27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V sobotu 9.června 2018 se v Lanškrouně uskutečnil již 24.ročník turnaje pro mládež 'O Lanškrounskou věž', kterého se ve dvou kategoriích zúčastnilo 43 hráčů výhradně z východní části kraje. Mladší kategorie do 13 let se zúčastnilo 30 mládežníků, z nichž se suverénním vítězem (7/7) stal Michal Ďuriančík ze Svitav, na druhém místě skončil Tran Tuan Anh z Ústí n/O. a na třetím místě byl Jakub Sedlák z Lanškrouna, nejlepší z dívek byla Eliška Vágnerová z Kunvaldu. V kategorii do 19 let nedal nikomu sebemenší šanci (opět 7/7) favorizovaný FM Josef Havelka hrající za Rychnov n/Kn., na druhém místě skončil s dvoubodovým odstupem Matěj Kupsa z Lanškrouna jen na lepší pomocné hodnocení před Vojtěchem Holáskem z Ústí n/O., z dívek byla nejúspěšnější Julie Kalousová z Lanškrouna.
Lanškrounská věž 2018
Organizátor :
TJ Lanškroun
Federace :
Česká republika ( CZE )
Ředitel
turnaje : Mgr. Krištof Jiří
Hlavní
rozhodčí : Mgr. Krištof Jiří
Rozhodčí :
Novák Miroslav
Čas na
rozmyšlenou : 20 minut + 5 s.
Místo :
Lanškroun
Datum :
2018/06/09
Kategorie do 13 let
Poř.
St.č.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
2
Ďuriančík Michal
1484
ŠK Svitavy
7
23,5
32,5
7
2
9
Tran Tuan Anh
1161
ŠK Ústí nad
Orlicí, z.s.
6
19
29
6
3
5
Sedlák Jakub
1304
TJ Lanškroun
5,5
20
29
5
4
4
Václavík Patrik
1312
ŠK Svitavy
5
23
32
5
5
1
Moravec Jakub
1486
ŠK Svitavy
4,5
22
33
4
6
3
Kobr Matěj
1381
ŠK Ústí nad
Orlicí, z.s.
4,5
21
31
4
7
16
Večeř Martin
1095
TJ Lanškroun
4,5
19
24,5
4
8
7
Lána Vincent
1233
TJ Lanškroun
4,5
18
25
4
9
28
Vágnerová Eliška
1000
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
4,5
16
24,5
4
10
6
Málek Filip
1236
TJ Lanškroun
4
20
29
4
11
10
Komárek Tobiáš
1118
ŠK Svitavy
4
19,5
27
4
12
8
Staněk Jan
1165
Jevíčko
4
17,5
25,5
4
13
14
Kotizová Lucie
1100
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
4
14
20,5
4
14
12
Novotný Samuel
1101
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
3,5
22,5
30
3
15
15
Sadílek Filip
1096
TJ Lanškroun
3,5
17
23,5
3
16
24
Spančok Aleš
1000
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
3,5
15
22,5
3
17
18
Sadílek Jakub
1032
TJ Lanškroun
3
19
26,5
3
18
30
Šlesinger David
1000
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
3
19
25,5
3
19
21
Nahodilová Ludmila
1000
ŠK Svitavy
3
17,5
23
3
20
26
Vaščík Matěj
1000
ŠK Svitavy
3
17
25
3
21
13
Fajgl Patrik
1100
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
3
16,5
23
2
22
17
Hanyš Marek
1072
TJ Lanškroun
3
14,5
22,5
2
23
25
Vavřín Denis
1000
ŠK Svitavy
3
12
17
3
24
20
Kalous Kryštof
1000
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
2
17,5
24
2
25
22
Pernica Jakub
1000
ŠK Svitavy
2
14,5
20
2
26
11
Zucha Ilja
1105
SK Žamberk
2
14
18,5
2
27
19
Hajzlerová Natálie
1000
TJ Lanškroun
2
10,5
16,5
2
28
27
Večeřová Hana
1000
TJ Lanškroun
1,5
15
20
1
29
23
Růžička Vít
1000
ŠK Ústí nad
Orlicí, z.s.
1
12,5
18
1
30
29
Vítková Veronika
1000
ŠK Lípa, z.s.
1
12
17
1
Kategorie do 19 let
Poř.
St.č.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
1
FM
Havelka Josef
2223
Region Panda,
z.s.
7
20
28
7
2
2
Kupsa Matěj
1835
TJ Lanškroun
5
20
30
4
3
3
Holásek Vojtěch
1642
ŠK Ústí nad
Orlicí, z.s.
5
16
24,5
5
4
6
Bulva František
1453
ŠK Svitavy
4
18,5
27
4
5
4
Kalousová Julie
1576
TJ Lanškroun
4
18
26,5
2
6
5
Borýsek Martin
1474
Jevíčko
4
17,5
26
3
7
7
Leksová Soňa
1442
ŠK Ústí nad
Orlicí, z.s.
3,5
20,5
30
3
8
8
Holásková Veronika
1425
ŠK Ústí nad
Orlicí, z.s.
3,5
18
26,5
3
9
10
Kössler Ondřej
1188
ŠK Svitavy
3
14,5
20
3
10
12
Málková Barbora
1144
TJ Lanškroun
3
14
19,5
3
11
9
Minář Milan
1255
TJ Lanškroun
3
11
17,5
3
12
11
Nikolinko Tomáš
1168
TJ Lokomotiva
Česká Třebová
2
16,5
23
2
13
13
Bohuňovská Tereza
1027
ŠK Svitavy
2
13,5
20
2
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .