27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V pátém kole 2.ligy skupiny D se hrálo jediné krajské derby, v němž Chrudim nestačila doma na Vysoké Mýto a podlehla mu 2,5:5,5. Rapid Pardubice doma nezaváhal a zvítězil nad Kutnou Horou přesvědčivě 5,5:2,5 a Chotěboř doma zdolala Ořechov i s jeho dvěmi hostujícími slovenskými velmistry 4,5:2,5 (!!). Polička cestovala do Brna a v utkání s místní Lokomotivou podlehla těsně 4,5:3,5. Další výsledky: Kolín - Dalešice 5:3, Náměšť n/O. - Moravská Slavia Brno B 0:8 (!) Na čele ani na chvostu tabulky se nic nezměnilo - Moravská Slavia Brno B tabulce vévodí s plným počtem 15 bodů před (v současné době) jediným stihatelem Chotěboří, poslední Chrudim s pouhými dvěma body za dvě remizy bude mít vstup do druhé poloviny soutěže už hodně obtížný.
2. LIGA 2018/2019 – SKUPINA D
VÝSLEDKY 5.
KOLA HRANÉHO 16. 12. 2018
Sokol Kolín –
Caissa Pivovar Dalešice
ŠK Rapid Pardubice – TJ Sparta Kutná Hora
Rozhodčí: Hons
Petr
Rozhodčí: Veselý Tomáš
1.
Jirovský P.
2336
1:0
Fišar J.
H
2089
1.
Prandstetter E.
2221
1/2
Seidl Š.
H
2155
2.
Hora M.
H
2161
1/2
Tesař J.
2020
2.
Smutný J.
H
2195
1:0
Polák B.
2168
3.
Brezmen P.
2101
1/2
Mouryc T.
H
1969
3.
Ludvík T.
H
2062
1:0
Daneš J.
2234
4.
Beneš P.
2093
0:1
Svíženský L.
1932
4.
Holásek P.
H
2147
1/2
Keller D.
2128
5.
Souček M.
1963
1/2
Košut T.
1862
5.
Hlavnička J.
2136
1/2
Černovský J.
2111
6.
Tesař P.
H
2054
1:0
Zelený T.
1864
6.
Sýkora J.
2068
1/2
Vrkota M.
2057
7.
Michálek F.
2032
1/2
Brož P.
H
1822
7.
Veselý T.
2054
1/2
Štolba M.
2041
8.
Kronowetter B.
H
2014
1:0
Štork R.
1737
8.
Hennig T.
2027
1:0
Běloušek M.
H
1998
5 : 3
5,5 : 2,5
TJ Náměšť
n/Oslavou – Moravská Slavia Brno B
TJ ŠO Chrudim – ŠK Vysoké Mýto
Rozhodčí:
Mičulka David
Rozhodčí: Krys Jaromír
1.
Kratochvíl V.
2241
0:1
Vymazal B.
2358
1.
Jedlička A.
H
2226
1/2
Horáček M.
H
2114
2.
Mejzlík V.
2173
0:1
Maslík M.
C
2356
2.
Bujnoch R.
H
2223
0:1
Sabol M.
2298
3.
Mičulka P.
2072
0:1
Holemář D.
2301
3.
Němec P.
2239
1/2
Ptáček L.
2080
4.
Richterová J.
1786
0:1
Maslíková V.
C
2244
4.
Trhal T.
2076
1:0
Grundman V.
H
1997
5.
Halbrštat P.
H
1562
0:1
Skácelík P.
2171
5.
Hlaváček R.
2118
0:1
Kosek M.
2123
6.
Feldvábl V.
1664
0:1
Tikovský A.
2173
6.
Malivánek J.
2055
1/2
Kosek J.
2067
7.
Horák M.
1739
0:1
Kredl K.
2096
7.
Kokeš B.
1986
0:1
Doseděl J.
2067
8.
Mejzlíková P.
1000
0:1
Vávra M.
1980
8.
Trhal M.
1990
0:1
Daněk P.
H
1878
0 : 8
2,5 : 5,5
Lokomotiva Brno
– TJ Štefanydes Polička
TJ CHS Chotěboř – OREL Ořechov
Rozhodčí:
Zámečník Ondřej
Rozhodčí: Petrus Luděk
1.
Šklíba M.
2310
1/2
Červený P.
2319
1.
Říha V.
H
2137
0:1
Pacher M.
C
2446
2.
Dvořák A.
2128
1/2
Komárek D.
2132
2.
Tůma J.
2296
0:1
Maník M.
C
2410
3.
Nehyba M.
H
2123
1/2
Kastner O.
H
2020
3.
Veselý V.
H
2071
1/2
Nový M.
2170
4.
Kratochvíl M.
2221
0:1
Lorenc O.
2069
4.
Vala F.
H
2177
1/2
Moulis M.
2077
5.
Kulovaná E.
H
2182
1:0
Houška B.
2043
5.
Ondráček O.
2121
1:0
Sysel J.
H
1993
6.
Kratochvíl K.
2159
1:0
Komárková M.
2005
6.
Jun R.
1971
1/2
Kubíček P.
1970
7.
Veselý J.
1968
1:0
Stodola M.
1974
7.
Tůma J.
2033
1:0
Kubát P.
2004
8.
Sládek V.
H
1928
1/2
Pavlíček L.
1983
8.
Petrus L.
1958
1:0
Kaplan M.
1823
5 : 3
4,5 : 3,5
TABULKA PO 5. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
Moravská Slavia
Brno B
5
5
0
0
15
31
:
9
25
2.
TJ CHS Chotěboř
5
4
1
0
13
23,5
:
16,5
15
3.
ŠK Rapid
Pardubice
5
3
0
2
9
23,5
:
16,5
14
4.
OREL Ořechov
5
3
0
2
9
22,5
:
17,5
16
5.
ŠK Vysoké Mýto
5
2
2
1
8
21
:
19
12
6.
TJ Štefanydes
Polička
5
2
1
2
7
19,5
:
20,5
9
7.
Sokol Kolín
5
2
1
2
7
19
:
21
9
8.
Lokomotiva Brno
5
2
0
3
6
20
:
20
10
9.
TJ Sparta Kutná
Hora
5
1
1
3
4
17,5
:
22,5
6
10.
Caissa Pivovar
Dalešice
5
1
0
4
3
15,5
:
24,5
8
11.
TJ Náměšť
n/Oslavou
5
1
0
4
3
12
:
28
8
12.
TJ ŠO Chrudim
5
0
2
3
2
15
:
25
5
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .