1/2
Stodola J.
1734
1.
Nešpůrek P.
1783
1/2
Přibyl J.
1906
2.
Bělohlav J.
1922
1/2
Smejkal J.
1707
2.
Brožka K.
1795
1/2
Müller P.
1865
3.
Škroch M.
1876
1/2
Navrátil L.
1729
3.
Cach O.
1716
0:1
Starý L.
1825
4.
Škorpík J.
1880
0:1
Buchta M.
1714
4.
Stoček M.
1618
1/2
Honek J.
1819
5.
Korol J.
2033
1:0
Charouz M.
1632
5.
Stoček P.
1568
0:1
Štolfa J.
1741
6.
Kvapil P.
1482
0:1
Stodola Z.
1579
6.
Brázda V.
1624
1:0
Janoušek P.
H
1668
7.
Krejčí J.
1501
0:1
Brokl D.
1565
7.
Juchelka M.
1527
0:1
Klouček J.
1656
8.
Králová G.
1582
1/2
Martínek M.
1402
8.
Šulcová T.
1288
0:1
Cach T.
H
1610
3 : 5
2.5 : 5.5
TABULKA PO 4. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
Jiskra Heřmanův
Městec
4
4
0
0
12
20
:
12
14
2.
Eurobit
4
3
1
0
10
21
:
11
14
3.
ŠK Bohemia
Pardubice B
4
3
1
0
10
20
:
12
13
4.
TJ ŠO Chrudim B
4
3
0
1
9
19
:
13
10
5.
TJ Štefanydes
Polička C
4
2
0
2
6
14.5
:
17.5
10
6.
2222 ŠK Polabiny
E
3
1
0
2
3
12
:
12
7
7.
Sokol Lázně
Bohdaneč
4
1
0
3
3
15.5
:
16.5
10
8.
2222 ŠK Polabiny
F
3
1
0
2
3
10.5
:
13.5
5
9.
Železné hory
3
1
0
2
3
9
:
15
3
10.
ŠO Hlinsko B
3
0
0
3
0
9
:
15
3
11.
ŠK Rapid
Pardubice C
4
0
0
4
0
9.5
:
22.5
3
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .