27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V osmém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Polabiny G - Rapid Pardubice G 3,5:1,5, Rapid Pardubice D - Krucemburk 2:3, Rapid Pardubice F - Rapid Pardubice E 3:2, Chrudim C - Miřetice 3,5:1,5, Železné hory B - Bohemia Pardubice C 1:4, Železné hory C - Chotěboř C 0:5 V čele tabulky zůstala Chrudim C a o prvním místě a postupu asi rozhodne až její přímý souboj s Rapidem Pardubice C. O sestup se zřejmě rozhodne mezi Rapidy Pardubice D a G, ale 've hře o sestup' zůstávají i Železné hory C !
KRAJSKÁ SOUTĚŽ ZÁPAD 2018/2019 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č.
9
VÝSLEDKY 8.
KOLA HRANÉHO 17. 02. 2019
Rapid Pardubice F
– Rapid Pardubice E
TJ ŠO Chrudim C – NOPO Miřetice
Rozhodčí: Fiala
Jan
Rozhodčí: Němec Bohumil
1.
Joukl J.
1665
1/2
Joukl M.
V
1513
1.
Linhart Z.
V
1945
1:0
Janoušek P.
1654
2.
Fiala J.
V
1588
1:0
Kalhous M.
1532
2.
Němec B.
V
1822
0:1
Králová G.
H
1580
3.
Nešpůrek J.
H
1591
1:0
Vinš K.
1310
3.
Krys J.
1621
1/2
Janoušek L.
1537
4.
Macek J.
1355
0:1
Černý Z.
1257
4.
Bartoš M.
1723
1:0
Kůs M.
1441
5.
Štěpán J.
1487
1/2
Sedlák P.
H
1475
5.
Chvojka J.
1563
1:0
Šebek M.
1276
3 : 2
3.5 : 1.5
Železné hory B –
ŠK Bohemia Pardubice C
Železné hory C – TJ CHS Chotěboř C
Rozhodčí: Tyč
Miroslav
Rozhodčí: Roub Radek
1.
Veselý E.
H
1754
0:1
Třasáková A.
H
1530
1.
Nešpůrek J.
1279
0:1
Klabeneš P.
1588
2.
Vojáček J.
1399
0:1
Šindler J.
1579
2.
Roub R.
V
1320
0:1
Pejřimovský T.
1290
3.
Burda J.
1350
1/2
Kvapil P.
H
1477
3.
Bureš D.
1057
0:1
Jun R.
1183
4.
Tyč M.
V
1736
1/2
Stehlík P.
1405
4.
Lauer M.
1000
0:1
Zvolánek Š.
1093
5.
Tyč J.
1251
0:1
Horáčková I.
1137
5.
Burešová B.
1000
0:1
Jun R.
1295
1 : 4
0 : 5
2222 ŠK Polabiny
G – Rapid G + DDM Přelouč
Rapid Pardubice D – TJ Sokol Krucemburk
Rozhodčí: Vorel
Bohuslav
Rozhodčí: Svítil Radek
1.
Nešpůrek P.
V
1790
1:0
Hon J.
V
1766
1.
Svítil R.
V
1710
1:0
Kačor P.
1648
2.
Krejčí J.
1491
0:1
Mikulenka T.
1624
2.
Mácha M.
H
1422
1:0
Mottl J.
H
1597
3.
Vorel B.
1499
1/2
Jambor L.
1772
3.
Štekl F.
1280
0:1
Michal M.
H
1648
4.
Dudek V.
1692
1:0
Laurin J.
1000
4.
Píšová A.
1063
0:1
Hrančík J.
1096
5.
Melichar Z.
1420
1:0
Rosenberger T.
1000
5.
Hong B.
1000
0:1
Štorek L.
1398
3.5 : 1.5
2 : 3
TABULKA PO 8. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
TJ ŠO Chrudim C
8
7
1
0
22
27
:
13
23
2.
Rapid Pardubice F
8
6
2
0
20
28
:
12
23
3.
TJ Sokol
Krucemburk
8
6
1
1
19
24
:
16
21
4.
2222 ŠK Polabiny
G
8
4
3
1
15
25
:
15
19
5.
Rapid Pardubice E
8
4
2
2
14
25.5
:
14.5
19
6.
NOPO Miřetice
8
4
0
4
12
18.5
:
21.5
15
7.
ŠK Bohemia
Pardubice C
8
3
2
3
11
22.5
:
17.5
17
8.
TJ CHS Chotěboř C
8
3
0
5
9
18.5
:
21.5
16
9.
Železné hory B
8
2
0
6
6
15
:
25
10
10.
Železné hory C
8
1
1
6
4
14
:
26
9
11.
Rapid G + DDM
Přelouč
8
1
0
7
3
12
:
28
8
12.
Rapid Pardubice D
8
1
0
7
3
10
:
30
7
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .